Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az iwiwen nem jelentkező 16 évvel ezelötti kapcsolatomat hol lehet megtalálni az interneten? fórum

Az iwiwen nem jelentkező 16 évvel ezelötti kapcsolatomat hol lehet megtalálni az interneten? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 31. 09:52
Írhatsz még esetleg annak, aki a meghívót küldte neki. Rákatt a névre és üzenhetsz.
2008. júl. 15. 05:21

Párom a katonatársait kereste oly módon, hogy írt hasonló korosztályú, ugyanabban a városban/faluban élő emberkéknek( leírta, hogy mikor, hol, honnan kellene ismernie/ismerniük, ha tudta a régi munkahelyét, ismertebb pl. kedvtelését, régi címét). Esetleges rokoni kapcsolatot gyanítva, azonos vezetéknevű embereknek és bizony elég sok katonatársát megtalálta ezzel a módszerrel.

Aki nem akar vagy épp nem tud az vagy nem válaszol, vagy megírja, hogy nem tud semmit az illetőről.Egy próbát megér.

Illetve, skype-n vagy msn-en ha a születési nevét megadod, lehet, hogy a keresővel rátalálsz.

7. 8565183eb5 (válaszként erre: 5. - Agnesss0129)
2008. júl. 14. 21:57
Nem muszály közös ismerősnek lenni. Csak írj valakinek hogy régi ismerős személyes ügyben szeretnél tőlle valamit. Mást nem kell írni. Így írhatsz másnak . Pl akivel van valamelyik képen. haver vagy vmi.
2008. júl. 14. 21:25
ja!kerestem más oldalakon is,e-mail cime sincs fennmyvipen sincs. az iwiwen a két gyereke van fenn,de őket nem kérdezhetem.(sajnos)
2008. júl. 14. 21:22
köszi!de senki közös ismerösünk nics,aki mind kettönknek az.ez egy régi két éves kapcsolat volt.mind a kettönk akkor még házas volt.sajnos ugy alakult,hogy mi is külön válltunk,hogy a családjaink ne sinlejék meg,de azota én is elváltam,és az iwiwen észrevettem,hogy ők is elváltak.mival a volt felesége mással van lefényképezve.ennél többet nem tudok róla.megtaláltam és még se!!!!
2008. júl. 14. 20:51
valamelyk ismerősét megkérdezni?
2008. júl. 14. 20:15
esetleg cím vagy telefonszám??
2. 8565183eb5 (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2008. júl. 14. 20:13
E-mail címe nincs kiírva? Barátikörön myvipen fenn van?
2008. júl. 14. 19:54
véletlenül bukantam az iwiwen régi szerelmemre.kb 16 éve nem tudok róla semmit.nagyon megörültem neki!de május vége ota nem volt az iwiwen.nagyon szeretném felvenni vele a kapcsolatot,de nem jelentkezik,és semmi közelebbi adatot nem tudok róla.ha tud valaki valami tanácsot adni merre keressem,nagyon örülnék!fontos volt számomra!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook