Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés elötti alak visszaállítása együtt fórum

Szülés elötti alak visszaállítása együtt (beszélgetős fórum)


2013. febr. 13. 11:11
Jó a séta, de kell 2 óra séta. Az ér fel egy edzéssel. Én hetente egyszer baba-mama tornára járok, plusz otthon tornázom dvd-re, és sétálok. Elhagytam a legtöbb szénhidtátot és a cuktot. Balászom május végi 1 éves zsülinapjára szeretnék újra 60 kiló lenni.
2013. febr. 13. 11:06
Én is ilyen cipőben járok, összesen 7 kiló volt rajtam, január óta 3 lement.
26. Ancsa19860211 (válaszként erre: 25. - Ayna)
2013. febr. 13. 10:06

Na, akkor már csak azért is meg kell csinálnom, hogy nehogy kutya légy! :)

Direkt nem is akartam nagyobb célt vagy rövidebb határidőt kitűzni, mert félek, hogy nem sikerülne és nem jól bírom a kudarcélményeket.

25. Ayna (válaszként erre: 23. - Ancsa19860211)
2013. febr. 12. 21:53

Kutya legyek, ha nem csinálod meg jövő januárig a - 10 kilót. :) Nekem fél év alatt megvolt. De ennyire gyorsan ne csináld, mert a szervezeted szólni fog. És nem lesz kedves. ( szédülés, állandó fejfájás, rossz közérzet )

De a sok vitamin, zöldség, valamint a délutáni alvások a babócával helyre rakott.

Azóta már csak szeretnék egyszer végre újra eljutni 57 - ről 52 - re. Bár lehet ez csak egy hiú ábránd. Legutóbb 52 kg 7 évvel ezelőtt voltam. Szülés előtt, egy marhaszar kapcsolatból kilépve.

2013. febr. 12. 21:44
Én odáig jutottam, hogy elkértem egy porosodó Réka DVD-t, vettem egy torna-szőnyeget, és belenéztem...erőt gyűjtök...illetve elzártam magam elől a nasis szekrényt.
23. Ancsa19860211 (válaszként erre: 22. - Ayna)
2013. febr. 12. 21:16
Köszi a motivációt, jó volt olvasni a hozzászólásodat. Nálam is hasonlók a kondíciók, így bízom benne,hogy nekem is sikerülhet. Igyekszem tornázni, amennyit csak lehet és tegnap elkezdtem inni a szűzteát is. Jövő januárig szeretnék 10 kg-tól megszabadulni, de 8 kilóval is elégedett lennék, hogy mire munkát kell keresnem, ne kelljen az egész ruhatáramat lecserélni.
22. Ayna
2013. febr. 12. 14:43

Sziasztok!

Én csak azért írok nektek, hogy elmondjam milyen büszke vagyok rátok, és, hogy biztassalak benneteket. Néha nehéz lesz, de Megéri !!! :D

Én tavaly ilyenkor, január 25. - én kezdtem bele a szülés utáni alakvisszaszerző projektembe, és nem mondom, hogy mostanra címlapon kellene mutogatni, de végre életemben először nyugodt szívvel fogom felvenni nyáron a miniszoknyát. A torna annyit formált rajtam. Minden másnap. 40 perc. Először Cindy, majd egy hónapra rá Réka. És azóta is maradtam őnála.

A leadott kilók száma 13. A szülés alatt 26 - ot szedtem fel, de a szoptatás, és a nagyon vizes elefántláb lelohadása csak a felét vitte le rólam.

Ami a kaját illeti, persze nálam is az volt a mumus. Így este már csak Slimm kenyeret ettem, előtte pedig még 3 x volt nyam nyam ( így mondja a pici fiam ), először háromnegyed majd fele akkora adag bármiből, mint azelőtt.

Úgyhogy hajrá csajok! Menni fog! :D

" Túl rövid ahhoz az élet, hogy olyan testben élj, amivel nem vagy elégedett. "

és

" Nem lehet egy kaja sem annyira finom, mint amennyire szarul esik, ha lekövéreznek. "

Nekem ezek voltak a motiváló mondataim, ha épp elegem volt, és abba akartam hagyni az egészet.

2013. febr. 12. 11:57
Sziasztok! Én is csatlakoznék. Nekem az ikreim 14 hónaposak és mielőtt terhes lettem velük, azelőtt fogytam 20 kg. A szülés után csak + 3 kg plusz volt rajtam, de sajnos a szoptatás alatt még 18 kg feljött. Most végre a fiam is leszokik az anyatejről és én is kezdhetem visszanyerni az alakom.
2013. febr. 12. 11:51
Jövök én is. Kisfiam 9 hónapos és hát... 10 kg maradt rajtam, plusz még 6-8 kg, ami a terhesség elején felesleg volt. 10-15 kg mínusszal kiegyeznék. Most kezdtem én is neki a dolgoknak. Nyárra jó lenne egy kicsit formába lendülni. Születésnapunkra szeretnék legalább 5 kg-ot leadni :)
19. Ancsa19860211 (válaszként erre: 18. - 9a60ea7308)
2013. febr. 7. 20:15
Hát igen, ez az esti evés úgy látszik, mindannyiunknak gyenge pont:)
2013. febr. 7. 20:11
Sziasztok na örülök h ennyien csatlakoztatok,én kisfiam 14 honapos rolam a kötelezön kivül(esetemben 8 kb)semmi nem ment le plussz 15 van rajtam,heti 3azor nyomom rubint rékát jol érzem magam töle de nem fogyok mert hát ugye este nem kéne enni.Nem mindennap tudok feljönni de igyekszem csatlakozni ha már elinditottam a forumot örülök nektek Sziasztok
17. Ancsa19860211 (válaszként erre: 15. - Voltam...leszek)
2013. febr. 7. 15:04
Tyűha, bocsika! De minden elismerésem. Nem semmi, 6 gyerek... Nekem még az egy is sok néha.
16. voltam...leszek (válaszként erre: 15. - Voltam...leszek)
2013. febr. 7. 14:35
Elmaradt a sok :)))))))))))))))
15. voltam...leszek (válaszként erre: 14. - Ancsa19860211)
2013. febr. 7. 14:35

Vigyázz a szádra kislányom!!

40-es nőci vagyok 6 gyerekkel a hátam mögött...van 24 évesem is, meg van 2 évesem is..:)

14. Ancsa19860211 (válaszként erre: 13. - Voltam...leszek)
2013. febr. 7. 12:53
Aha, mondjuk én se vagyok vmi kitartó, de egyelőre még jól esik. Meglátjuk, meddig. Én faluban lakom, itt nincs is lehetőség semmiféle tornára járni, van ugyan vmi asszonytorna a faluházban, de az kb olyan lehet, hogy 40-50-es nőcik lötyögnek vmi lightos zenére, attól meg én nem sokat fejlődnék. Városba bejárni meg csak ezért, akár busszal, akár kocsival drága mulatság lenne. Szóval ha kezdeni akarok magammal valamit, akkor itthon kell.
2013. febr. 7. 11:28
Nekem is a tornára kéne magam rászánni, mert fogyni most fogytam, elég lenne "rendezni a soraimat"...vagy zumbázni menni...de nem állok be a sok fiatal csinibaba közé..:) Így marad az itthoni torna...ahoz meg nem tart senki pisztolyt a fejemhez.....:)
12. Ancsa19860211 (válaszként erre: 11. - Voltam...leszek)
2013. febr. 7. 11:07

De a gyaloglás is tök jó. Míg a kiscsajszit tologattam babakocsiban, én is sokat gyalogoltam, most meg szinte semmit, mert már nem marad meg sokáig a kocsiban, saját lábán meg ugye a boltba is fél óra alatt érünk el.

Én terhesség alatt nagyon kívánós voltam, a hülye nutellás kenyérről nem bírtam lemondani, mellette semmi se mozogtam, mivel veszélyeztetett voltam (először egy haematoma, utána a gyakori keményedések miatt). Szoptatás alatt is sokat ettem, de akkor még volt, aki leegye rólam, mikor abbahagytam, viszont egyből lerakódtak rám a kilók. És itthon ülök a dugig tömött hűtőszekrény mellett, akaraterőm ilyen témában szintén 0-val egyenlő. Másfél hete kezdtem el naponta 1 órát tornázni egy Béres Alexandra dvd-re és próbálok kicsit kevesebbet enni, hol több, hol kevesebb sikerrel. Nem akarok én modell külsőt, soha nem is voltam olyan, csak ezt a felesleget szeretném lenyomni és az úszógumimat mérsékelni.

11. voltam...leszek (válaszként erre: 10. - Ancsa19860211)
2013. febr. 7. 10:58

Akkor tudod miről beszélek...:)


Nekem az a gondom, hogy egész nap alig eszem, sport kimerül a napi több kilométer gyaloglásban, a lakás-bölcsöde-iskola háromszögében ( bár ez tényleg napi szinten 5-6 km), este meg, mire nyugi van...hát, hmmmm...szóval zabálok. Kitartásom egyenlő a 0-val.

Így ha látok tőletek jó tippeket, javaslatokat, akkor majd figyelek..:)

Bár én már lemondtam a lányos alakról..:)

10. Ancsa19860211 (válaszként erre: 9. - Voltam...leszek)
2013. febr. 7. 10:33

Jáájjj, most olvastam utána, hogy is értetted, már vágom a poént:)))

Az én lábam szülés után pár nappal még olyan vizes volt, hogy a százakárhány kilós anyósom csatos papucsában császkáltam (2 számmal nagyobb volt, mint a lábam):))))

2013. febr. 7. 10:22

Én a fogalmazásra gondoltam...szülés előtti hatalmas pocakot 9 hónap múlva láthatod viszont...a terhesség elötti lapos hasat pedig...:)

Szerintem alkati kérdés, főleg kötőszöveti.

Illetve az sem mindegy, hogy mennyit híztál terhesség alatt. Nekem volt olyan, hogy egyiknél már a kórházból is szűk farmerruhában jöttem ki, a másiknál pedig anyámtól kellett nem csak ruhát kölcsönkérnem, de még papucsot is...:)))

8. 368ded59e9 (válaszként erre: 5. - Voltam...leszek)
2013. febr. 7. 08:22
Már aki,a szerencsésebbek sokkal hamarabb,van aki már a kórházból úgy jön ki,mint a várandósság előtt:)nekem 2 hónap kellett azért,elég sokat is híztam majdnem 20 kg-t.
7. Ancsa19860211 (válaszként erre: 6. - Banya28)
2013. febr. 7. 07:30
Szerintem valamennyire alkati kérdés is ez. Én pl 26 kg-t híztam a terhesség alatt, szoptatás alatt visszafogytam annyira, hogy csak 1,5 kg súlyfelesleg maradt rajtam a terhesség előttihez képest (kb 5-6 hónap alatt ment le). Aztán, mikor 1 éves lett a kislányom, abbahagytam a szoptatást, kb 2 hónap alatt felugrott rám 5 kg és az ünnepek alatt még 2. Én most ezeket szeretném leadni. És persze formálódni, mert a hasam korábban tök lapos volt, annak ellenére, hogy alapjáraton kicsit molett vagyok, most meg úszógumim van.
6. Banya28 (válaszként erre: 5. - Voltam...leszek)
2013. febr. 6. 23:18

Ez nem biztos, és nem minden esetben igaz!

A hugom 5 hónapja szült, és már vékonyabb, mint a terhessége előtt volt!

Pedig nem is fogyózott!

2013. febr. 6. 22:23
A szülés elötti alakodat min 9 hónap múlva éred el...:)
2013. febr. 6. 21:35
Nem szeretnék 42 kg lenni. :(
2013. febr. 6. 20:53

Sziasztok!

Jelentkezem! :-)

Én is szeretném már visszanyerni a szülés előtti alakomat! Az én kislánykám pénteken lesz 3 hónapos!

2013. febr. 6. 20:43
Én jelentkezem:) Mennyi idős a kicsid? Enyém már 19 hónapos, de az alakom, háááát.... öööö...
2013. febr. 6. 20:39
Várok mindenkit akit érint ez valamilyen formában!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook