Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szorongás, pánikzavar fórum

Szorongás, pánikzavar (beszélgetős fórum)


4. Hamzane85 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2018. nov. 2. 11:57
Köszönöm írok akkor oda 😊
2018. okt. 31. 17:16
Nem lehet hogy valami regi emlek valtja ki? Ert valami trauma amit nem tudtal feldolgozni? Nekem jo nehany eve volt egy rovid idoszak az eletemben amikor eleg gyakran varatlanul rosszul lettem. Egyszer osszeestem egy aluljaroban. Ijeszto elmeny volt, de szerencsere soha nem ismetlodott meg. Akkor dobbentem ra osszefuggesekre es ertettem meg hogy egy nagyon regi fel nem dolgozott trauma van a hatterben. Utana jo ideig rettegtem a gondolattol hogy megint rosszul leszek es akkor mar ez a retteges valtotta ki a rosszulleteket. Nagyon stresszes, nehez idoszakon mentem at akkoriban, ami szinten nem segitett. Egy ideig probaltam elkerulni azokat a helyzeteket amelyek fokoztak volna a rettegest, aztan lassan kimaradt. Egy pszihologus tudna segiteni szerintem. En soha nem szedtem gyogyszert panik betegsegre.
2018. okt. 31. 16:54

Itt biztosan tudnak majd segíteni:

[link]

2018. okt. 31. 16:38
Sziasztok! sajnos eléggé szorongásos vagyok vagyok amiből adódik hogy gyakran szédülök és félve megyek közösségbe mert attól tartok hogy rosszul leszek elájulok. Ez azóta van mióta három éve volt egy nagyobb pánikrohamom bár szerintem másnak már volt durvább is..sajna akkor felírták a scipppát és medazopamot. szedtem is kb fél évig.. aztán pár hónap és újra előjött.de inkább szédülés formájában. Persze nem találtak semmit. akkor megint fél évig gyógyszer. Most egy éve hogy nem szedem a gyógyszereket de sok mindennel próbálkoztam már. Télen jó volt a neuroptim nem tudom ismeritek-e. aztán hiába szedtem újra előjött. Próbáltam rózsagyökeret, ginsenget, ...ideig óráig jö..Valakinek esetleg valami tapasztalat? Mivel lehetne még próbálkozni? Ami nem orvos által felírt bogyó amire csak rászoksz. Sokmindenre gondoltam már azóta hogy nem e lehet más oka a szédülésnek, de mindig ide lyukadok ki. annyi hogy tudom hogy nem vagyok beteg és semmi bajom nem történhet de az a félelem és a szédülés...tanácstalan vagyok..ráadásul a munkahelyem is olyan hogy emberekkel vagyok körülvéve...boltban dolgozom..várom a hozzászólásaitokat akik hasonló cipőben járnak..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook