Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás alatt plusz kilók! Szűnni nem akaró derékfájdalom! Miért? fórum

Szoptatás alatt plusz kilók! Szűnni nem akaró derékfájdalom! Miért? (beszélgetős fórum)


2016. jan. 14. 14:38
:)
12. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 11. - Bichi)
2016. jan. 13. 21:51
Már gyümölcsöt se egyen??
11. Bichi (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2016. jan. 13. 21:50
Unalomból gyümölcsöt enni balgaság, hisz tele van gyümölcscukorral. Mondjuk amíg unalomból eszik valaki, addig úgysem fog lefogyni...
10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2016. jan. 13. 20:41
Egyél gyümölcsöt, ha csak unalomból eszel!
9. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 5. - Juditkecskemet)
2016. jan. 13. 17:47
Nem tudom, szülés után néhány hét múlva úszni menni??? Nem merném vállalni.
8. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Csipkerózsika)
2016. jan. 13. 17:44
C vitamintól is sokat fog enni.
2016. jan. 13. 15:43

Csontkovács.

C-vitamin NAGY dózisban, vitaminok, nyomelemek. A farkasétvágy lehet attól, hogy ki van merülve a szervezet.

6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lizikebaba)
2016. jan. 13. 10:08
A derékfájás nekem is bejött szülés után. Reumára menj! Nekem ott állapították meg (röntgeneztek), hogy pár csigolyám össze van csúszva. Rendszeres úszást javasolt az orvos. Hol jobban, hol kevésbé jött elő. Egyszer kaptam egy 10 alkalmas elektromos kezelést a reumán, azóta (lekopogom) egész jó, csak néha jön elő.
2016. jan. 12. 21:33
Úszás, torna, sok sok séta. Este már semmi szénhidrát.
2016. jan. 12. 21:19
Reumatológus, neurológus, gerincszakorvos.
2016. jan. 12. 21:04

Szia, az eves resze egyszeru, gondolom nem jegsalatat eszel retekkel (ezek nem a finomnal finomabb kategoria ahogy irod :DD), hanem szenhidratot. Raadasul valoszinuleg gyorsan felszivodo szenhidratot (foleg cukrot gondolom), amitol gyorsan ehes leszel es meg tobb szenhidratot akarsz enni.

Probald a cukrot kiiktatni teljesen, feher lisztet lecserelni egeszsegesebbre (azert nem irom, hogy dobd ki, mert csak szoptatsz), egyel alacsony ch-s (leginkabb bogyos) gyumolcsoket, ragcsalj repat ha unalombol eszel. Igyal sokat (vizet elsosorban termeszetesen), sokszor ehesnek gondoljuk magunkat pedig csak szomjasak vagyunk.

A hatfajasban nemtudok segiteni, nekem is van, elso szules (csaszar) utan jott elo (lassan 5 eve), nekem semmi nem segitett, mutetet ajnlottak fel vagy 2 eve, azt elutasitottam. Nalam idonkent jobb, aztan rosszabb, remelem neked elmulik majd.

Nekem sem masszas, sem fizio nem segitett, de azert probald ki ezeket, hatha neked mastol faj.

2016. jan. 12. 21:01

Én nem.

MR-ire?

2016. jan. 12. 20:29
Második kisfiamat is szoptatom, ugyanúgy igény szerint, mint az első kisfiamat szoptattam. Viszont az elsőnél ilyent még nem tapasztaltam. Az első terhességemet 60 kilóról kezdtem. 80 voltam mikor szültem. Azaz 20kg jött fel! Miután visszamentem dolgozni, sikerült visszafogynom 65kg-ra! Így kezdtem a második terhességemet! 65ről 89-ig mentem fel..Azaz 24kg jött most fel! Folyamatosan ettem, reggeltől estig..nem tudtam ellenállni semminek se! De inkább a vége felé! 6hónapos terhesen hagytam abba a munkát (bolti eladó vagyok). Ma pontra 12 hete szültem meg FAROSAN, de természetes úton a kisfiamat (3920 gramm, és 51 cm). A lényeg az, hogy szoptatok, és egyfolytában rajtam van ez az éhségérzet, és akkor is eszek, ha nem vagyok éhes (unalomból is). Egyszerűen nem tudok NEM-et mondani a finomabbnál finomabb dolgokra. Láttam sokan küzdenek ezzel..hát most én is beleestem! Pedig 82 voltam mikor hazajöttünk 3 nap után a kórházból..ma már 85kg vagyok. Egy a szerencsém, méghozzá az, hogy magas vagyok (175cm). Az első babámnál bejött az, hogy "szoptatással olvadnak a kilók"..itt most nem! Pedig nem szeretnék elhízni, sőt! Szeretnék ledobni egy 10-15 kilót! Jó lenne! Eddig csak álom! Páromtól kaptam szobabiciklit, használom, napi 1-2 órát, amennyi a 2 gyerek mellett tudom! Ti tapasztaltatok ilyen éhségérzetet folyamatosan?! Ha igen, mikor múlt el? Vagy, hogy tudtatok nem-et mondani? A másik, meg a szűnni nem akaró derékfájdalom. Amióta megszültem, azóta van ez. Néha átsugároz a lábaimba is. Sehogy sem jó! Se ülni, se feküdni, se állni! Azt mondják, az orvosok, hogy vagy elmúlik vagy nem. És azért van, mert a szalagok amik megnyúltak, azok rendeződnek vissza. De az is lehet, hogy a medence csontomnál elmozdult egy csont szülés közben, és az nyom egy ideget. Menjek masszázsra, vagy csontkovácshoz! Esetleg MR-ire...Ti jártatok így?! Néha kegyetlenül elviselhetetlen a fájdalom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook