Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szőnyegtisztításhoz, takarítógépbe milyen tisztitószert tegyek? fórum

Szőnyegtisztításhoz, takarítógépbe milyen tisztitószert tegyek? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 20. 17:00
A sima frosch az az ami ecetes? mert az van itthon is:) És higítani kell vízzel? vagy hogyan kell használni? Mert a férjem kérdezte meg de mégsem tudja. Akiktől kölcsönkértük azok oedi külföldön nyaralnak:(( Előre is köszi a segítséet
2011. júl. 20. 16:09
Én használtam Vanish-t, a sima Frosch általános tiszítószert, illetve sima ecetes vízzel szoktam befejezésül végigmenni a szőnyegen, egyrészt azt olvastam, hogy színvédő hatású (ezt nem nagyon tudom ellenőrizni), másrészt azt, hogy szagtalanít, és valamennyire portaszító - ezt tapasztaltam.
2011. júl. 20. 15:31
köszönöm:) akkor megyek is és veszek vanisht:)
3. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - Mkriszti81)
2011. júl. 20. 15:25
V-t használtam évekig...
2011. júl. 20. 15:22

nekünk adtak hozzá, ahol béreltük a gépet, nem tudom sajnos, mi volt az (por állagú)


ha lehet folyékony, akkor javasolnám a Vanish kárpit-és szőnyegtisztító folyadékot, az nekem nagyon bevált, gondolom gépbe is lehet rakni. nagyon finom az illata is

2011. júl. 20. 15:18
Szőnyegtisztításhoz, takarítógépbe milyen tisztitószert tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook