Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szomorúan magányos vagyok fórum

Szomorúan magányos vagyok (beszélgetős fórum)


23. margareta51 (válaszként erre: 1. - Hedaaa)
2020. jan. 1. 16:16

Szia!

Fiatal vagy meg az elet eloted van.Tenyleg az rossz hogy nincskivel megbeszelj dolgokat,sajat tapasztalatbol irom.Probalj meg kozossegben menni hatha talalsz egy olyan szemelyt aki anyukadat tudna helyetesiteni.

22. Amaunet (válaszként erre: 20. - Birebora)
2019. dec. 30. 18:00
Igen, erről beszélek. Eldöntötted. És akit magad mellé választottál, akikkel ápolod a kapcsolatot nem is fogják hagyni, hogy a magányosság érzése megkörnyékezzen.
21. Amaunet (válaszként erre: 19. - Zsovi)
2019. dec. 30. 17:57

Miért gondolod annak?

Nem, nem vagyok a sors kegyeltje. Az én életemben is történtek tragédiák. De ez nem függ össze a magányosság érzésével. (A fórum erről szól.)

Viszont az, hogy hogyan viselkedünk a múltban a rokonainkkal, a barátainkkal erősen kihat arra, hogy a jelenben kit tudhatunk magunk mellett.


(Öt év alatt hét temetés a családban. Milyen nagy kegyelem és szerencse.)

20. birebora (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2019. dec. 30. 14:57
Én kizártam embereket és nekem így jobb. Mérgeztek, nem éreztem jól magam a társaságukba. És nem vagyok magányos, mert a jók, a pozitívak maradtak, értük tenni akarok és teszek és ápolom a kapcsolatot, természetesen ők is viszont. Aki érdemtelen és lehúz az menjen, azok nem kellenek. Jobb nélkülük:)
19. zsovi (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2019. dec. 30. 14:49
Ne haragudj,de ez akkora hülyeség.Lehet,hogy te a sors kegyeltje vagy,és szerencsés
2019. dec. 29. 16:24

Szerintem minden embert a korábbi döntéseinek következményei vezetik el a jelenlegi lelki állapotához.

Meg kell nézni a múltban hányszor hozott olyan döntést, amivel másokat kizárt az életéből? Hányszor utasította el mások közeledését? Mennyire volt nyitott mások felé?


Szóval, ahhoz, hogy ne érezze magányosnak magát a múltban meg kell dolgozni, tenni kell érte.

17. F.Ildikó71 (válaszként erre: 3. - Hedaaa)
2019. dec. 29. 12:47
Megértelek.A tüdőtágulaton kívűl minden illik rám is.Ja nem,mert én a 8,5 éves gyerekemmel mindig is egyedül voltam.Nyilván ez alkat kérdése.Vannak nekem is szar,fos napjaim.Mikor csak annyi kellenne,hogy valaki azt mondja nyugi együtt megoldjuk,de nincs.Veled ellentétben én 48 éves vagyok tehát már minden pasi korosztálynak öreg,de lesz@rom.Akkor is jó élni,mert van egy gyerekem akinek megakarom mutatni milyen csodás a világ,hogy bármi lehet ami csak akar és én ott leszek mellette.Ja és vannak barátaim aki most ugyan 200km-re vannak,de vannak.Ja és tudod mikor kiakartak lakoltatni akkor sem gondoltam,hogy fel kellenne adnom,de mondom ez nyilván lelkialkat kérdése.Én oroszlán vagyok és tudok küzdeni,na nem hosszan de mindig újra kezdve ha elfáradtam.
16. semleges (válaszként erre: 13. - Zsovi)
2019. dec. 29. 12:05

Zsovi!


Őszinte részvétem és sok erőt kívánok neked!


Hedaaa!


Állj talpra, ott vannak a gyermekeid. Nem vagy magányos, nem vagy egyedül. Dolgod van az életben!


BUÉK mindkettőtöknek.

15. zsovi (válaszként erre: 14. - Hedaaa)
2019. dec. 29. 09:46
Merre laksz írd meg privátba ,hátha nem vagyunk olyan messze egymástól
14. Hedaaa (válaszként erre: 13. - Zsovi)
2019. dec. 29. 09:40
Most pedig te sirattal meg engem 😭😭😭😭❤️❤️❤️
13. zsovi (válaszként erre: 9. - Hedaaa)
2019. dec. 29. 09:19
kijöttek a könnyeim ahogy olvastam amit írtál,nekem sincs senkim már,ami a legfájóbb elveszítettem a fiamat.Ha élne nem lennék ilyen nyomorult.Próbáld a gyerekeidben megtalálni a békédet,nem tudom hány évesek.Azt irtad nincs senkid,de a legnagyobb kincs a tiéd a gyerekeid
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Hedaaa)
2019. dec. 29. 09:13

Muszáj, a gyerekeid miatt muszáj.

Egyébként maximálisan megértelek, édesanyámat 18 évesen veszítettem el, és amikor édesapám is elhunyt borzalmas ürességet éreztem, felnőttként piszkosul árvának éreztem magam.

Sok erőt kívánok neked! És gyere ide panaszkodni. Többen átélték a helyzeted, hidd el. Tudom mennyire fáj, de muszáj erősnek lenned. Nem gonoszságból írtam, amit, hanem, hogy próbáld a gyerekek miatt összekaparni magad. Sok erőt kívánok hozzá!

11. Hedaaa
2019. dec. 29. 08:23
Ja és nem cigizem ..
10. Hedaaa
2019. dec. 29. 08:22
Csak néha enis földre esek , de mindig felalok...
9. Hedaaa (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2019. dec. 29. 08:22

Tudom hogy felelős vagyok értük és hogy szükségük van rám épp ezért vagyok még mindig itt...

Csak tudod senkim sincs akinek ki tudnám magam panaszolni Sem..

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hedaaa)
2019. dec. 29. 08:17

Tudod mi a legszomorúbb a történetedben?

Az, hogy a gyerekeid mit érezhetnek. Lehet igyekszel leplezni az benned kavargó feszültséget, de vajon ők érezhetik azt a biztonságot, amit neked jelentett az édesanyád?

Beteg vagy, fordulj orvoshoz. Persze az orvos nem elég, ha magad nem tudod felfogni, hogy ott van 2 kincsed, akikért felelős vagy, akiknek szüksége van rád. Hogy mondhat egy édesanya ilyet, nem akar élni? Belegondoltál, mi lenne a gyerekeiddel, ha kilépnél az életükből?

Szedd össze magad, minden vihar után kisüt a nap, és ez hidd el tényleg így van, ha most elképzelhetetlen is számodra.

A gyerekeid miatt szedd össze magad, ha dohányzol, a cigit tedd le gyorsan, hiszen a betegséged azzal stagnálható.

7. LadyBird 2015 (válaszként erre: 3. - Hedaaa)
2019. dec. 29. 06:34
2019. dec. 29. 05:24
28
2019. dec. 29. 05:03
Hány éves vagy?
2019. dec. 29. 03:21
😭😭😭😭
2019. dec. 29. 03:20

Azért vagyok szomorú mert.

- nincs anyukám már és ez nagyon nagy fájdalom nekem.

- Nincs már aki tamaszom lenne ebben a cudar világban

- azért vagyok szomorú mert sír a szívem , mert tehetetlen vagyok az életben.

+ Azért vagyok szomorú mert nincs mellettem olyan biztos személy aki csak mrggualgatna , atolelne.

- azért vagyok szomorú mert anyu halála után depressziós, panikbeteg lettem.

- azért vagyok szomorú mert nem rég óta egyedül vagyok a gyrrekeimmel és qrva nehéz.

Azért vagyok szomorú mert mostanára kiderült tudotagulatom van.

Azért vagyok szomorú mert mostanában annyi gond baja van körülöttem ,hogy nincs kedvem élni.... A válasz elegendő számodra ?

2019. dec. 29. 00:05
Szia.Azért vagy magányos mert nincs pasi az életedben vagy úgy általánosságban?
2019. dec. 28. 23:26

Szomorúam magányos vagyok,

Van két gyermekem de mégis olyan egyedül érzem magam.

anyukám meghalt.

Nincs kihez mehetnek fordulhatnak ..

Sokszor semmi értelmét nem látom az életnek 😢

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook