Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőke haj barnára festése... hányszor és milyen gyakran kell az elején festeni hogy ne dobja le? fórum

Szőke haj barnára festése... hányszor és milyen gyakran kell az elején festeni hogy ne dobja le? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 10. 14:31

Én szerintem arra figyelj, hogy ne várj sokat a lenövéssel. Mert akkor tuti érdekes lesz első festés után a hajad. :)

Ombre hajról hallottál már?

Írd be googleba. :)

2013. jan. 10. 14:12
mesterséges intelligencia...:)))))))))))ňňň
2013. jan. 10. 13:52
Nekem, amikor szőke volt a hajam, a 2. festésre lett rendes barna. Az elsőt még ledobta 1-2 hét alatt és csúnya volt, de a következőre már szép lett és maradt is.
2013. jan. 10. 13:45
Nekem nagyon szőkéből lett középbarna. 3.szorra lett olyan mint kéne lennie, de a fodrász mondta, hogy fokozatosan lesz egyre sötétebb. Havonta járok festetni.
2013. jan. 10. 13:42
Nekem feketérúől nem sikerült szőkére, de gondolom, hogy forditva egyszerübb.
2013. jan. 10. 13:29
Világos hajról sötétebbre menni mindig egyszerűbb, mint fordítva. 1, maximum 2 festés, és egyenletesnek kell lennie.
2013. jan. 10. 13:23
Szőke haj barnára festése... hányszor és milyen gyakran kell az elején festeni hogy ne dobja le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook