Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Színkavalkádban tobzódó naplók fórum

Színkavalkádban tobzódó naplók (beszélgetős fórum)


19. jeva
2012. febr. 27. 12:01
Én nem szólnék, szíve joga mindenkinek, hogy olyanra formálja a naplóját, amilyenre akarja..szerintem:-)
18. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Amaal1)
2011. jún. 25. 21:57
hehe ha én megláttom a flitteres-glitteres biszbaszokat már csukom is be azonnal :)))
17. Myrtill (válaszként erre: 14. - Fairytalentum)
2011. jún. 25. 21:54

Szerintem meg semmi otrombaság nincs ebben. Nem megzsarolni kell, hogy vagy színt változtat, vagy lelépsz, de szóvá lehet tenni, hogy bántják a szemed a színek, vagy a vibrálás. Ha az ember nem bunkón teszi mindezt, hanem jóindulatot tükröz, akkor az a hülye, aki magára veszi.

Ez csak egy kérés, egy tény, amit vagy figyelembe vesz az illető, vagy nem. Ennyi.

16. amaal1 (válaszként erre: 15. - Penguin78)
2011. jún. 25. 15:35
Jaj, nálad nagyon tetszik az a barna háttér! Az enyém is volt hasonló színösszeállítású, csak most a vonalzóm színeihez hangoltam, ezért a habos-babos rózsaszínes színvilág. :)
2011. jún. 25. 14:34
Remélem az én naplóm tetszik neked! Ugye szólnál, ha nem? :)
14. fairytalentum (válaszként erre: 10. - Amaal1)
2011. jún. 24. 14:25

Kedves amaal Te ezt gondolod,én meg azt,hogy aki nyilvános naplót ír,azt azért teszi,mert nem zavarja ha esetleg mások is elolvassák s ha valóban a saját kedvére írja a naplóját,nem az olvasótábor kedvéért akkor sem a létszám,sem a mások igényei nem fogják érdekelni.A színeket is azért állítja olyanra amilyenre,mert az neki tetszik,az ő személyes ízlése vagy ízlésficama alapján,és ez szíve joga.

Szerintem otromba dolog ilyenért beszólni,meglehetős éretlenségre vall,ha elvárjuk másoktól,hogy megfeleljenek saját mércéinknek és eszményeinknek..

13. Hoxa
2011. jún. 24. 09:37
Ha Firefoxot használtok, ott be lehet állítani a weblapokra saját színsémát, akár fekete-fehérben is olvashatjátok (Beállítások/Tartalom fül/Színek gomb)
12. globus (válaszként erre: 11. - Myrtill)
2011. jún. 22. 13:39
Régen rossz, ha erre nem jön rá valaki magától.
2011. jún. 22. 13:03

Amikor még a Hoxán lehetőségként megadott színek közül próbáltam kiválasztani a megfelelő összeállítást, nekem is születtek érdekes, zavaró kombinációk.. Nem telt bele 1 perc és máris kaptam a hozzászólást, hogy nem lehet elolvasni. :D

Nagy segítség, ha az ember rákeres egy színskálára az interneten és a kódokat kimásolgatja, mert millió egy lehetőség van a párosításnál, a különböző árnyalatok máris olvashatóbbak lesznek ugyanazon színekkel. (:


Szerintem is ha érdekel valakinek a naplója, élete, akkor szóljatok neki bátran, hogy sajnos nem tudjátok elolvasni! Ha megsértődik ezen, akkor nyilván nem érdekli, hogy ki olvassa, hányan olvassák, akkor nem kell foglalkozni vele, ennyi. (:


Végül is az ember saját magának írja a naplót, viszont ha ezt interneten teszi, nyilvánosan, akkor azért hajlani kell kompromisszumokra, vagy mindenkit elidegenít magától. Szerintem. :P

10. amaal1 (válaszként erre: 4. - Fairytalentum)
2011. jún. 22. 12:44

Aki nyilvános naplót ír, gondolom, szeretné, ha mások is olvasnák. És talán örülne, ha valaki szólna, hogy az olvasótábora azért nem növekszik, mert zavaró a napló színösszeállítása.


Ettől függetlenül én még soha senkinek nem szóltam emiatt, mert nyilván senki sem köteles az én igényeimhez igazodni, csak gondoltam, megkérdezem, tapasztalt-e már más is hasonlót. :)

9. globus (válaszként erre: 1. - Amaal1)
2011. jún. 22. 12:42
Itt szoktam le a nézegetésről, már nem olvasok egyet sem :)
8. 97c4bc0225 (válaszként erre: 7. - Amaal1)
2011. jún. 22. 12:41

Szívesen! ;) Én vagyok elég kocka hozzá, hogy ha érdekel az illető mondanivalója, akkor nyomok egy ctrl c ctrl v-t míg elolvasom aztán haladj :D


További jó olvasgatást ;)

7. amaal1 (válaszként erre: 3. - 97c4bc0225)
2011. jún. 22. 12:37
Hű, ez de jó ötlet! Eszembe nem jutott volna. Köszi!
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Amaal1)
2011. jún. 22. 12:36

Naplószín nem, de a "mozgó képek" rettenetesen bántják a szememet. 1-2 mp-nyi történés váltakozik folyamatosan, borzasztó rossz nézni.


Szólni sosem szólnék, hisz mi közöm hozzá. Inkább nem nézem.

2011. jún. 22. 12:35

Én küldenék üzit neki, hogy vhogy a színösszeállítás nagyon zavaró...

Nem hinném, hogy megharagszik az illető....

Talán még tippet is tudsz neki adni, mi lenne job...

Pl. piros háttér-fekete betűk..Vagy mittomén...;D

4. fairytalentum (válaszként erre: 1. - Amaal1)
2011. jún. 22. 12:34

Így jártál.

Szóvá tenni? Ugyan mire fel?

Ha zavar ne olvasd.Ennyi.

2011. jún. 22. 12:34
Nekem is néha bejojózik a szemem, főként a sötét alapon íródó blogokkal vagyok így, de ha már végképp semmi sem segít, akkor én biza' kimásolom egy jegyzetfüzetbe vagy word doksiba a dolgot. :)
2011. jún. 22. 12:32
Én olvasok egy pár naplót, de szerencsére egy napló tulajdonosnak sincs ízlés ficama:D Amúgy meg ha nagyon érdekelne a sorsa az illetőnek simán küldenék neki egy üzenetet, hogy változtasson egy kicsit rajta, mert szívesen olvasnám csak nehéz. Értelmes ember nem sértődne meg ezen:)
2011. jún. 22. 12:30

Sziasztok!


Érdekelne, mást is zavar-e a jelenség. :)

Sokszor van, hogy érdekelne egy-egy napló tartalma, de annyira bántja illetve fárassza a szememet a napló színösszeállítása, hogy kénytelen vagyok kivenni a kedvenceim közül. Szeretem a színes naplókat, de képtelen vagyok huzamosabb ideig olvasni pl. a piros háttérre írt rózsaszín betűket.


Ti is jártatok már így? Szóvá teszitek ezt esetleg a napló írójánál vagy vártok, hátha egy idő után változtat rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook