Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mire jó az ulexit kő? Esetleg milyen betegségekre vagy mire használjàk? fórum

Mire jó az ulexit kő? Esetleg milyen betegségekre vagy mire használjàk? (tudásbázis kérdés)


13. NomNom (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 9. 20:05
Igen, így gondoltam. Ha ott vagytok vele az is biztosan sokat jelent neki.
2020. júl. 9. 20:03
Nem a fàjdalmàn segít azon màr a morfium sem életminőséget javithatunk neki minden ami boldoggá teszi az a legfontosabb nekűnk.
11. NomNom (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 9. 20:01
Szerintem te is tudod, hogy azon sajnos semmi sem segít, pláne egy kavics. De ha ő úgy érzi és csak placebóként is segít valamit a fájdalmán, akkor miért ne.
2020. júl. 9. 19:45
Szerintem semmi extra durva tartalmat nem írtam azért fórum hogy ami érdekel megkérdezzem nem értem minek kell neten bunkoskodni ettől boldogabbak lesztek?! Most komolyan van itt a melyik a legjobb májas kérdësen ât minden de az nem baj 🤣🙄
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2020. júl. 9. 19:41
Nem tudom hogy àllitolag honnan veszed hogy nem volt időm kikeresni hanem a Google általános dolgokat ir ki és lehet hogy szentimentális f@sz vagyok de egyik családtagom 4.stàdiumo rákkal küzdd és neki fontosak az ilyen ékszerek nekem pedig ő és csak azt akartam h amiket kivàlasztok neki ásvâmyokat legalább egy percre felviditsák. 😔😔 Mert tudom h utânuk néz hogy mi mire jó..
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Bozsu55)
2020. júl. 9. 17:28

Eddig a csúcs, amire kikerestem a választ, az volt, hogy mikor indul x városban a helyi járati busz A pontból a vasútállomásra. Állítólag nem volt ideje kikeresni.

Fórumot emiatt kiírni volt ideje???

2020. júl. 9. 14:00
Nekem még nem volt olyan kérdésem amit a google, családom, orvosom, ügyfélszolgálat,szomszédom,szerelő ne tudott volna megválaszolni.
6. Asinel 75 (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2020. júl. 9. 13:36
Én is ezt akartam írni. Nem értem az ilyen fórumkiírásokat.
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. júl. 9. 08:43
Na hajrá, valamire jó lesz!:D
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - NomNom)
2020. júl. 9. 08:22

Szerzek ilyet, és aláteszem a fiam fizetését. Hátha... 😂


Egyébként szépnek szép.

3. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 9. 07:50

"Az ulexit leginkább arról a képességéről ismert, hogy bármit felnagyít, amit alája tesznek."

Ez bőven elég is róla. 👍

2020. júl. 9. 07:29

Szörnyen egyszerű, beírod a google -ba és órákon át olvashatod a magyarázatokat.

Ja, és a google nem kér nevet, se telefonszámot.

2020. júl. 8. 21:20
Van valaki aki jàrtas ebben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook