Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sziasztok. Mi okozhat napokig tartó barnás-rózsaszínes folyást peteérés környékén? Eddig ilyet még nem tapasztaltam. Stressz okozhatja? fórum

Sziasztok. Mi okozhat napokig tartó barnás-rózsaszínes folyást peteérés környékén? Eddig ilyet még nem tapasztaltam. Stressz okozhatja? (tudásbázis kérdés)


9. babszibobó (válaszként erre: 2. - Tamo87)
2010. ápr. 25. 22:18
Szia!Eddig minden leírt dolog maximálisan igaz, de azért egy orvos vizsgálat beiktatása igencsak esedékes lenne!Főleg mert már több mint egy éve próbálkoztok a babatémával, ilyenkor már az orvosok is szó nélkül kivizsgálnának!
8. tamo87 (válaszként erre: 4. - Sorceress87)
2010. ápr. 25. 21:56
kb. 3 éve nem szedek fogi gátlót úgyhogy ez is kilőve. :(
7. tamo87 (válaszként erre: 3. - Talian35)
2010. ápr. 25. 21:55
ennek nagyon örülnék mert tavaly február óta próbálkozunk. De akkor is furinak tartom.
6. tamo87 (válaszként erre: 5. - Astarothka)
2010. ápr. 25. 21:53
volt már ovulációs vérzésem azaz inkább csak pacám. Mert olyankor a tojásos nyák van pici vérrel keveredve és másnap már semmi. De ez csütörtök óta tart és hol van hol nincs.
2010. ápr. 25. 21:47

"A középidőben fellépő színes folyást, pecsételő vérzést másnéven ovulációs vérzésnek is nevezik. A ciklus közepén fellépő vérzés oka az ösztrogén hormon szintjének átmeneti csökkenése."

szerintem csak ez lehet:) nekem is volt ilyen a múltkor teljesen meglepet meg minden, de ne izguéj ez normális:)

2010. ápr. 25. 21:46
Nekem 2 hétig csinálta télen mensi helyett, amiután abbahagytam a fogamzásgátlót.
2010. ápr. 25. 21:42
Nekem mindkét terhességem igy indult pont ezekkel a jelekkel.
2010. ápr. 25. 21:38
Csütörtök óta hol van barna, hol nincs, a hasam enyhén fájdogál, mint mikor jelzi a mensi megjöttét. A probléma csak az hogy kb. 8-án kéne megjönnie. Szerdán volt egy kis incidensem a főnök helyettessel és nagyon beidegeltem magam. Lehetséges hogy ez váltotta ki? De jelzem eddig még nem volt ilyen.
2010. ápr. 25. 21:34
Sziasztok. Mi okozhat napokig tartó barnás-rózsaszínes folyást peteérés környékén? Eddig ilyet még nem tapasztaltam. Stressz okozhatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook