Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A zalakarosi MenDan Magic Spa & Wellness Hotelbe volt valaki mostanában? Pár kérdésem lenne fórum

A zalakarosi MenDan Magic Spa & Wellness Hotelbe volt valaki mostanában? Pár kérdésem lenne (beszélgetős fórum)


4. delcaspo (válaszként erre: 1. - Tedinaa95)
2019. okt. 5. 19:36

Mi pár hete voltunk. Tetszett, hogy a szobában a francia ágy nem két összetolt szimpla ágyat jelentett, hanem tényleg egy nagyot, a matrac is egy darab. Ételek, büfé választék abszolút rendben van reggelinél is, vacsoránál is. A gépi kávé reggelinél felejtés, inkább igyál egy jót a teraszon. Érdemes egy asztalt lefoglaltatni az ott tartózkodás idejére, különben lehet vadászni. A wellness nekünk teljesen megfelelt, nem is voltunk a városi fürdőben, pedig 50 méterre van. A szauna programokat bátran ajánlom, Tibi ebben egyéniség.


A városban a kertmozi amit esetleg érdemes megnézni, gyalog maximum 10 perc. A hotel bejáratánál van gyakorlatilag a piac, illetve van ott egy rakat kajálda, kávézó, ha épp ebédnek valót keresel.

Nagykanizsa nincs messze, oda is érdemes elmenni a tóhoz, illetve fel a kilátóba. Ha Nagykanizsán jársz, akkor a Kishalas éttermet tudom ajánlani. (Eötvös tér 23.) Gyakorlatilag 5 ember bemegy, és tele van, kívülről semmi extra, de a kaja és a kiszolgálás az kiváló.

2019. okt. 4. 14:45

Wellnes részleg vizes és meleg,

csak sört ittunk és pálinkát.

A város olyan mint egy nagy falu.

2019. okt. 4. 14:42

2 pincér gyors volt, a másik kettő lassú.

Az étel nekem sós volt, férjemnek sótlan.

2019. okt. 4. 11:25

Hol foglaltátok?

Milyen volt a kiszolgálás?

Éltelek?

Wellness része?

Bor kóstolón vett részt valaki?

Most mennénk először Zalakarosra a városban van olyan amit érdemes megnézni, azt is szívesen fogadom.

Láttam hogy jó pár éve volt már ilyen fórum de friss élmények érdekelnének.

Köszi előre is aki válaszol.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook