Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8500. Ronina4
2018. aug. 6. 09:44
Két helyen kell fehérrel bekenni mert a párom odacsöppentett meg az ajtót lesúrolni és kész is :)
8499. Ronina4
2018. aug. 6. 09:41
Egyébként képzeljétek. Ki akartam festetni a szobánkat . Egy festő vállalta is 10 ezeré egyszínűre. De nekem az olyan snassz volt. Gondoltam legyenek lila sávok fentre meg bordűr...erre fel a duplájára emelte rögtön a munkadíjat ! Na mondom ördög vigye !!! Kifestünk mi magunk. Nagylányom kipakolta a barátjával a szoba nagy részét bútorok középre lettek tolva. Falsöprés Mélyalapozás és mehetett is a fehér de bakker !!! Hogy mit összeszenvedtünk !!! A nyél is eltört a bolt is bezárt párommal is összevesztem mert kérvényt kell benyújtani hogy segítsen....na mire nagynehezen egyszer átkentük a nagyobbik fiammal / lányoméknak menniük kellett / azt hittem behalok a víz patakokba folyt rólam ! Na de addigra elgondolkozott a párom összecsavarozta a rodat a hengerrel és jött segíteni. Így már könnyebb volt én takarítottam meg tanítgattam a párom hogy ne sajnálja az anyagot mert 30 liternyi fehéret vettem és foltos marad a fal..hát 3 szor kellett lekenni. Aztán jött a kijelölő csík a bordürnek meg a lilának az elválasztás....utána pakolás . Este 7 re rendbe volt a szoba és a nappali :D és akkor jött este a szülinapozás.. :D nem unatkoztam. Teszek képet a végeredményről. Erős élénk narancs színű volt
8498. Ronina4 (válaszként erre: 8487. - Dodi44)
2018. aug. 6. 09:32
Nem magától a víztől félek. Hanem a lebukástól. Gyerekkoromba mikor nem akartam felkelni a fiú tesóim előszeretettel "keltettek " úgy hogy a fejemre dobták a takarót és ráfeküdtek. Na azóta nem szeretem a pici helyeket és ezért félek víz alá bukni. Az a baj hogy két úszás oktató van az egyik pasi szerintem nem volna elég türelmes a csaj meg nem szimpi...szal...ez van.
8497. sanyinak (válaszként erre: 8486. - Guruljka)
2018. aug. 1. 20:05

A csendes vízben lassan úszva el sem lehet fáradni... :)


Vannak szabad strandok is a Balatonon.

8496. Dodi44 (válaszként erre: 8491. - Guruljka)
2018. aug. 1. 05:59

Igen, aki nem akar, hat miert is kellene azt forszirozni???

nem mindenki erzi magat kenyelmesen a vizben...

(errol jut eszemben, ultem benne a vinben es ugy tiz meterre a hatam mogott egyszerre a viztetejere feljott egy hat uszony! Akkora volt mint egy capae!

Nem akartam capa kakava valni, es sipirc kifele a partra! kesobb tudtam meg, hogy ugy 13 H korul arra szoktak uszni a definek... de nem vartam meg, hogy baratsagos delfinek e, vagy ehes capak!!! :DDD

8495. Dodi44 (válaszként erre: 8492. - Guruljka)
2018. aug. 1. 05:54
No az mar biztos! :DDD
8494. f.frezia (válaszként erre: 8493. - Guruljka)
2018. aug. 1. 05:31

Persze hogy vannak.

De jelenleg esélyem sincs elhordani munka mellett táborba/tanfolyamra úgy, hogy 30 km-re lakunk a várostól (uszodától).

Egyébként ált.suliban fogják őket vinni úszástanfolyamra, kötelezően benne van a testnevelés órában.. :)

8493. Guruljka (válaszként erre: 8490. - F.frezia)
2018. aug. 1. 05:18

Vannak úszótáborok is, tanfolyamok, képzettt úszásoktatókkal.


A testmagasság szokott még feltétel lenni, úgy emlékszem.

8492. Guruljka (válaszként erre: 8488. - Dodi44)
2018. aug. 1. 05:16
Dodi, nekem mindegy, hogy hívják, de a béka combja nem ilyen. :D
8491. Guruljka (válaszként erre: 8487. - Dodi44)
2018. aug. 1. 05:14
De hát nem akarok.
8490. f.frezia (válaszként erre: 8487. - Dodi44)
2018. aug. 1. 04:58

Én elfogadok tippeket.

A kislányom 5 éves múlt. Idén van az először, hogy nem fél a víztől, nem sipítozik ha vki lefröcsköli az arcát, lebukik a víz alá.

Gondoltam tanítgatni kellene valahogy.

8489. f.frezia (válaszként erre: 8483. - Sanyinak)
2018. aug. 1. 04:55

Helyieknek szervezik, 500-an voltunk kb, itt a környéken.

Ez nem a túrázásról szól első körben. Inkább buli. Sötétben, botorkálva megtalálni a saját útvonalad nyilait, odaérni az állomásokhoz, megcsinálni a feladatokat (szellemi és ügyességi is), pontokat szerezni, majd menni tovább.

A csapatok jól érzik magukat, sokat röhögnek, isznak is (már aki) és mki egyfajta bulinak fogja fel.

😃

8488. Dodi44 (válaszként erre: 8485. - Guruljka)
2018. aug. 1. 03:51

"A profi bringázóknak irgalmatlan kerek combjaik vannak. "

Ha megnezel egy bizajos comb izomzatat, akkor latszanak a bor alatt az izom csoportok. Kulonosen a a kozvetlen a terd folottit lehet jol kirajzolodva eszre venni, amikor a terd folotti reszen keresztul megy a kulso felso resztol a belso kisse lejjebb menve. A bicajos edzett combon nincs zsir reteg. az nem igazan kerek, ha kisse meg van feszitve, az az bicajozas kozben, kilatszanak az izom csoportok nagyon, olyasmi mintha faslibol lenne kifaslizva.

8487. Dodi44 (válaszként erre: 8480. - Ronina4)
2018. aug. 1. 03:27

Az uszni tudas az az agyadban tortenik meg eloszor.

Ha tenyleg akarsz uszni, akkor az nem ordongosseg.

Eloszor ismerd meg a testedet, tegyel fel egy gumi uszosapkat, vegyel egy par fajta fuldugot. Bannak szivacsbol csinalt olcsol is, amit be lehet kenni a feluletet egy nagyon pici vaselinnel, es nem engedi at a vizet a fuledbe. de ha beleengedi is egy picurit egy nagyon keves dorzsolo alkoholt ontesz a felrehajtott fejeden a fuledbe, az alkohol elvegyul a vizbe es kijon vele egyutt. Menjel bele egy derekig ero vizbe, a fejeden a sapka, a fuledbe a dugo, a frizuradnak sem lesz semmi baja, fordulj a cizbe a hasaddal lefele es fogd be az orrod, es nezd meg hanyig tudsz szamolni, amig nem erzed fulladozasnak a nem levego vetelt. Sosem mozogj gyorsan, mert az izmok a mukodesukre oxigent igenyelnek. Miutan a hasadon fekszel a vizen, es egy gombfelebe huzod ossze magad, erzed, hogy arcal lefele fodsz a hatad fog ki lenni egy kicsit a vizbol. Nem fogsz lesulyedni a viz ala! Eloszor ismerd meg a tested, hogy viszonyul a vizhez. Majd mikor eszreveszed, akkor ter hozzad a bizalom a viz iranyaban. Hogy az arcod vizes lesz, vagy a fuled kuldseje is, hat akkorvizes lesz, majd megtorolod... Az elso lepesed, ismerd meg a tested es a viz viszonyat. Ha erdekel meg megosztok veled egy par tippet. Te uszni mar tudsz, csak meg nem tudod, hogy tudsz, mert nem bizol a testedben es a viz osszefuggeseben.

8486. Guruljka (válaszként erre: 8478. - Sanyinak)
2018. aug. 1. 02:21

Na hát ez már az elfogultság teteje!!! :D


Hát még szép, hogy csend van! Ha befulladoztál legalább két kilométernyit, hát legalább legyen csend!


Én ugyan inkább olvasok bárhol, akkor a fűnyírót se hallom, és még vizes se leszek, de hát ízlések és gusztusok...


Én úgy szeretek sétálgatni, hogy érzem a talajt a lábam alatt, és ha elfáradok, akkor letehetem a hátsóm egy stabil helyre.

Ha a vízen hanyatt fekszem, az nem pihentető, mert nem tudom, hol leszek, mire visszafordulok. No meg víz is megy a fülembe. A franc se vacakol ilyesmikkel. Nem megyek vízbe és minden szuper.

8485. Guruljka (válaszként erre: 8478. - Sanyinak)
2018. aug. 1. 02:08

Miért könnyebb? A fejemet nagyrészt csak kidugva kell tartani, nem?


Ha nem vízparton vagy, akkor meg eljutni a vízig és vissza. Beugrót fizetni.

Nem tudom, mire gondolsz békacomb alatt.

A profi bringázóknak irgalmatlan kerek combjaik vannak. A békának hosszú és karcsú.


És nem a lábmunkáról beszélek, hanem hogy aki nem érez vonzódást a víz iránt, azt egy úszó nem fogja meggyőzni arról, hogy úszni márpedig jó.

Aki meg vonzódik a vízhez, az úszik.

8484. Guruljka (válaszként erre: 8480. - Ronina4)
2018. aug. 1. 02:01
Ezt nem értem.
8483. sanyinak (válaszként erre: 8481. - F.frezia)
2018. júl. 31. 22:02

Bagoly túra? Ismert terepen?

Az ilyet kinek szervezik?

Én pl. ha kirándulok, akkor szeretem látni is, hogy merre járok ;)

8482. f.frezia
2018. júl. 31. 19:52
Ja, és 6-ak lettünk a 24 csapatból :)
8481. f.frezia
2018. júl. 31. 19:48

Egy ismerősöm is 40 felett tanult meg úszni. Indítanak kimondottan kislétszámú csoportokat, felnőtteknek.

Én per pillanat úgy vagyok a sporttal, hogy utálom. Kangoo-ra se járok már kb.1 hónapja.. az edző meg csak írogat, h.mikor megyek már 😁 de ilyen kànikulában esélytelen.

Pedig jó lenne megint rákattanni valamire.. és nem abbahagyni, mert rendszerint a lustaság győz.. 😊


Szombaton éjjel voltunk bagolytúrán. 11 km volt, kint a határban, sárban, terepen, 10 állomással, feladatokkal.

3,5 óra alatt végzett a csapatunk. Jó volt, de nagyon elfáradtam.. ilyenkor érzem, hogy mennyire gyengébb az erőnlétem, mint mikor sportolok valamit.

8480. Ronina4 (válaszként erre: 8477. - Guruljka)
2018. júl. 29. 18:01
Nagyon szeretnék megtanulni mert szeretek a vízbe lenni.
8479. sanyinak (válaszként erre: 8475. - Ronina4)
2018. júl. 24. 19:59
Nem feltétlenül kell mély vízben kezdeni az úszást.
8478. sanyinak (válaszként erre: 8472. - Guruljka)
2018. júl. 24. 19:58

Jaj dehogy! A vízben sokkal könnyebb mozogni. Nem kell fulladozni. Én pl a Balatonon el tudok úgy úszkálni a tó belső részén, mintha sétálgatnék. Olyan jó csend van ott.


Nekem a lábam hasonlít a békacombhoz a bicajozás miatt :)

8477. Guruljka (válaszként erre: 8475. - Ronina4)
2018. júl. 24. 17:43
Ha még félnél is, akkor nem jobb egy másik sportág?
8476. Ronina4 (válaszként erre: 8473. - Szabot.88)
2018. júl. 24. 17:31
Ha akarom bármit megtanulok csak itt nem csak erről van szó.
8475. Ronina4 (válaszként erre: 8471. - Sanyinak)
2018. júl. 24. 17:30
Engem ez nem erdekel hogy ciki e inkább az hogy kiadom valakinek a félelmemet és hogy le tudom e mJd küzdeni.
8474. Guruljka
2018. júl. 24. 14:24
Miért?
8473. szabot.88 (válaszként erre: 8470. - Ronina4)
2018. júl. 24. 14:20
Anyósom 40 felett közelebb az 50- hez tanult meg úszni!
8472. Guruljka (válaszként erre: 8471. - Sanyinak)
2018. júl. 24. 14:12

Persze, mert az ember szárazföldi lény, és minden sejtjével küzd az életben maradásért.


Szeretnék én annyit bringázni, hogy aránytalan izmoktól kellene félnem! Úszni akkor sem fogok mondjuk. Ússzon aki szeret, én ingyen uszodába se mennék, nemhogy még fizessek is azért, hogy fojtogathassam magam. ☺

8471. sanyinak (válaszként erre: 8470. - Ronina4)
2018. júl. 24. 14:05

Ennyi idősen már ciki elmenni egy úszás oktatóhoz, nem?

Pedig az valóban egészséges sport. Kiegyensúlyozottan terheli a testet, nem úgy mint pl. a bicajozás.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook