Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex- Miért mondanak nemet? fórum

Szex- Miért mondanak nemet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
44. 01c8755c79 (válaszként erre: 42. - 0c97fbb607)
2007. dec. 28. 16:43

Ebben az időben voltunk mi is kb. .... és szerelem volt... és azóta is az. De súlyosabb gondok voltak. Megviselt engem is nagyon... sokat sírtam akkor, mert azt hittem velem van baj... de amikor helyre jöttek a dolgok, ezerszer visszakaptam a türelmem... noooo, nem csak szexben, de szeretetben, gyengédségben.

Tudod, azt hiszem mi rosszul vagyunk beállítva, azt hisszük a férfiaknak annál fontosabb nincs, és bármikor, akárhányszor képesek rá. ;)... és lehet, hogy képesek, de legyen már benn öröm is! ;)

43. f39a34943d (válaszként erre: 42. - 0c97fbb607)
2007. dec. 28. 16:39
akkor az lóf. szerintem akkor is le kellene ülni vele azt megbeszélni! ... vagy stikában kilukasztani a guminénijét!
42. 0c97fbb607 (válaszként erre: 41. - 01c8755c79)
2007. dec. 28. 16:37
Minössze 9 hónapos "szerelemről "(?) van szó!
2007. dec. 28. 16:28

... ahahaha, de hogyan van az a 10-ből ötször? ... egy éjszaka kap elutasítást leányzó 10-ből ötször vagy egy hónap alatt? Neeeeeeeeeeeem mindegy! ;)))))

Nálunk is volt rossz passzban a páron, mondjuk én egyszer kezdeményezek és ha elutasítást kapok, akkor várok és figyelek. Szeretett akkor is, csak másképpen... de rossz passz volt. Melóhely semmi, én pedig jól is kerestem, ezt férfiembernek nem volt egyszerű feldolgozni. Aztán átesett a ló túlsó oldalra, állandóan szex, mert - gondolom én - érezni akarta, hogy úgy is kell nekem... nanáááááááááá, hogy kellett... és főleg bíztam benn. Azóta minden rendeződött és happy! :o)

40. f39a34943d (válaszként erre: 38. - 0c97fbb607)
2007. dec. 28. 16:14
Ja ja ja! aha ! ja!
39. Shally
2007. dec. 28. 15:11
Van benne vmi...:(
2007. dec. 28. 14:42

Egyetértek Bogicával!

Ha egy kapcsolatot pátyolgatni kell ilyen téren ,akkor sajna úgy érezném ,nem én vagyok az a nő,akitől beőrül a pasi.Engem ne szeretgessen,hanem kívánjon meg !Ha ez nem működik,akkor nem én vagyok a NŐ a számára és pont.Lelépek!

37. fe20557d00 (válaszként erre: 36. - Shally)
2007. dec. 28. 14:33

Ez nem egyszerűség kérdése! A problémákat mi bonyolítjuk sokszor agyon pedig valóban tök egyszerű! Ha a pasinak ilyen komoly problémái vannak miért nem probléma ez saját magának...?És miért nem változtat? Vagy nem is ez a probléma?!

Továbbá amiről te írsz... nekem az akkor működne egy férfival szemben ha már több éves a kapcsolat és van viszonyítási alapom miből mi lett...és akkor tényleg segítek neki!Ha tudok.....

Sok nő persze nem lép le felvállalja a megmentő szerepét,közbe totál nem erre vágyik,nem elégítik ki az igényeit és nem túl boldog....na ez miért jó???!!és közbe azon agyal, hogy jaj szegény hapi....na tudod mit modok erre inkább semmit. Akkor a nő fontos magának?

36. Shally
2007. dec. 28. 14:22

Azért ez nem ilyen egyszerű egy kapcsolatban, hogy nem megy a szex, megsértődöm és lelépek! Minden kapcsolatért meg kell dolgozni, és ha két ember szereti egymást, én azt gondolom mindent meg kell tenni hogy jobb legyen, és ha ez már kimerült, és akkor sem változik semmi, akkor érdemes szakítani.

A férfiaknak is lehetnek lelki problémái, és főleg az ilyen jellegű szexualitással, erekcióval kapcsolatos nagyon, de nagyon mélyen érinti őket...nem egyszerű helyzet

2007. dec. 28. 14:00

Én is sértésnek venném....mivel az én szexualitásom is "egészséges"...ezt elvárom egy pasitól is,hogy ne én legyek a görcsoldó meg a mindent megért asszonyka az életében aztán ha már rendeződik minden...ki tudja mit csinál...mire voltam én jó neki!És ez nem önzőség,hanem mindenki maga tegyen magáért...tehát itt a férfinak kellenne a problémáját magán észervenni és változtatni(feltéve ha van)...mi nők meg tiszteljük és szeressük az önbecsülésünket!

Nem őszínte a pali..szerintem se.Valami miatt nem úgy fekszik neki a sex a hölggyel és nem meri elmondani...

Ha komolyabb baja volna valóban kell segítség neki...

Nekem azonban az a tapasztalatom,hogy általában a férfiak akarják...még akkor is ha gondok vannak.

34. Prügi
2007. dec. 28. 13:58
Egy iyen - viszonylag - friss kapcsolatban szerintem semmiképp sem mondható normálisnak, ha az egyik fél elutasítja a partner közeledését. Főleg, ha ez a fél a férfi! Általában inkább ők szorgalmazzák az együttlétet, így tényleg furcsa, hogy ő pedig ennyire inaktív. Szerintem ha nem szeretné a barátnőjét, nem lenne vele, inkább talán vmi más problémája van, talán pont önmagával (esetleg nem elégedett a méretével, vagy nem tud "normális", vagy kellő ideig tartó merevedést produkálni, vagy egyszerűen nem biztos benne, hogy jól csinálja, amit csinál). Ezek a dolgok egy férfinél nagy önértékelési gondokat okozhat, de szerintem bármi is áll a háttérben, mindenképp próbálják egbeszélni a dolgot, és tisztázni, hogy a partnerrel van a probláma, vagy saját magával. Biztosan van megoldás, de ahhoz le kell ülni, és átbeszélni a dolgot.
2007. dec. 28. 13:29

Én nem hiszem ,hogy szexuál pszichológusra lenne szükség.

Ha nem tudna őszinte lenni velem,és nem tudunk erről beszélgetni egy férfivel,akkor onnantól nem érdekelne a dolog.

Sértésnek venném ha nem kíván és ezért elhagynám.

32. Shally (válaszként erre: 31. - Galagonyabogyó)
2007. dec. 28. 13:21
Még arra lennék kiváncsi a pasinak előtte volt kapcsolata más lányokkal? És azokkal hogy ment a szex?
2007. dec. 28. 12:44
szerintem elég kevés pasi hajlandó szexuálpszichológushoz menni,szerintem ha én lennék ilyen helyzetben,én sem akarnék idegentől segítséget kérni,bár az biztos,hogy én akarnék magamtól is változtatni.
30. Shally (válaszként erre: 28. - Galagonyabogyó)
2007. dec. 28. 10:02
Konkrétan arra gondoltam, hogy ha lelki oka van, tehát vmi trauma érte régen, vagy vmi hasonló akkor segíthet egy szexuálpszihológus. Már ha hajlandó elmenni ilyen helyre...
29. f39a34943d (válaszként erre: 27. - LoLiNa)
2007. dec. 28. 07:42
Van amikor agyilag túlterhelődik a pasi és így jön ki.
2007. dec. 28. 06:45

Rengeteg oka lehet.

Szilesz:ápolt,amennyire én látom egy lég dekoratív hölgy,és talpraesett is,nem féltettem sosem.

Shally:milyen segítséget lehet kérni?Ezt komolyan kérdezem,mert én nem vagyok járatos ezekben a dolgokban.De ha valaki nem szeretne szexelni és elméletileg képes lenne rá fizikailag,akkor hova forduljon?

Lolina:érdekes,amit írtál,már csak azért is,mert ez a gyakorlatban pontosan fordítva szokott előfordulni...Türelmetlen a pasi,még a sebek be sem gyógyulnak,már akarják.Itt miért nem??? Nem éltem....

27. LoLiNa
2007. dec. 28. 05:32
ez engem is érdekelne.. egy szexmániás hapi (anno az volt), most meg örülök ha 3-4 naponta rá tudom "venni". hogy lehet ez? azelött le se szállt volna rólam.. kb a terhesség felénél fordult minden.. akkor megértettem, a baba, pocak.. fél.. de most 7 hónapos a bébi... már nem lehet arra fogni?!
26. Shally
2007. dec. 27. 20:23
Igen az lenne a legjobb ha ezt meg tudnák beszélni ketten, őszintén. Nagyon kevés az a férfi aki elismeri, hogy baj van vele. Az enyém már addig eljutott, hogy tényleg nem az igazi a szex, talán még azt is felfogta, hogy nekem ennél több kell, de egyszerűen akkor sem hajlandó segítséget kérni... a férfiak mintha vmi más bolygóról jöttek volna. Az a fene nagy férfiú büszkeség, egyszerűen nem értem .
25. Szilesz78 (válaszként erre: 23. - Galagonyabogyó)
2007. dec. 27. 19:02
Trauma?Hmm...A vágy az vágy...lehet,hogy meleg,vagy nem kívánja a lányt.Lehet szereti,mint embert ezért nem akar szakítani,de nem lángoló szerelemmel vággyal...Ápolt,kívánatos a lány?Lehet ez a gond.Az egyik távoli rokonomnak is meleg a férje.Vallásosak ezért próbálják titkolni,ja meg van egy gyerekük is,tehát néha megy a sex,de a vak is láthatja a srácon,hogy nem a női nemhez vonzódik...
2007. dec. 27. 18:44

Szerintem csücsüljön le a pasival egy pohár akármi mellett és beszélje ezt meg vele!

Ha a malyom pasi a beszélgetésre nem hajlandó és sokáig csinálja ezt akkor ki kell dobni!

Az a baj, hogyha sokat vár a lány akkor egy "deffektesből" két deffektes lesz!

2007. dec. 27. 18:22

Szia!

Én a traumára tippelnék,mert igazából elég rendes és kedves pasiról van szó.Lehetséges,hogy lány nagyon szenved,de bevallom,ha így van,akkor nagyon jól titkolja.Nem tudom,mennyire tudnak erről beszélni,ennyire azért nem részletezte,igazából mi sosem fecsegünk erről,tabu téma.Én magam is megrémültem,hogy ezt nekem elmondta,mert nem tudtam sem vigasztalni,sem építő jellegű tanácsot adni neki.De nagyon kétségbe esett lehet...

Arra is gondoltam még,hogy nem elég felnőtt még a fickó a szexre,m erthát elméletem szerint a szexhez is(mint oly sok máshoz is) kell egy pszichés érettség,ami nem a korhoz kapcsolódik,mert ugye tudjuk,hogy a 30éves flérfi is tud gyerekes gondolkozással bírni.

Nem tudom mi legyen,mit mondjak,vagy tegyek.

22. Shally
2007. dec. 27. 17:21

Szia Galagonyabogyó!


Nálunk is ugyanez a helyzet, csak mi már 5 és fél éve vagyunk együtt. Szerintem ne várjon ennyit a barátnőd, hidd el én már minden tőlem telhetőt megtettem, hogy változzon a dolog. Sajnos nem egyszerű...az is lehet hogy kevesebb az igénye a szexre, vagy vmi pszichés trauma okozza. Ha a pasi képes szembenézni a problémával, akkor menthető a kapcsolat, ha nem akkor a lány szenvedni fog...de nagyon...

Úgyhogy szerintem mielőbb üljenek le, és beszéljenek a dologról, mi a véleménye a pasinak, mit tenne meg hogy ez változzon. Ha mereven elzárkózik ettől akko talán még jobb minél előbb különmenni, mert később csak fájdalmasabb lesz.

21. Galagonyabogyó (válaszként erre: 20. - Badonyimariaeva)
2007. dec. 27. 17:16
de akkor a többi 5 alkalommal miért tud teljesíteni?
2007. dec. 27. 17:08

Lehet,hogy impotens?

Vagy kialakulóban van már nála.

De ez gyógyítható,orvoshoz kellene fordulnia.

2007. dec. 27. 16:54
az azért nem egészséges:D gondolj bele,mire 10-15 alkalommal megtörténik az "eset" akkorára alkoholista lesz a fickó:D
18. 0c97fbb607 (válaszként erre: 17. - Galagonyabogyó)
2007. dec. 27. 16:50
Inkább itatni,az jobban oldja a gátláspkat:)))
2007. dec. 27. 16:48
nah igen.Vagy csak meg kell etetni a gyereket és már könnyebben mennek a dolgok teli hassal:D
16. 11a91585fe (válaszként erre: 15. - 0c97fbb607)
2007. dec. 27. 16:46
..ha Te mondod..
15. 0c97fbb607 (válaszként erre: 14. - 11a91585fe)
2007. dec. 27. 16:41

Teljesen mindegy ,hogy mit csinál,vagy érez a srác ,az a lényeg ,hogy megérti -e ezt a csaj vagy sem.Ha nem ,akkor már az elején jobb lépni,mert 9 hó után sírva mesélni ,ezt,az elég gáz ,szerintem.

Egy kapcsolat alapja a szerelem,ha az van,akkor bizony kő kemény izzó szex is van,külömben a szerelem ,nem is szerelem,hanem "félreértés"....szvsz.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook