Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex- Miért mondanak nemet? fórum

Szex- Miért mondanak nemet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
134. 0c97fbb607 (válaszként erre: 133. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 2. 02:19

Az emberek többsége gátlásokkal küszködik.

Nem elég ha szeretik.

Monroe is kinyírta magát,pedig gyönyörű nő volt,de még stallone is lehet hogy gátlásos......szóval nem a test és a nem számít,csak az ember,maga.

2008. jan. 2. 02:16
Ezek szerint meg mindannyiunknak lenne mit tapasztalnia e teren :D
132. 0c97fbb607 (válaszként erre: 131. - Virgilius)
2008. jan. 2. 00:06
Tényleg?Na én olyannal nem találkoztam még:)))
131. virgilius (válaszként erre: 130. - 0c97fbb607)
2008. jan. 1. 23:33
Én sem, soha. Nem eseteim. A soványak közt is van bőven, aki szégyenlős.
130. 0c97fbb607 (válaszként erre: 129. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 1. 23:20
Akkor nem voltál még mackós pasival:)))
129. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 128. - 0c97fbb607)
2008. jan. 1. 23:16
Talan igy van, de meg nem talalkoztam ilyennel.
128. 0c97fbb607 (válaszként erre: 127. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 1. 23:15

Gondolod ,hogy a férfiaknál nem létezik az ,mint a nőknél,hogy mindenki amela anderson akar lenni és ha nem az akkor szégyenkezik az apróbb hibái miatt is?

Ők is csak emberek.

Úgyanúgy a maximumot szeretnék kihozni magukból ,mint mi nők.

2008. jan. 1. 23:13
De jo nektek! En meg egyet sem. :))
126. virgilius (válaszként erre: 124. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 1. 23:12
Én elég sokat.
125. 0c97fbb607 (válaszként erre: 124. - 1a50c86bb0)
2008. jan. 1. 23:12

Igen,képzeld!:))))

Aki nem élből kövér ,és megszokta ,hogy a testével is hódít ,azt nagyon rosszúl tudja érinteni ,ha meghízik.

124. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 123. - 0c97fbb607)
2008. jan. 1. 23:10
Lattal mar szegyenlos pasit? :))
123. 0c97fbb607 (válaszként erre: 120. - F35ae21039)
2008. jan. 1. 23:02

Lehet ,hogy semmi baj sincs ,csak útálja ,hogy meghízott és szégyenlős a mostani külalakjára.Másrészt a kövérség tönkre teszi a libidót olyanoknál,akik nem tudják elfogadni magukat úgy.

Harmadrészt pedig súlyfelesleggel sokkal fárasztóbb a szex,mint vékonyan,főleg ,hogy nem is úgy tud mozogni az ember ,mint vékonyan.

A kövérségtől elmehet az önbizalma is ,mert úgy érzi,nem kívánhatod őt ílyen csúnyán ....stb ...stb.

Ha erről van szó akkor beszélj vele,és biztosítsd arról,te Őt szereted,Őt kívánod,nem azt ahogy épp kinéz.

Ettől függetlenül ha valóban erről enne szó,akkor segíts neki abban ,hogy lefogyhasson,mert vissza fogod kapni őt,ezáltal.

122. spinneli (válaszként erre: 121. - Pedit72)
2008. jan. 1. 22:25
egy szimpla védőnő tartotta felvilágosítás eloszlathatná a kispapák ellenérzéseit.
121. pedit72 (válaszként erre: 120. - F35ae21039)
2008. jan. 1. 22:12
Lehet hogy némelyik fickó egy kicsit megbuggyan a baba miatt. Az unokatesómék voltak vele így a terhesség alatt, egyáltalán nem éltek házaséletet szintén a srác miatt, aztán rendeződött az egész kapcsolat a baba születése után. Lehet nem meri bevallani félti a babát, téged nehogy bajotok legyen , biztos nagyon rossz neked (el tudom képzelni) de ne sírj ez úgy látszik nem segít rajtatok. Mindenesetre észre vehetné hogy ez téged mennyire bánt, hülyének tartom hogy nem beszéli meg ezt veled.
2008. jan. 1. 21:49

Sziasztok! Kezdő forumozó vagyok, de szerertném ha "meghallgatnátok" az én történetemet is.

32 éves párkapcsolatban élő nő vagyok és még 6 hetem van hátra, hogy megszülessen a kisfiunk.

A problémám ami régóta kínoz, szintén az, hogy párommal a szexuális életünk nem éppen kiegyensúlyozott.

Két éve ismerkedtünk meg és az első pár hónapban minden álomszerűen működött (szex is!!), majd félév után összeköltöztünk és nemsokára terhes is lettem. Az összeköltözést követően azonban azt vettem észre, hogy a párom már nem kíván úgy mint azelőtt. Majd már szinte mindig én kezdeményeztem és egyre többször kaptam visszautasítást. Próbáltam beszélni Vele a témáról, amit kimagyarázott azzal, hogy sok a mukája stresszes időszak, fáradt stb legyek megértéssel, mert nagyon szeret! Egyébként nagyon ragaszkodóan viselkedik, nincs nap, hogy ne bújjon hozzám, hogy az utcán ne fogja a kezem, sőt egyéb intim helyeken is megérint, ami nyilvánosan számomra kellemetlen. Úgy érzem, mintha a világnak is akarná mutatni, hogy én az övé vagyok. +vannak furcsa dolgai pl nem szereti ha látom(sötétben szeret lenni) szex közben, mert hogy meghízott mostanában. Furcsa 30 évesen, hogy egy pasi szégyenlős!

Próbáltam megbeszélni a dolgokat, de már nem lehet erről beszélni mert otthagy. Szexi fehérneműt vettem fel, az úgy láttam izgatta, de megkért, hogy ne viseljek olyan kurvás dolgokat, meg, hogy biztos sok pasi fizetne is értem!!!!!!! De Ő egy normális barátnőt akar!

Amióta nagy lett a pocakom, azzal jön, hogy fél, hogy árt a babának! Úgy érzem csak kifogás, mert nekem nem a konkrét együttlét a fontos, lehet petting is! De nem igényli és ideges lesz, ha szóba hozom.

Tisztára kibuktam már, sokat sírok, úgy érzem az önbecsülésem már a béka ..-e alatt!!

Pedig szép nőnek mondanak és soha nem gondoltam,hogy valaha ilyen problémám lesz!!

Tényleg van olyan pasi aki ritkán igényli a szexet?

vagy Velem van a baj?

119. Castellina (válaszként erre: 118. - Anna7)
2008. jan. 1. 19:37
Csak egy teljes ember, aki ismeri és szereti önmagát, képes harmonikus párkapcsolatban élni. Nincsenek boldogtalan házasságok, csak éretlen partnerek. Az embert, ha a saját életéről dönt, csak egy szempont vezérelje, hogy boldog legyen, és ne a társadalom elvárásai, hogy mit szólnak hozzá és hogyan fogják kezelni mások a döntéseit. Az ember az életéért önmaga felelős, önmagáért és nem a társadalomért kell élnie. És különben is, ha nem jól döntessz és boldogtalan leszel, rinyálsz és siránkozol, ugyanúgy megvet a társadalom. Akkor meg mi a fenének foglalkozol azzal, ki mit mond?
118. Anna7 (válaszként erre: 114. - Fe20557d00)
2008. jan. 1. 19:25
Igen,összetett egy ilyen dolog háttere.Nem ismertem magamat,a vágyamat,a lehetőségeimet és nem voltam tisztában a saját értékeimmel.Nem hittem,hogy ettől jobbat is érdemlek.Féletm feladni(valaki írta)a páros pozíciómat.Fura ez,de ha egy nő egy bizonyos korig nem megy féjhez vagy nincs egy normális(nak látszó)kapcsolata,akkor úgy bánnak vele minha selejtes lenne.Akkor nem mertem felvállani ezeket és (ezt is írta valaki) próbáltam más tulajdonságaival kompenzálni a sexbeni hiányosságokat...A végeredményt tudjátok.Azóta megtanultam szeretni,becsülni magam és nyitott szemmel járok,nem hazudok magamnak.
117. Anna7 (válaszként erre: 113. - Castellina)
2008. jan. 1. 19:12

Ezért is írtam le az én esetemet,mert jobb az elején tisztán látni,mintsem a homokba dugni a fejünket és remélni,hogy jobb lesz.Nem lesz,sőt csak feladjuk önmagunkat.Utólag már okosabb az ember,de ha akkor valaki azt mondta volna,hogy ez fog történni,nem tudom,hogy elhittem volna e.Mindenkinek azt tudom csak tanácsolni,hogy beszélgessen sokat a párjával!Mindegy milyen jellegű problémáról is van szó.Csak úgy lehet orvosolni,hogyha beszélnek róla.Arról nem is beszélve,hogy csak kommunikálással ismerheti meg két ember egymást.

Én az itt említett párnak is ezt ajánlanám!Ha meg nem tudnak beszélni a dologról akkor az a kapcsolat,már elnézést,de annyit is ér.

116. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Galagonyabogyó)
2007. dec. 31. 18:00
Szerintem azert mert a ferfi egyszeruen , nem kepes annyiszor es mindeg , ahanyszor a nö akar ! Lasd a kulönbözö kulturakban a nö , minden aron valo megköteset , elnyomasat hogy ott maradjon,oda legyen kötve a pasihoz !Ez is ezert lett kitalalva szerintem. Utoljara pedig amikor mindent megteszel valakinek a kenyere , kedvere SOHA nem vezet jora ! Idönkent nem art az ellenkezes,ellentmondas...... mar csak a valtozatossag kedveert is !.....DDD
115. fe20557d00 (válaszként erre: 113. - Castellina)
2007. dec. 31. 16:20
Bólogatok!!!!:-D Én is ezt gondolom!
114. fe20557d00 (válaszként erre: 112. - Anna7)
2007. dec. 31. 16:20
Anna nem semmi a te történeted sem! Szép hogy megosztottad velünk....milyen színes az élet és egy probléma mögött mennyi minden meghúzodhat!
113. Castellina (válaszként erre: 112. - Anna7)
2007. dec. 31. 16:19
Ha nem működik a szex, ami egy kapcsolat alapja is, akkor ne legyen már az ember mártír, mindenféle kifogásokat keresve. Igenis legyünk önzőek és gondoljunk saját magunkra is. Mert ebből az esetből is kiderül, hogy sokszor nem érdemes önmagunkat feláldozni!
112. Anna7
2007. dec. 31. 16:13

Sziasztok!

Kezdő Hoxázó vagyok,néhány napja olvasgatlak titeket.Engedjétek meg,hogy néhány gondolatot megosszak veletek!Ez a téma engem is érintett.12 évigvoltam férjnél,született két csodálatos gyermekünk.A sex valahogy sosem működött köztünk,beszélni nem tudtunk róla,ezért nem jutottunk előrébb a témában.Sokat sírtam és önbizalmam is alig volt,sokat szenvedtem e miatt,de szerettük egymást ezért beletörődtem.Rövidre fogom.Apósom halála után pár hónappal,egy szép napon a férjem munkába menet előtt bejelentette,hogy van valakije és szeretne elköltözni amint lehet.Ja és hozzátette,hogy az illető nem nő,henem egy férfi.Elmondta,hogy amíg az apja élt nem merte felvállalni,hogy homoszexuális,mert nem akarta szégyenbe hozni a családját...Adott egy puszit az arcomra és elment dolgozni.Sosem felejtem el azt a pillanatot.Ott álltam,mint akit leforráztak.Sokáig nem tudtam feldolgozni a történteket,még terápiára is jártam...ennek 3 éve.Azóta túl tettem magam rajta és ma már belátom ha az elején komolyan leültünk volna beszélgetni a témáról,talán nem így alakul.Elnézést,hogy ilyen hosszúra sikerült!

Ugyhogy ne bántsátok a másikat csak,mert ilyesmire is gondol!Én sajnos nem tettem.

2007. dec. 30. 22:52
Bort, búzát, vitakultúrát.
2007. dec. 30. 22:46
Alakul, alakul!:)
109. Szilesz78 (válaszként erre: 108. - Alanna)
2007. dec. 30. 22:25
A témához írt véleményeddel semmi gondom nem volt,de te kezdted rögtön azzal,hogy belekötöttél az előtted hozzászólókhoz,hogy"szerintem elég furcsa ahogy egyesek gondolkodnak"meg "az a baj a női felfogással" meg "akiről mindenki látatlanban csak rosszat képes írni"...Na ezekben nem volt igazad szerintem és ezekre reagáltam,ha nem vetted volna észre.Vagy te bírálgathatod az itt fórumozók gondolkodását,általánosítgathasz,meg kiforgathatod a szavaikat,az rendben van,de ha valaki ezekre reagál és rávilágít,hogy nincs igazad,mert ezeket senki sem így értette csak mint lehetőségeket a sok egyéb mellett ezt is felsorolta akkor az már kötözködés?!Érdekes.
108. alanna (válaszként erre: 107. - Szilesz78)
2007. dec. 30. 22:09
Nekem úgy tűnt, hogy kötözködsz, neked meg úgy tűnik, hogy mártírkodom, pedig nem állt szándékomban. Mint már írtam, van más is, aki nem ért egyet velem, az ő stílusával pedig semmi bajom. Nálad csupán azt vettem észre, hogy teljesen mindegy mit írok, nem azt nézed miben lehet igazam, csupán azt, melyik szavamba lehet belekötni. Most is kijelented, hogy nekem nincs igazam, magyarul a te véleményed nem vélemény, hanem tény és igazság. Nem hiszem, hogy ez beletartozik a fórumozás gyakorlatába, tehát biztos nem tőled fogok leckét venni. Hogy mit írjak le és mit tartsak meg magamnak, arról szintén nem tőled fogok előtte engedélyt kérni.
107. Szilesz78 (válaszként erre: 94. - Alanna)
2007. dec. 30. 21:39
Egyáltalán nem kötözködtem.Erre a mártír dumára meg semmi szükség!És csak azért,mert te "úgy gondolod" attól még nem lesz úgy!Pont azt írtam le,hogy senki nem rosszindulatból íra amit írt,csak ezek is elő szoktak fordulni ilyen helyzetben...Csak reagáltam azokra amit te írtál,mert egyáltalán nem volt igazad.Nem hiszem,hogy bármi kivetni való lenne abban amiket írtam,legfeljebb neked nem tetszik,mert nem értek veled egyet.Én is odaírtam a gondolataim elé,hogy szerintem...És senki nem mondta,hogy egyet kéne velem értened vagy,hogy ne írd meg a véleményedet,de had írja már meg más is a sajátját és csak azért ,mert te "úgy gondolod" még nem kell más szinezetet adni a dolgoknak!!!Gondolkodik itt majd mindenki a saját fejével!A kioktatást meg tartsd meg magadnak!Ha már ilyen jól tudod hogy kell fórumozni,akkor a gyakorlatban is alkazmazhatnád!
2007. dec. 30. 08:27
Nem hinném,hogy meleg,azt sem,hogy a potenciával lenne gondja,ahogy én ismerem ,elég magabiztos,és talpraesett-csak ebből következtetek(bár lehet,hogy ezzel takarózik?).Kapcsolata is volt a barátnőm előtt elég,ahhoz,hogy tapasztalatot szerezzen.Egyszerűen csak ráunt a lányra?Akkor jól titkolja...Bár megeshet,hogy a kaopcsolatuk olyan státuszba érkezett,hogy ez a része egy kicsit lanyhul.De lesz fellendülés?Arra szerintem még várni kell,nem hagynám ott én se a szerelmemet,mert egy rossz fázisba éreztünk.Vagy kijövünk belőle együtt,vagy sehogy,és utána megyünk mindketten másfelé.
2007. dec. 29. 23:28

Nekem 2 éves kapcsolatom van, és én is küzdök ezzel a problémával. Nem tudom hogy az ominózus lány esetében pontosan hogyan zajlott le a folyamat. De én is magamból indulok ki. Amikor például felmerült eleinte náluk ez a probléma a lány nem erőltette túl dolgot a pasinál? Ha igen akkor érdemes türelmesnek lennie. Ilyenkor ugye egy nő folyamatosan veszti el az önbecsülését, és ettől az ágyban sem esetleg úgy teljesít mint előtte. Ettől a pasi meg kiábrándult lesz. A fasziban lehet hogy valami olyasmi játszódik le, hogy a fenébe mindig csak a gáz van belőle ha szóba jön a szex, nem érti hogy egyszerűen nem akarom, ha meg eljutunk odáig akkor meg megint csak a csalódás van. Most lehet, hogy durva leszek, de nem lehet hogy elharapódzott a dolog és tele van vele a tö..e, és hallani sem akar róla a pasi? Nem biztos hogy igazam van, de ha csak egy kicsit is nem mondtam hülyeséget :) akkor elég ha türelmes lesz, és nem mutatja hogy ez őt folyamatosan foglalkoztatja. Ha látja hogy a párjának esetleg alkalmas a hangulata akkor lehet persze finoman próbálkozni. :D

Én azt mondom, hogy ne keseredjen el véglegesen, csak gondolja át hogy nem folytja-e meg a párját az aggodalmával, és nem követte-e el ezeket a hibákat. És szabjon határt a türelmének is.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook