Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex- Miért mondanak nemet? fórum

Szex- Miért mondanak nemet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
74. Szilesz78 (válaszként erre: 70. - Prügi)
2007. dec. 28. 19:50

Egyetértek:)


Ez hülye példával olyan,mintha valakinek a párja hetente csak egyszer fürödne,de mi szeretnénk ha olyan lenne mint mi és mindennap megtenné ezt.Egy ideig lehet győzködni meg praktikákat bevetni,de ha nem megy és belátjuk,hogy mások az igényeink,akkor vagy lelépünk vagy fintorogva szagolgatjuk egy életen át...:)))

73. Prügi
2007. dec. 28. 19:44
Ezt csak azért is mertem leírni, mert a környezetemben is sok párt látok, akik szerintem csak megalkuvásból vannak a másikkal még együtt: vagy mert már megszokták egymást, vagy mert félnek, hogy magukra maradnak. De én meg azt vallom, inkább élek egyedül boldog és teljes életet, mint egy - bármilyen szempontból - rossz kapcsolatban tengődjek, esélyt sem adva egy új, talán boldogabb párkapcsolatnak. Sosem késő változtatni, mindenki maga irányítja az életét. Ha olyan párom lenne, aki nem tud minden szempontból boldoggá tenni, akkor bármennyire is fájna, nem tudnék vele maradni. De ezzel nem csak magamnak adnék lehetőséget arra, hogy megtaláljam a valóban hozzám illő párt, hanem neki is, hogy ő is megtalálja a sajátját.
72. Szilesz78 (válaszként erre: 66. - Alanna)
2007. dec. 28. 19:40
"akiről mindenki látatlanban csak rosszat képes írni" Ki írt rosszat?Az impotens vagy homoszexuális jelzők nem negatív töltetűek!Legfeljebb számodra,mert az impotencia az egy betegség,ami lehet lelki vagy testi problémából fakadó,ha homoszexuális,arról sem tehet,mert úgy született,ezek nem rossz tulajdonságok!!!Ha meg félrelép akkor a lány nem tud megadni neki valamit.
71. 0c97fbb607 (válaszként erre: 70. - Prügi)
2007. dec. 28. 19:34
Egyetértek:)
70. Prügi
2007. dec. 28. 19:31
Én el tudom képzelni egyébként, hogy van olyan férfi/nő, aki ilyen esetben nem hagyná el a párját, sok oka lehet rá (talán a félelem attól, hogy új párt keressen, hogy feladja a régit az újért stb, stb), és élnek egymás mellett, mint 1 nyugdíjas házaspár. Csakhogy azt gondolom, egy ilyen kapcsolat sosem lesz felhőtlenül boldog kapcsolat, ráadásul ez akkora kompromisszum a másik fél részéről, ami egyenlő önmaga megtagadásával. Sosem fog teljes életet élni, ha egy ilyen kapcsolatból nem száll ki. De ez csak az én véleményem természetesen. Továbbra is azt vallom, hogy egészséges embernek egészséges vágyai vannak, amik ha nem kerülnek kielégítésre a kapcsolatában, akkor ott bizony gondok vannak.
69. Szilesz78 (válaszként erre: 66. - Alanna)
2007. dec. 28. 19:23
Na ez az,nem kell megvédened,mert senki sem támadta!Naivan is hoozzá lehet állni a dologhoz,de legtöbbször az itt felsorolot okok állnak a háttérben.És az impotens,buzi,félrelép stb. között ott volt a nem illenek össze felvetés is.És szerintem sem lehet semmivel sem kompenzálni a sex hiányát egy kapcsolatban,mert az ilyen jellegű vágyak elfojtása nem vezet jóra.Előbb utóbb kibukik.Ez nem nemiség kérdése.Az itt említett csak egy álltalánosított példa.Ha a férfi akar többet és a nő kevesebbet,annak sem szokott jó vége lenni hosszútávon.
2007. dec. 28. 19:18

Ki mond nemet? És miért? És mikor?

:)))

És miért? :)

67. 0c97fbb607 (válaszként erre: 66. - Alanna)
2007. dec. 28. 19:12
Már megbocsáss ,de én nem szidtam egy szóval sem azt a férfit,amiket írtam,mindkét félnek szólt és nem volt benne rossz indulat.
66. alanna (válaszként erre: 61. - Szilesz78)
2007. dec. 28. 19:07

Szia!


Senkivel szemben sem akartam ellenséges hangot megütni (pláne írásban :)), sajnálom, ha neked csak ez jött le abból, amit írtam. Én is azt írtam, hogy nem vagyunk egyformák, ez a kérdés nyilván annak probléma, aki több szexet szeretne, ebben az esetben a nőnek. Csak furcsállom, hogy egyedül én védtem meg azt a férfit, akiről mindenki látatlanban csak rosszat képes írni, pedig tényleg nem látunk bele a kapcsolatba. Csupán felvetettem, hogy nem feltétlenül impotens, buzi vagy félrelép az, aki nem képes megváltoztatni a szexuális igényeit.

65. Prügi
2007. dec. 28. 19:06
Akárhogy is vesszük, bármilyen oknál fogva nem jön össze a szex (és tulajdnoképpen mindegy is, hogy melyik fél részéről), ott mindenképp felvetődik a másikban, hogy már nem elég vonzó a partnere számára, és ez bizony idővel valószínűleg feszültséget szül. Ha nem a vonzódással van a probléma, akkor azt meg kell beszélni, elvégre egy kapcsolatban ez nem lehet tabu. Ha viszont tényleg ott van a gond, hogy férfi a nőnek, vagy nő a férfinek nem elég vonzó szexuálisan, ott egyszerűen nincs mit tenni, nem illenek össze, és kész. A képlet nagyon egyszerű, csak kimondani lehet, hogy nehéz. Egy kapcsolatban ha nincs meg az egymás iránti vonzalom, az valóban nem pótolható "hiányosság", azt nem lehet elütni azzal, hogy "legalább jó a humora". Egy ideig áltathatja magát az ember, hogy majd megoldódik, és jobb lesz, de nem lesz. Ami az elején nem működik, az később még úgy sem fog. Lehet, hogy ez kegyetlenül hangzik, de ha belegondolunk, egészséges ember nem tud olyan kapcsolatban élni hosszú távon, amiben nem működik a szex. Előbb-utóbb vagy megcsalás lesz a vége, vagy szakítás. Akkor meg már tisztességesebb lépés az utóbbi, és minél hamarabb, annál kevésbé fájdalmas mindenkinek.
64. 0c97fbb607 (válaszként erre: 59. - Alanna)
2007. dec. 28. 18:58

Nem .A női felfogással az a baj,hogy ha gáz van egy kapcsolatban,soha nem arra gondolnak,hogy épp nem a megfelelő pasi oldalán feszítenek és eszükben sincs szakítani még akkor sem ,ha nem boldogok mellette,mert féltik a páros pozijukat!

Ehelyett próbálják összetartani egy kapcsolatot ,ami valószínű így is úgy is rossz lesz ,mert már az elején kompromissszum hegyekre van szükség ahoz ,hogy egybe maradjon.

Ahelyett ,hogy belátnák,hogy nem illenek össze .Nincs hibás,meg nem hibás,meg bűnös,egyszerűen nem az igazi.Tovább kell keresni .

63. alanna (válaszként erre: 60. - 0c97fbb607)
2007. dec. 28. 18:57
Ha az elején nincsenek egy hullámhosszon, akkor a végén sem lesznek sajnos, ezt írtam is. A nőnek kell eldönteni, hogy neki mennyire fontos a szex, ezzel meg tud-e bírkózni vagy sem. Látom, neked nagyon fontos, nem is akarlak másról meggyőzni, de nem biztos, hogy mindenki így gondolkozik. Annak örülök, hogy az utolsó mondatod után kiraktad a megfelelő jelet. :)
62. af77ad6efb (válaszként erre: 58. - Alanna)
2007. dec. 28. 18:55
a szexuális éhséget nem lehet semmivel kompenzálni,vagy megkapod vagy nem .mindenkinek másak az igényei,kivánalmai,még ha különbözöek is a vérmérsékletük gáz van ha a szex helyett mással akarja valamelyik kielégiteni a párját.ideig,oráig talán sikerül elkendőzni,hogy mit szeretne igazán a másik ,de előbb utobb ebböl gond lesz és megkeresi a modját,hogy kielégöljön.......
61. Szilesz78 (válaszként erre: 59. - Alanna)
2007. dec. 28. 18:49

Szerintem itt senki nem akar megmondani semmit se!Mindössze lehetőségeket sorolunk fel,amire esetleg érdemes ilyenkor gondolni.Felesleges ilyen ellenséges hangot megütnöd,mert itt mindenki csak segíteni próbál és ötleteket,tapasztalokat ír le.Nyilvánvaló,hogy nem vagyunk egyformák.

Egyébként meg lehetnek olyan részletek amikről mi nem tudunk így nehéz véleményt alkotni.

Nekik kéne kettesben megbeszélni a dolgokat!

60. 0c97fbb607 (válaszként erre: 58. - Alanna)
2007. dec. 28. 18:48

Egy kapcsolat alapja a "kapcsolat".

Férfi -nő között pedig a szexben nyilvánul meg.

Ha valami nem stimmel a szexben,akkor az egész kapcsolattal nem stimmel valami.

Nem azt mondom ,hogy bárki hibás ebben,csak azt ,hogy ha már az elején nincsenek egy hullámhosszon,akkor mi lesz később?


Amúgy pedig ,a szeretkezést,vagy annak hiányát szerintem semmivel,semmilyen más jótulajdonsággal,vagy tulajdonságok összességével sem lehet kompenzálni,mert ez az alapja a nő-férfi kapcsolatnak.

....na jó,talán pár milliárdos bankszámlával ...talán:DDDDD

59. alanna (válaszként erre: 57. - Ea9c78b99a)
2007. dec. 28. 18:30

Szia!


Szerintem ez a baj a női felfogással! A nők akarják megmondani, hogy milyen az egészséges férfi, aki ettől eltér, impotens, buzi vagy félrelép. Sajnálatos, ami veled történt, de annyira nem lehetsz elvakult, hogyha máshol is hasonló probléma van, akkor egyből ott is ez a baj. Lehet persze ez is, de általánosítani fölösleges.

58. alanna (válaszként erre: 55. - 0c97fbb607)
2007. dec. 28. 18:26
Szerintem nem feltétlenül erről van szó, mivel nem állandóan utasítja el, tehát vágyik a közelségére, minden bizonnyal szereti is, csak a nő dupla mennyiséget igényelne. Más vérmérsékletűek. Innentől kezdve csak az a kérdés, hogy a férfi más tulajdonságaival tudja-e ezt kompenzálni.
2007. dec. 28. 18:25
kaki van a ventillátorban amit úgy hivnak:másik nő! az én párom is végigjátszotta ezt a nem kivánom a szexet de azért szeretlek műsort. egészen addig amig ki nem derült hogy macája van akit ha kell egy nap ötször is megmászik!egy egészséges pasi ha szereti a nőjét csak nagyon ritkán utasitja el a testi együttlétet.
56. 0c97fbb607 (válaszként erre: 54. - Alanna)
2007. dec. 28. 18:00

Nem ,persze ,hogy nem.

Egyszerűen nem a megfelelő partnerek egymás számára.

55. 0c97fbb607 (válaszként erre: 53. - Alanna)
2007. dec. 28. 17:59

Na,így már mindjárt más:))))

Én is így gondolom.

Még annyit azért hozzátennék,hogy szerintem egy kapcsolat alapja a szerelem.Ha az ember szerelmes,akkor olyan erős vonzás van a két fél között,hogy egyszerűen képtelen vagyok elhinni,hogy van olyan szerelmes ember,aki nem vágyná a szerelmese ölelését ,csókjait és az egyesülést ,amikor csak tehetnék.

Ebből gondolom,hogy valami más nem stimmel,ami kiütközik a szexben is.

54. alanna (válaszként erre: 51. - 0c97fbb607)
2007. dec. 28. 17:58
A második üzenetemben pont erről van szó, az sem erőltetheti a másikra az igényeit, aki többet szeretne, még akkor sem, ha éppen ő a nő, de ettől nem a férfi impotens vagy buzi, csupán szexuális igényeik alapján nem illenek össze. Ehhez a nő vagy hozzászokik vagy vált, de emiatt nem lehet a férfit jobban hibáztatni, mint a nőt.
53. alanna (válaszként erre: 50. - Alanna)
2007. dec. 28. 17:51

eltérő igényű ember, akkor ot nem feltétlenül az a hülye, aki kevesebbszer igényli, még akkor sem, ha a férfi az. Ha 10 közeledésből 5-öt utasít vissza, az 50 %-os arány, azaz a lány kétszer olyan gyakran igényli, mint a fiú. Az igaz, hogy ez nem fog változni az idők során, a lány vagy megbékél vele vagy keres olyat, akivel jobban összeillenek szexuálisan.

Ui.: A gépem önállósította magát, és a következő frissítésnél elküldte az előző üzenetemet. A kettő természetesen összetartozik.

52. f39a34943d (válaszként erre: 51. - 0c97fbb607)
2007. dec. 28. 17:49
Bologatok mint az eperfa lombja!
51. 0c97fbb607 (válaszként erre: 50. - Alanna)
2007. dec. 28. 17:48

Nem erről van szó,hanem arról,hogy egy kapcsolatban bizony az igényeknek valahol találkozniuk kell.Lehet szuper egy kapcsolat akkor is ha csak nagy ritkán szeretkeznek,de csak akkor ,ha mindkettő ennyit igényel és nem többet.

Ha valamelyik félben hiányérzet támad ,akkor valószínű nem a másik fél az Ő számára megfelelő partner és a másik számára sem Ő.

Én így gondolom és azt nem értem,hogy miért kellene bárkinek is a másikra erőltetnie a saját vágyait,vagy igényeit a másikra ,nem kell ide szexuális tanácsadó,egyszerűen nem illenek össze.

50. alanna
2007. dec. 28. 17:43

Sziasztok!


Szerintem elég furcsa, ahogy egyesek gondolkoznak. Ha egy férfi nem dönti meg őket annyiszor, ahányszor ők igénylik, akkor a pasi biztos impotens, buzi vagy nem normális. Férfiak között is változik, hogy ki hányszor igényli, van, aki naponta, van aki havi egyszer és mindkettő normális. Ha összejön két

49. babóm (válaszként erre: 13. - Galagonyabogyó)
2007. dec. 28. 17:37
Azt hiszem ebben teljesen igazad van
48. 0c97fbb607 (válaszként erre: 46. - 01c8755c79)
2007. dec. 28. 17:35

Ha bevállalja ,ha nem ,gond van.Ez nem kérdés.

Ha ennyit nem tudnak megbeszélni egy kapcsolatban őszintén,hogy miért utasítja vissza folyton,miért nem kívánja a lányt ,akkor van csak igazán baj.


Bár arról nem szól a fáma valóban ,hogy egy napról van -e szó,amikor is 10 esetből 5 ször van "CSAK" szex:DDDDDD

Mert ha így lenne,akkor a csajnak kellene egy szeuálpszichológus:)))))))

2007. dec. 28. 17:01
a pasik 99%a azért kezd kapcsolatot valakivel, hogy majd megszexelje és közben szép lassan beleszeret! szegény lány kifogta az 1%ot
46. 01c8755c79 (válaszként erre: 45. - 0c97fbb607)
2007. dec. 28. 16:59
... soha nem vallanák be, ha gond van! ;))
45. 0c97fbb607 (válaszként erre: 43. - F39a34943d)
2007. dec. 28. 16:48
Ezt mondtam én is,először meg kellene tudniuk beszélni,hogy mi a baj,ha egymásközt ennyire nincsenek jó viszonyban,hogy ezt ne tudnák rendezni ,akkor lép életbe a többi verzió amit írtam:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook