Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex és intimitás eltűnése a kapcsolatból fórum

Szex és intimitás eltűnése a kapcsolatból (beszélgetős fórum)


2022. nov. 15. 06:50

Így korán reggel, csak két gondolat jut eszembe erről.


A lélek köt hátasságot, nem a test.


Nem lehet, hogy ez is természet rendje?


Természetesen megértem a problémát én is. :)

2022. nov. 15. 06:38

ennyi a sztori, ami rád tartozik, pttny. :)


de nem sok rálátásod van a kérdéskörre, ezekszerint, incelke.

4. Charlize (válaszként erre: 4. - Soufflet)
2022. nov. 15. 05:50
Szerintem FI általánosságban ír egy kapcsolat kihűléséről, nem konkrét két emberről szól az első írás.
3. apeeng (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 05:07

le a kalapot a pontos, mondhatni alapos helyzetelemzésért. Sajnos így van. De...

Én mindenért az evolúciót teszem felelőssé...pedig az evolúció tökéleteset alkotott..a cél az elme finomítása, és a szaporodás, ha lehet mindenáron. Ezért a futószalagon belénkszerelte a libidót, és egy nagyadag tesztoszteront..általában, ha a pasiban jól működik minden, akkor a (muff utáni)vágy addig él benne, amíg lélegzik, mert szaporodni akar..

A nő, a természet nagy csodája inkább a nehezebb részt kapja a szaporodásból, a gyermekszülést, felnevelést..


Ez mesének talán elmegy, de a valóságban (manapság)már minden más...rájöttünk, hogy egyszer élünk, ezért hajtunk, néha lelketlenül, nem törődvve a szebbik nem lelkével(sem)


Mennénk már új húst keresni, de még várunk, hogy a másik küldjön el...


Megyek visszafekszem, sok ez így kora reggel..

Ja és pasi vagyok..

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 15. 01:55
Kihalt a vágy, kell egy új társ.
2022. nov. 15. 01:46

Férfi és nő közötti kapcsolat. :)


Félreértések elkerülése végett, nem a saját kapcsolatom néhány motívumát szeretném felvázolni, mert rossz szokásom - bár többször megfizettem érte - , de ha a kapcsolat eljut arra a pontra ahol háttal alszunk egymásnak, lépek.


Nem minden probléma esetén hiszek abban, hogy megbeszélhető. Ha megkopok a szenvedély, pislákol a tűz, felüti a fejét az unalom.. Nem megy már. Próbáltam.

Tehát a gond a következő, és ez megélhetjük oda-vissza, ki melyik nem képviseletében élvezi ki a helyzetet.

Adott néhány év, esténként már csendesebben bújik be mindenki a paplan alá, puszi, aztán fordul a kényelmesebbik oldalára, háttal a másiknak. a nő nem kezdeményez már, nincs kis tanga, nincs tűz, nincs semmi. oda a régi délutáni/esti spontán masszás, a játékosság, valamiért elillantak.

A férfi vár, mert jólesne számára némi visszajelzés, büszkeségét sérti, hogy újabban már csak ő kapar.

A nő érzékeli párja folyamatosan erősödő inaktivitása, de akkor sem kezdeményez, mert mégis csak Ő a nő. Nem csábít, nem kábít, szintén vár, ha lesz valami hát lesz, ha nem, az se baj már.

Telnek az éjszakák, a pár szép csendben távolodik, de senki nem vet fel problémát.

Egyszer csak összeülnek, a férfi elmondja, mire vágyna, a nő leokézza, majd semmi. továbbra se. Nincs fekete mini pamut, nincs semmi csak nyakig húzott pizsama, és a kényelmes oldalfekvés, a másiknak háttal.


Merre tovább?


Ha oda a vágy, megkopnak az érzelmek, másfelé vitorlázik a fantázia, mit lehet megbeszélni?

(szeress újra? szexelj velem többet? - érzelmeket így nem lehet befolyásolni)


Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook