Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek tud nekem ártani? (Feltört msn..) fórum

Szerintetek tud nekem ártani? (Feltört msn..) (beszélgetős fórum)

2012. jan. 5. 10:23
Szia volt mar ebbe tapasztalat es virust hoza gepbe es kiba..ott nehez kiirtani a virust
2012. jan. 5. 10:20
Hát ha kimásolja a szövegedet és bárhol publikálja nyilván tud vele ártani , de csak akkor ha felveszed a kesztyűt :) Ha megteszi röhögj a szánalmas viselkedésén és ne magyarázkodj ..
5. Gumicsirke (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2012. jan. 4. 21:14
:DD Nincs műbrokim, ha lenne se rudi lenne:DDD De, ha ő felrakja ezt a dumát valahova, és ezt az 1 hszt-t vágja ki smiley nélkül, akkor nem tom, h ez átjön-e:D
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Gumicsirke)
2012. jan. 4. 21:12
De mivel? Hogy Rudinak hívod a műbrokidat?
3. Gumicsirke (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. jan. 4. 21:04
Mit nem értesz rajta?:D A kérdés az, hogy szerintetek tud-e nekem ártani ezzel, vagy csak szórakozik valaki?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gumicsirke)
2012. jan. 4. 20:52
Nem értem a kérdést.
2012. jan. 4. 20:29
Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. Ma rám írt msn-en az egyik "barátnőm", és mondta, hogy most rakott fel camos programot, szeretné kipróbálni. Oké, elfogadtam a felkérést, nála nem volt kép. Mondta, hogy próbálja megcsinálni, közben elkezdtünk beszélgetni. Beírta, hogy jaj, neki mennyire hiányzik a szex, aztán írta, hogy ezt másik ablakba akarta, mondom semmi gáz. Kérdezgetett, hogy mikor voltam utoljára pasival, meg, hogy szoktam-e magamnak ezt-azt. Erre írtam, hogy jaa, Rudinak hívom, vagy, ha olyan kedvem van Frédinek. Aztán írta, hogy tényleg, mondom dehogyis, poén volt..Erre írta, hogy jaaaj, ő meg elárulta, hogy igen, és ez tök gáz..Aztán berakott egy linket, hogy nézzem meg.. pont ekkor láttam meg a lány kiírását fb-on, hogy feltörték az msn-jét, mindenki azonnal törölje. Így a linket szerencsére nem néztem meg, töröltem. A kérdés az, hogy tud ő nekem valamit ártani? Igaz, hogy kb végig poénkodtam vele, de szövegkörnyezet nélkül 1-1 válaszból nem tudom, hogy ez mennyire jön át, képe pedig volt a dologhoz ugye, mi van, ha felrakja valahova? Bocsánat, hogy ennyire hosszú lett, ötletek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook