Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek sem állok készen a gyerekvállalásra? fórum

Szerintetek sem állok készen a gyerekvállalásra? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. jún. 19. 18:41
Egy komoly és őszinte beszélgetésnek itt az ideje. Tisztázni kell dolgokat és a jövőt. Ha egy nőben felmerül a gyerek iránti vágy, a házasság igénye, a közös jövő és ebben a férfi nem partner, sőt hárít és elodáz, akkor van mire várni? Úgy, hogy 4 éve együtt vannak. Itt a pasi semmit nem akar csak a kényelmet. Ott a 20+ éves csajszi mellette, elégedjen meg az ő gyerekeivel, még rajongjon is, szex van, tiszta ruha ruha van, kaja van. Itt írta valaki, hogy barátság extrákkal, hát az.
37. 8d00a82c06 (válaszként erre: 33. - Birebora)
2020. jún. 19. 18:30
Nagyon bízom benne, mert ha nem pár év múlva rosszabb lesz pofára esni. Az a bizonyos óra ketyeg, kedves fórum indító!
36. birebora (válaszként erre: 35. - Cc7a88f96d)
2020. jún. 19. 18:26
Ezt most nekem írod?:)
35. cc7a88f96d (válaszként erre: 34. - Birebora)
2020. jún. 19. 18:25
A szaros autò mièrt szàmìt akkora èrtèknek?Mi hitel nèlkül vettünk 30ezer euròèrt mègsem verjük a földhöz magunkat😅😅😅jesszus...
34. birebora (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2020. jún. 19. 18:23
A közös hitel az alfa? Vajon az is a pasi nevén?
33. birebora (válaszként erre: 30. - 8d00a82c06)
2020. jún. 19. 18:21
Hátha olvasva a hozzászólásokat elgondolkodik és leül a pasival egy komoly mindent feltáró beszélgetésre.
2020. jún. 19. 18:18

Egyébként ha belegondolsz albérlet, két gyerek mi a csábító ebben?

Veled nem akar gyereket és rád fogja, te nem tudsz haladni mert vele élsz, nem tudsz ismerkedni mert ott van ő, és még elvárja, hogy rajongj a gyerekeiért a semmiért. Oké. Mit nyújt ő neked?

Elmegy az idő feletted amiatt az emberért aki lehet, hogy kényelemből van veled. Gondolom összebújás van, ellátod a háztartást, gyerekekkel nincs egyedül, elvennie nem kell, stb. Neked ebben mi a buli?

2020. jún. 19. 18:09
Elèg buta voltàl,hogy a legszebb èveidet eddig is ràpazaroltad...
2020. jún. 19. 18:08
Hogy a francba lehet egy felnőtt nőt ennyire elvakítani?
29. Amaunet (válaszként erre: 27. - Birebora)
2020. jún. 19. 18:06
Eddig beérte ennyivel és a közös hitel számára az elköteleződés jele volt.:(
28. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:58
Szerintem most arra kellene készen állnod, hogy lelépj. 4 év együtt sok idő, ha még most sem jutott eszébe, hogy elvegyen és közös gyereketek legyen, akkor a későbbiekben ahogy idősebb lesz, pláne nem akarja majd. Csak elrabolja az idődet, ha továbbra is hagyod. Most még abban a korban vagy, hogy akár olyat is találhatsz, akinek nincs gyereke még és valóban szeretne veled családot.
27. birebora (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:55
Jaj, ne hülyéskedj, minden nap felhív és megkérdezi milyen napod volt? Ne viccelj. Ezt te sem gondolod komolyan:)
26. Kiscica19 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:44

Ennél a pontnál érzem azt, hogy hozzá kell szólnom, mert nekem is volt hasonló kapcsolatom. Nem tudom a pontos részleteket, de tapasztalatom szerint neki nagyon kényelmes így az élet veled.

És ezen miért kellene változtasson...Fiatal vagy még és ha igazán szeretne ez a srác nem hitegetne évek óta házassággal és most a gyerekvállalás kapcsán pedig kifogást keres. Te is tudod, érzed hogy ez csak kifogás a részéről.

Önálló nő vagy biztos egzisztenciával, lépj!

Megtalálod majd az igazit, vagy ő talál meg téged, ahol nem lesz kérdés és évekig tartó hitegetés!

2020. jún. 19. 17:42

Lehet hogy szépek a külsőségek, amiben éltek, de hidd el nekem, hogy ha egy nőnél betöltődik az a program, hogy akar gyereket, akkor az mindent felülír.

Nálad ez már alakul. Szerintem egy nagy beszélgetést megérne vele, hogy terítse ki a kártyáit: akar majd gyereket belátható időn belül tőled vagy sem? Ha az utóbbi, akkor el kell kezdened gondolkodni.

24. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:41

Szerintem igenis készen állsz rá. Nem, nem kell rajonganod az ő gyerekeiért, és nem is fogsz rajongani értük. Rajongani majd a tiédért fogsz, akit kihordasz a szíved alatt és megszülsz, mert ő a tiéd lesz, a te tested és véred. Elvárni, hogy imádd a párod gyerekeit nem is lehet. Ki merem jelenteni, hogy a párodnak nem kell 3. gyerek, neki elég a meglévő kettő, de rád hárítja elég aljasul.

Egyébként nem akar elvenni feleségül? Komolyan tervez veled családot? Mert az is mutat valamit.

23. Lávli* (válaszként erre: 14. - Amaunet)
2020. jún. 19. 17:38
Egyet értek 👍
22. 8d00a82c06 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:37

Olyan szépen hangzik. Ez a felszín.

De nem akar elvenni, beléd beszélte hogy nem lennél jó anya...

Tehát egész életedben ez megfelelne? Se gyerek, se házasság? Csak az ő gyerekei pesztrálása?

Veled mi lesz?

2020. jún. 19. 17:34
Igazából arra ahogyan a mindennapokban bánik velem egy rossz szavam nem lehet. Minden nap felhív ebédidőben, munka után megkérdezi milyen napom volt, este pedig összebújva szoktunk tvzni. Hétvégén mindig csinálunk valami programot. Jó munkahelye van, nagyjából annyit keres mint én. Albérletben lakunk egy klassz kis lakásban, szeretünk itt lakni. Van egy személyi kölcsönünk, nem túl nagy összeg már, gond nélkül törlesztjük. A kölcsönből egy csodaszép Alfa Romeot vettünk amit nagyon szeretünk. Szóval ezért is gondolom úgy hogy nem a kapcsolatunkkal vagy az anyagiakkal van a probléma. Még arra gondoltam hogy lehet nem szeretné ezt a kényelmes életet feladni. Mert azért egy babával nem lenne össze-vissza kocsikázás hétvégén, vagy munka után erkélyen sörözés kettesben.
20. Amaunet (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:26

Lépj le!

Ismerkedj, találd meg azt a férfit, aki veled tervezi a jövőjét és nem csak melletted!


Ne áldozd a fiatal éveidet egy érdemtelenre!

Te hozzákötnéd az életed, neki szülnél gyermeket és ő ezt nem fogadja el.

19. cc7a88f96d (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:22

Kicsit àltatod magad...


Ahogy ìrod az esküvőt szeretnèd...nem pedig szeretnètek..Te sok minden szeretnèl,ő viszont nem sokat..

18. 8d00a82c06 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:19

Szóval hiteget is...

Azt ugye tudod, hogy ő messze nem az igazi?

Fiatal vagy még, neki pedig jól jön a házi cseléd extrákkal.

2020. jún. 19. 17:18
Nem vagyunk házasok. Többször felmerült már a házasság téma mert házasodni mindig is szerettem volna. Azt mondta hogy legyek türelmes, egyszer majd eljön az ideje. Hiszen ő fiatalon házasodott, rossz volt a házassága, nem olyan régen vált el. Én pedig azóta türelmes vagyok🤣 Hozzáteszem itt sem lehet anyagi gond a háttérben mert azt megbeszéltük hogy csak szűk családi körben házasodnánk, sosem szerettem volna nagy esküvőt.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - EsztyMorgan)
2020. jún. 19. 17:12
Szerintem keversz valakivel, nekem ez az első fórumom itt. És bár most nem ez a lényeg de én egy nagy multinál dolgozom nettó 350.000 ft-os fizetéssel, szóval biztos nem az anyagiakkal van a probléma.
15. cc7a88f96d (válaszként erre: 14. - Amaunet)
2020. jún. 19. 17:12
Valahogy ìgy làtom èn is...
14. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:11

Négy évvel ezelőtt a párod egy 33 éves elvált pasi volt, te pedig egy 23 éves fiatal lány.

Magához kötött téged és te elfogadtad ezt a köteléket.

Neki ez nagyon kényelmes, mert elfogadtad a gyermekeivel együtt minden feltétel nélkül.

A felesége vagy már?

Szóba hozta már, hogy elvesz feleségül, hogy új családot alapítana?

Szerintem ha nem lépsz le, akkor nem fog változni semmi.

Maradsz egy élettárs, amíg le nem váltanak.

Ez a pasi nem szeret téged, csak kényelmes számára, hogy nem kell partnert keresnie minden alkalomra.

2020. jún. 19. 17:09

Nyugodtan mondhatnàd azt is,hogy ő jòformàn nem is ismeri teljesen a sajàt gyerekeit,ugyanis havi 4 együtt töltött nap a gyerekekkel,èdes kevès...


Sajnàlom,hogy ilyen emberrel vagy,bàrmennyire is azt mondod,hogy köztetek rendben van minden.Ha tènyleg ìgy lenne nem hezitàlna a gyerekvàllalàson sem.

12. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:09
Multkor még 300 ftod volt, munka alig. Akkor most?
2020. jún. 19. 17:07
Szerintem, TE készen állsz!!!
10. Lávli* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:07
Ha megkérdeznéd tőle, hogy szerinte itt van e az ideje a házasságkötésnek, valószínűleg akkor is ezt válaszolná, hogy te nem állsz rá készen.
9. cc7a88f96d (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 19. 17:06

Ő is be hùzhatnà fülèt farkàt az ilyen kijelentèsèvel,mert ő is csak minden 2ik hètvègèt tölt a gyerekekkel.Normàlisan ha annyira akarta volna 1hetet itt lennènek a gyerekek,1hetet az anyukànàl.Ma màr ìgy megy,ugyanis az apànak is 100%ban ugyanannyi a joga a gyerekeihez,mint az anyukànak.

Szòval magàt is minősìtheti,mert nem igazàn van jelen a gyerekei èletèben.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook