Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakásvásárlás, házasság és gyerekvállalás előtt állok beszélgessünk! Ki, hogy fog belevágni? fórum

Lakásvásárlás, házasság és gyerekvállalás előtt állok beszélgessünk! Ki, hogy fog belevágni? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 7. 13:11
Némelyik magándoki sem jó. Mihelyt megszedik magukat,addigra már nem foglalkoznak veled. Én magándokihoz jártam, aztán volt hogy elküldött vérvételre és fizetnem kellett érte. Persze segíteni nem segített! :S
2009. szept. 7. 12:23
Nekem is a napokban kellene mennem, de még nem állok készen lelkileg :(
38. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 37. - D94544bae9)
2009. szept. 7. 12:22
Legalább tudod mikor van. Nekem fogalmam sincs, ugyanis felénk arra nem képesek hogy közzétegyék mikor ki rendel. Igy a betegek egymástól kérdezgetik: -"Nem tudja, ki rendel? Ő? Na ne, hát akkor majd egy hét múlva visszajövök!!" Persze ha nem sürgős a problémája. És lelép. Kb ez megy. Akinek sürgős az meg jól megszívja a bunkó, szadista dokikkal. Ott embert mosolyogni még életemben nem láttam! Eleve gyomorgörcs..
2009. szept. 7. 12:17
Igen TB-s!Ez az, Ő is csak kéthetente csütörtökön van!:s Mire van hozzá időpont, már elmúlik a bajom, vagy muszáj máshoz mennem!:s
36. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 35. - D94544bae9)
2009. szept. 7. 12:09
Tb-s? Néha én is kifogok egy-két jó fejet, de az a baj az sztk-val hogy mindig más van és lehetetlenség visszakerülni hozzá :( Olyan összevisszaság van, ki van irva hogy 9től rendelés és van hogy 11kor kezdődik csak el mert a dokik az osztlyról járnak le és elhúzódik egy szülés vagy akármi. Sokszor meg asszisztens sincs, akkor meg azért nincs rendelés. És ezért cseszem el a fél napomat mert a város nekem fél óra busszal. És van naponta 4 busz. Szóval nagyon klassz dolog potyára menni. Az ambulanciát szerettem legjobban. Ott volt ideje a dokinak rám. Csak hát az meg sürgős esetekre van..
35. d94544bae9 (válaszként erre: 34. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 7. 12:04
Sajna így van, én sem tudom megfizetni! De most ven nálunk egy nagyon aranyos, jó doki! Át is mentem hozzá!
2009. szept. 7. 12:00
Ezért járnak egyre többen magándokihoz. De én sajnos nem vagyok milliomos, és még tanulok úgyhogy egyenlőre maradhatok az futószalagnál:(
33. d94544bae9 (válaszként erre: 31. - Tamara2009)
2009. szept. 7. 11:58

Ohh, hát a mai egészségügy egy botrány!

Nekem is voltak nőgyógyászati problémáim, felírtak mindenféle kence-ficét, tablettát! Ideig óráig jó volt, aztán kezdődött előröl! Nem beszélve arról, hogy milyen bunkó némelyik!

32. d94544bae9 (válaszként erre: 30. - 0f030c656b)
2009. szept. 7. 11:56

Hát igen, a gyógyszer az nagyon be tud kavarni!

De akkor még nem olyan régóta próbálkoztok, hogy aggódnod kellejen! Kitartás, én szurkolok!:)

31. Tamara2009 (válaszként erre: 30. - 0f030c656b)
2009. szept. 7. 11:42
Nekem is rendszertelen a gyógyszer abbahagyása után, és velem se nagyon foglalkoztak a dokik. Azért ez kemény,ha valaminek meg kell jönnie,akkor meg kell jönnie,nyilván ezért is nevezik havinak,nem fél évinek. De most komolyan mi az,hogy nem foglalkoznak vele?
30. 0f030c656b (válaszként erre: 25. - D94544bae9)
2009. szept. 7. 10:48
Nem olyan régóta...intenzíven kb 3-4 hónapja. Sajnos elég rendszertelen a menzeszem, gyógyszert szedtem több, mint 7 évig, és utána nem akart megjönni. :( Volt, hogy 6! hónapig nem menstruáltam és a dokik is csak annyit mondjak várjak, majd megoldódik. Most már végre legalább ott tartunk, hogy megjön minden hónapban. (Le is kopogom.) Igaz nem 28 napra, de nálam már ez is valami.
2009. szept. 5. 08:30

Szerintem nem önerőből, főleg mindent úgy, hogy hitelnél nélkül, az kizárt! Vagy örökség vagy szülői támogatás. Vagy nem itt lakik Mo-n az illető.

Ez engem is érdekelne, hogy hogyan,de szerintem sehogyan! :)

28. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 26. - D94544bae9)
2009. szept. 4. 17:59
Nem is hinném el, szerintem ilyen korán önerőből ennyi mindent nem lehet elérni. Kivéve ha vályogházról és trabantról van szó...
27. d94544bae9 (válaszként erre: 25. - D94544bae9)
2009. szept. 4. 16:18
náluk nem nálunk :s
26. d94544bae9 (válaszként erre: 24. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 4. 16:12
Nem biztos hogy saját erőből teremtették meg mindezt, ezt nem írta!
25. d94544bae9 (válaszként erre: 22. - 0f030c656b)
2009. szept. 4. 16:09

Mi is másfél éve vagyunk együtt, de sajnos az összeköltözés még nem megoldható, annyi szerencsénk van, hogy egymás melletti panelban lakunk, sőt ugyanazon az emeleten és ugyanabban a lakásban és csak másfél éve találkoztunk! :)

2 szobásak a lakások, tehát elég kicsi, mi otthon 3-an vagyunk, anyum, öcsim és én, ők is 3-an anyukája, apukája és a párom! Így is mindig nálunk vagyunk általában, de oda költözni nem szeretnék!

Nektek is szerencsés, hogy a szülők tudtak segíteni, nálunk nem fognak tudni, de emiatt nem keseredek el!

Mióta próbálkoztok a babával?:)

24. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 23. - E799f80651)
2009. szept. 4. 15:47

árulja már el nekem valaki hogy a fenébe lehet saját erőből elérni ennyi mindent 23 évesen? 10 éves korod óta dolgozol? vagy mindent ugy kaptatok?

Engem sem elégitene ki egy kapott lakás, mert abba ugyis beleszólnnak én pedig a saját elképzelésem szerint akarom berendezni meg stb..

2009. szept. 4. 15:28

helló lányok

nekünk már van ház, kocsi, nincs hitel, össteházasodtunk, van megtakarítás, igaz most veszítettem el a munkám de ez nem akadálya annak hogy babánk legyen, pedig már csak ő hiányzik

mindenkinek sok sikert és sok boldogságot, és kitartást

22. 0f030c656b (válaszként erre: 1. - D94544bae9)
2009. szept. 4. 14:27

Sziasztok!


Mi is hasonló cipőben járunk. Mi 1,5 éve vagyunk együtt, és az első!!!!!! naptól fogva együtt lakunk. Eleinte a szerelmem apukájával laktunk együtt egy irtó pici kertes házban (anyukája már nem él sajnos), most pedig a testvéremmel lakunk. Apóssal nagyon nem jöttünk ki, ezért költöztünk. A szüleim segítségével lett lakásunk, (övéké a lakás, eddig albérlők voltak benne, de nekünk adták), de kettőnknek nagyon nagy lett volna és a rezsit se biztos, hogy tudtuk volna fizetni. Volt olyan hónap, hogy csak a fűtés 50.000 volt (központi...utálom). Ezért költözött velünk a tesóm, így megosztjuk a költségeket. Jelenleg babaprojekten vagyunk, de nem nagyon akar sikerülni. :( Esküvőt egyelőre nem tervezünk, de egyszer majd szeretnék. Innen merre tovább még nem tudom, egyelőre nagyon jól kijövünk így együtt.

21. d94544bae9 (válaszként erre: 19. - Emelint)
2009. szept. 4. 12:53
Az én álmom meg az, hogy menyasszonyi ruhában mondjak igent és mindenki ott legyen, akit szeretek és velem ünnepeljen! De tényleg nagyon sokban van egy esküvő :(
20. d94544bae9 (válaszként erre: 18. - Emelint)
2009. szept. 4. 12:50

De jóó!:) Tényleg nagyon szerencsés a helyzetetek!

Nálunk, a szülők nem tudnak segíteni, mindent magunknak kell előteremtenünk, de ezzel nincs is semmi baj, mert majd elmondhatjuk, hogy saját erőnkből, ketten vittük végre a terveinket!:)

2009. szept. 4. 12:45
Mi nem tervezünk nagy esküvőt, igaz nagyon szép, de úgyse jönne vissza a fele se a kiadásainknak. Majd összeházasodunk,és összeülünk egy családi vacsira. Egyszerűen pénzkidobásnak tartom. Jó ahhoz ragaszkodok, hogy fehérben menjek férjhez, de nem feltétlenül menyasszonyi ruhában... Sőt. Valami kis csini ruciban!
18. emelint (válaszként erre: 1. - D94544bae9)
2009. szept. 4. 12:41
Szia. Én fősulis vagyok, bár van egy kis bevételem. Párom rendszeres jövedelmet kap. Másfél éve együtt lakunk ésegy hónapja költöztünk be közös lakásunkba (ami "csak" 5milliós hitel van, honvédségi extra kedvezményekkel, a törlesztője pedig 17400Ft ->párom katona). Mi jövő nyárra tervezzük a babót. Mi azért jutottunk el ilyen fiatalon idáig,mert anyáék is tudtak segíteni,kaptam 5milliót tőlük, a honvédségtől is kapott párom 5milliót (újra letelepedési támogatás,mivel eredetileg Tatán dolgozott, de megszűnt, így átjött hajdúhadházra!), plusz a kedvezményes hitel. Tehát mi nagyon szerencsések vagyunk, és egyértelmű, hogy ki is használjuk, és imádjuk az új lakásunkat! Több mint 3 éve vagyunk együtt, és hamar érő típusok vagyunk, ezért döntöttünk úgy, hogy szeretnénk gyereket. Már nagyon vágyunk rá!
17. d94544bae9 (válaszként erre: 16. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 4. 12:36

Én is félek, attól, hogy mi lesz ha nem így alakul, ahogy elterveztük!De nem azért, mert nem vagyok biztos magamban, meg nem is azért mert nem vagyok biztos a páromban!

Ha ilyeneken agyalnék, sose lennék boldog!

2009. szept. 4. 12:27
Én ha megnyerném a lottót akkor is várnék még vele. Valahogy nem érzem magam érettnek rá, vagy félek vagy nem vagyok biztos a párom iránti érzelmeimben. Szerintem ez egy komoly lépés, én mindenképp alaposan átrágom. De ezt akár most is elkezdhetem.
15. d94544bae9 (válaszként erre: 13. - Elfelejtett jelszó)
2009. szept. 4. 12:23
Köszönöm szépen, kedves tőled!
14. d94544bae9 (válaszként erre: 11. - Maya05)
2009. szept. 4. 12:22

Én is, nagyon!

Bárcsak már ott tartanánk...

Az a baj, hogy egyszerre szeretnék mindent, de ez lehetetlen, persze a pénz miatt!

13. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 6. - D94544bae9)
2009. szept. 4. 12:04

Igy más a helyzet. Akkor már csak várni kell és szép lassan mindent megvalósíhattok. Sajnos mindenhez pénz kell, nem is kevés... :(

Drukkolok, hogy minden jól alakuljon!

12. Maya05
2009. szept. 4. 12:04
De már az első lépés megvan
11. Maya05
2009. szept. 4. 12:02
Csak utálok várni!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook