Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mit csináljak?Ha sokszor bunkó a pasitok akkor várlak titeket! fórum

Szerintetek mit csináljak?Ha sokszor bunkó a pasitok akkor várlak titeket! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
12. tavaszilány (válaszként erre: 8. - Cb82b220ce)
2009. aug. 24. 15:21
Nem könnyű így látatlanba megoldani...ha nem megy érted a film miatt, én a helyedbe "eltünnék" ...aztán keressen meg..menj barátnőhöz, moziba, shoppingolni vagy bármi és ne vedd fel a telefont...jobb ötletem nincs
11. cb82b220ce (válaszként erre: 9. - Spinneli)
2009. aug. 24. 15:21
Nem a megoldást várom hanem tippeket,hogy ki hogy oldotta meg!De köszi a frappáns hozzászólást!Ha segíteni nem tudsz akkor miért írsz ide?
2009. aug. 24. 15:20

Nincs valami elfoglaltság ami őt idegesiti???


Párom is gép függő volt kitartás nála 5 évig tartott 2 év szünet azért oda ült most ujra nyomja....:(

9. spinneli (válaszként erre: 8. - Cb82b220ce)
2009. aug. 24. 15:18

gondolod ilyen pikk-pakk megoldod majd a bunkózását?

te élsz vele, te ismered a végső megoldást ne másoktól várd.

2009. aug. 24. 15:17
Hát csajok nem nagyon vagytok a segítségemre :-( Nekem még most kell még 16 előtt,Köszi:-D
7. cb82b220ce (válaszként erre: 6. - D8c2ac26f8)
2009. aug. 24. 15:13
Így is keveset szexelünk,ő meg nem tudja miért...de nem akarja belátni,hogy a sokszori bunkóságával folyton elveszi tőle a kedvem.
6. d8c2ac26f8 (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2009. aug. 24. 15:13
Tied mit csinált, miért bunko? Az enyém nem huzta át tegnap az ágynemüt,nem feküdtem le vele!Ne vedd tanácsnak,de néha müködik.
2009. aug. 24. 15:11
Mindig a számítógép a lényeg,mindenki másnak ráér csak nekem nem...elegem van mostmár ebből.Pl voltunk nyaralni külföldön,egyszer se vitáztunk össze,itthon meg ahogy leült a gép elé már idegbeteg.Most ha nem jön nem is megyek haza,beülök valahová és majd egyszer csak hazaállítok h sorry...
2009. aug. 24. 15:09
Hát egyik pillanatról átvált kedvesből bunkóvá.Pl: szóltam neki h mit hol talál a vásárláshoz ő meg mondta h ne nézzem már hülyének!Na de könyörgöm,amikor mindent a szájába kell rágni akkor h ne mondjam?Erre ő bocs filmet néz és ha nincs vége mire jönnie kéne értem akkor sorry és kilépett a skype-ból...Mi az h sorry?nem vagyok én a haverja... ez csak 1 pl,de sokszor ha hozzászólok bunkó mert megzavaromba abba amit épp csinál a számítógépen...
2009. aug. 24. 15:07

Szija,



nálam sokszor megoldás ez a nem szólok hozzá- dolog :) és az én párom is bosszantja ez nagyon. :) Én amúgy kidühöngöm magam ilyenkor, csapkodok, vagy ilyesmi, de amilyen hamar felbosszantom magam, olyan hamar le is higgadok.


Amúgy mit értesz bunkózás alatt? Beszólások ezek, vagy esetleg mikor nem értetek egyet vmiben, és vitáztok, azt érted bunkó viselkedés alatt?

2. tavaszilány (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2009. aug. 24. 15:06
Mit értesz pontosan bunkózás alatt?
2009. aug. 24. 15:04
Szóval,mégis mit kéne tenni amikor bunkózik?Ne szóljak hozzá?(az kiidegeli),ne vegyek róla tudomást?Ne menjek haza?csavarogjak? Szakítani egyelőre nem fogok,bármilyen más tanácsot várok.Hogy ti hogy oldottátok meg vagy hogy oldanátok meg!Előre is köszi!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook