Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mit csináljak?Ha sokszor bunkó a pasitok akkor várlak titeket! fórum

Szerintetek mit csináljak?Ha sokszor bunkó a pasitok akkor várlak titeket! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
102. cb82b220ce (válaszként erre: 101. - Gabi.g)
2009. aug. 27. 10:26

Igyekszem mindenkinek arra válaszolni amit írt,ebbe beletartozik a stílus is.Nem az nem tetszett amit írtál,hanem az hogy nem tájékozódtál és már írtad a magadét...

Sosem kértem hogy azt írják amit hallani szeretnék...de a hülyeséget nem igen tudom elfogadni...Itt a hülyeség abból adódik,hogy először olvasgatni kell ezt-azt végig és utána hozzászólni...

101. gabi.g (válaszként erre: 47. - Cb82b220ce)
2009. aug. 27. 10:20
ha valóban TE hidegültél el tőle akkor miért akarsz még vele maradni???miért inkább a barátaival beszélget a gép előtt és miért nem veled,mert ezek szerint beszélgetni szeret a barátod!!!a horószkopot azért kérdeztem mert a mérleg tulajdonsága hogy hiába bántják meg, akit egyszer megszeretett azért harcol bármi áron, bármit is tesz a társa!de boccs a te esetedben erről szó sincs!és amúgy pedig csak segíteni szerettem volna neked,de te nem igazán tudsz normálisan válaszolni annak aki nem azt írja le amit te hallani szeretnél!!!
100. 769918d4ef (válaszként erre: 99. - Cb82b220ce)
2009. aug. 27. 08:25
AAAAAAA,dehogy:)A latszat sokszor csal...Az en pasim is neha olyan bunko tud lenni hogy siman szemberohogom olyankor:)
99. cb82b220ce (válaszként erre: 97. - 769918d4ef)
2009. aug. 27. 08:21
Nem létezik...de léteznek olyanok akik ritkán bunkók...valahol biztos...messziföldön....
98. 40163fd81d (válaszként erre: 97. - 769918d4ef)
2009. aug. 27. 08:20
Létezik olyan ember ,aki nem bunkó soha?:)))))
2009. aug. 27. 08:19
Van egy kerdesem....:)Letezik olyan pasi aki nem bunko soha???:)
96. msforrester (válaszként erre: 95. - 2aaddb4e83)
2009. aug. 27. 08:17

Egyébként nekem is jó, hogy hazamehetek akármekkora marhaságot csináltam, és elmondhatom, maximum vitatkozunk, de nem kell megfelelnem semmilyen követelménynek.


Kicsit gondolkoztam még a dolgodon, mert ahogy írtad, úgy tűnik, mintha a barátodnak lenne valami elképzelése arról, hogy te mit szeretnél, és annak akar megfelelni, ha hihetsz neki, miközben nem is kérdezi, hogy te mit szeretnél.


Nagy kérdés, hogy a haveroknak, meg az anyjának is így felel meg, és ez megy is neki mindenhol?


Mert aki mindig azt mondja, amit mások hallani akarnak, az folyamatosan cserben tud hagyni, ha éppen úgy van. és nem hiszem, hogy az, hogy megfenyegeted a szakítással, az nagyon célravezető lenne, mert mit tud mondani? "Soha többet nem hazudok, higgy nekem", amivel megint azt mondja, amit hallani szeretnél.

Talán, ha azt mondaná, hogy "én igyekszem, de nem tudom kiekrülni, hogy néha ne hazudjak", jobb lenne neked is, mert őszintébb. Szerintem nem kaptál semmit azzal, hogy megígérte.

95. 2aaddb4e83 (válaszként erre: 94. - Msforrester)
2009. aug. 26. 19:03
Nagyon irigyellek. Jó lehet, ha ilyen kapcsolat van köztetek. Nekünk nem elég, hogy abbahagyja a hazudozást, a bizalmat is újra fel kell építeni, ami most jelenleg nagyon reménytelennek tűnik. És tényleg fáraszt a sok utána nézés, sokszor már ráhagytam, mert elegem lett, mostanáig. Mostanra merültem ki annyira, hogy ultimátumot adjak neki, mert így feszültségben nem tudok normális életet élni.
2009. aug. 26. 15:59

Én erről azt gondolnám, hogy nem biztos, hogy kibírnám folyamatos nyomozás nélkül, és egy kapcsolatnak nem a nyomozásban kéne kimerülnie, meg abban, hogy méregetem az ürgét, hogy éppen igazat mondott-e.

Szerintem az aknák az ilyen esetekben ott vannak elásva, hogy 10 hazugságból 8-at nem veszel észre, mert ki a frászt érdekel, hogy dolgozik, vagy hazament és elomlott a fotelben egy sörrel, nem is fogod lenyomozni. Viszont ha 10-ből nyolcig eljut, iszonyatos késztetést fog érezni, hogy etessen kilencedszerre meg tizedszerre is, de lebukni csak a komolyakkal fog.


Mi a párommal őszinték vagyunk, és az egyik legjobb tulajdonságának tartom, hogy ha ő azt mondja, hogy este nyolckor valahol lesz, akkor is ott lesz, ha télapók hullanak az égből thai masszőrlányokkal. Ugyanez vonatkozik mindenre amit megígért, a bevásárlástól a telefonáláson át mindenre. Rettentő kellemes ám így élni, és szerintem az egyik legférfiasabb tulajdonsága is ez. Nekem a hazudósok mindig olyan gyereknek tűnnek, akiknek nekem, mint pótanyucinak törölgetnem kell a nózikáját. Te nem vagy így ezzel?

93. 2aaddb4e83 (válaszként erre: 92. - Momo1979)
2009. aug. 26. 05:55
Szörnyű lehetett. Igazából én is ettől, félek, hogy ennyire el tud fajulni a dolog. Eddig nekem kisebb dolgokban hazudott, pl ha vm-hez nem volt kedve, akkor gyorsan kitalált vm-t, hogy miért is kell lelépnie. Főleg ilyenek. Hazudott egy nagyobbat is, de az régen volt, csak most derült ki. Egyszr már lhagytam emiatt, de mgígérte, hogy őszinte lesz. Azóta nem kaptam még el semmin. Ha viszont mégegyszer hazudik, úgy érzem szakítanom kell,mert nem akarok olyan sorsot, amiről kiderül, hogy csak egy mesevilág, valójában pedig egy rémálom, csak altat.
92. momo1979 (válaszként erre: 91. - 2aaddb4e83)
2009. aug. 25. 20:13
Folyamatosan, minden téren, elöszőr faj vmilye, majd munka undor,majd jöttek a nők! Nem csak nekem hanem a szüleinek is hazudott és mai napig hazudik a asaját gyerekeinek, ezt a fiam vette észre kb 1 hónapja
91. 2aaddb4e83 (válaszként erre: 90. - Momo1979)
2009. aug. 25. 17:40
Nagyon elgondolkodtat, amit írtál. Nagyon szeretjük egymást, és sajnálom, hogy neki szüksége van a hazugságokra. Utoljára bízok benne, remélem megbecsüli, mert amint látom mindenki azt sugallja, hogy nem szoktak az ilyen emberek megváltozni. A te férjed is folyamatosan hazudott, vagy konkrét dolog miatt hazudott nagyot?
90. momo1979 (válaszként erre: 87. - 2aaddb4e83)
2009. aug. 25. 15:37
Én úgy ott hagynám mint annak a rendje. Az én volt férjem pont ugyan ilyen volt és sajnos miatta 12 évet doobtam ki és 2 gyerekkel hagyott magamra, az utolsó fél évbe jöttem rá. A családom és a családja sem sejtett semmit.. Ha most hazudik és ekkorát, akkor mit vársz tőle kb 5 év múlva. Te így megbizol benne.
89. 2aaddb4e83 (válaszként erre: 88. - Cb82b220ce)
2009. aug. 25. 14:39
Így van. De ezt még a kapcsolat elején hazudta, csak mivel elhagytam a hülye viselkedésséért, már nem merte bevallani. Pedig sose kérdztem mije van. Ez most nagyon bennem van. Egyedül azért tétovázom, mert mióta megígérte, tényleg nem kaptam el semmin, csak ez hülyén jött le, hogy a legnagyobb hazugsága, most derült ki. :(
88. cb82b220ce (válaszként erre: 87. - 2aaddb4e83)
2009. aug. 25. 14:35
Na ez az utolsó hazugsága már nagyon durva...Te gondolom végig abban bíztál h összekötitek az életeteket meg mindent,lesz mire alapozni,tudtok építkezni.Nem semmi...
2009. aug. 25. 14:31

Az anyja egy elviselhetetlen nő, kii szószerint mindenért kiabál veszekszik, inden barátnőjét elmarta. Mellette nem tudott élni, csak ha nem volt vele őszinte,különben hallgathatta volna a több órás kiabálást. Ez ragadt rá. Én nem kiabálok vel, de ha fél attól, hog valami nem fog nekem tetszeni, inkább kiatlál egy fedősztorit, pedig semmi oka rá, mert nm lenne vita belőle. Pl, munka után egyedül akart lenni otthon, és hazament, nekem azt hazudta, hogy még dolgozik. Soha nem volt belőle gond hogy otthon egyedül akar lenni, de félt hogy megbántódom, mert lemondta.

Kb ilyen jellegűek. A lgdurvább, ami most derült ki, az az, hogy volt egy földje, és arra akartunk építkezni. Sose kérdeztem, agától mondta. Kiderült hogy már évekkel ezlőtt eladta, és nincs meg a pénz se. Ez derült ki most.

86. cb82b220ce (válaszként erre: 82. - 2aaddb4e83)
2009. aug. 25. 14:26
Szia!kezdő problémánk nekünk is ez volt.Abból úgy mond kigyógyult...mert megelégeltem.szinte hobbiból hazudott és igen,én is mindig rájöttem a dolgokra.azóta ebben változott,csak néha füllent 1-et de semmi ahoz képest miket csinált.Talán megváltozik ha szerencséd van.igaz én nem jutottam sokkal előrébb mert eleinte a hazugsága miatt veszekedtünk most meg a függősége miatt...
85. Christine1979 (válaszként erre: 82. - 2aaddb4e83)
2009. aug. 25. 14:25

Szija,



de ezek milyen volumenű hazugságok? (már ha nem vagyok indiszkrét...). Mert nem mindegy, miben hazudozik...

De szerintem sem jó már alapból, ha valaki hazudik. És hát te is kimondtad: ha nem képes vki mellett úgy élni, hogy őszinte legyen, az régen rossz :(

84. 2aaddb4e83 (válaszként erre: 83. - Mimmo33)
2009. aug. 25. 14:20
Egyszer már szakítottam vele emiatt, de pár nap múlva megkeresett, hogy tanult belőle. Ez a hazugsága, ami most derült ki, egy régebbi, csak eddig nem tudtam róla. Azóta még nem kaptam el semmin. Viszont nem bízom benne, de nagyon szretem. Nm tudom, hogy képes-e megváltozni. Van, akinek sikerül?
83. mimmo33 (válaszként erre: 82. - 2aaddb4e83)
2009. aug. 25. 14:17

:O

Gondolom nem tegnap kezdte a hazudozást...Azt hogy Te mit tegyél, nem tudom, Én tuti hagynám a fenébe az egészet, addig, amíg nem késő.

A másik. Miből gondoltad, hogy a kérdésedre, hogy veled vagy nélküled az utóbbit választja majd?! Naná, hogy Téged, hisz már számtalanszor hazudott neked,és még soha nem rúgtad jól fenékbe:(

2009. aug. 25. 14:11
Van egy vőlegényem, akit nagyon szeretek, de a kapcsolatunkat teljesen felemészti, hogy nagyon hazudós. Ezek a hazugságok nem rosszindulatúak, inkább kegyes hazugságok, de olyan gyakran teszi, hogy szinte nincs nap, amikor nem hazudna valamit. Ilynkor nem szépít a dolgokon, hanem ténylegesen kitalálciókkal fedezi magát. Nem nagy dolgok, pont ezért "nem elegek" ahhoz, hogy azok miatt szakítsunk, de már semennyire sem bízom benne, ami viszont megmérgezi az egészet. A legszörnyübb, hogy ha gyanus valami mindig utána járok, sajnos mindig el is kapom. Ilyenkor ő van felháborodva, hogy nem bízom benne, nemfoglalkozva azzal, hogy ő tényleg lebukott. Most egy nagy hazugságának jártam utána, sajnos beigazolódott, és leültünk komolyan elbeszélgetni. Azt mondja azért hazudik,mert oka van rá. Én erre azt mondom, hogy van úgy hogy az ember szépít dolgokon, de egy igazi míves hazugságra nincs ok, csak a gyávaság. Azt mondtam neki, hogy ha én egy olyan nő vagyok, aki mellett nem tud őszintén élni, akkor inkább szakítsunk, mert így tönkre megyünk, főleg én. Ha viszont mindenképp velem akar maradni, ez esetben soha többé ne hazudjon nekem. Persze ezt választotta. A kérdésem az lenne, képes-e valaki kiszakadni ebből, képes e felhagyni ezzel végleg? Vagy aki ennyit hazudik az a vérében van? Mi segíthet? Ha legközelebb hazudik, akkor hagyjam el, akármennyire szeretjük egymást? Kiváncsi vagyok mindenki véleményére. Köszi
2009. aug. 25. 14:10
Sziasztok! Nagyon kiváncsi lennék a véleményetekre.
80. cb82b220ce (válaszként erre: 78. - Mimmo33)
2009. aug. 25. 14:02
Azért nem írom le mert az emberek nagyon könnyen ítélkeznek és reagálnak,mindig csak azt tudják ugye értelmezni ami le van írva,nem pedig ami mögötte van.A fórum tegnapra érvényes volt de mára már nem igen az...
79. 3ecf06f159 (válaszként erre: 77. - Cb82b220ce)
2009. aug. 25. 13:56
Jaj, bocs, ne haragudj a 46.miatt tájoltam el magam, de 47. hozzászólásodban benne van a válasz, sorry, nem szóltam... :-DDDDD
78. mimmo33 (válaszként erre: 74. - Cb82b220ce)
2009. aug. 25. 13:54

Senki nem ítélkezik, csak a sötétben tapogatózik.Mindenki csak azt írja, mondja amit Ő tenne.De miért is mondana mást, ha csak apró részleteket osztassz meg velük?! Így hogy vársz tamácsot olyas valamiben, amitől lehet az életed változik meg?!

Ha szeretnéd leírni a konkrét problémát, akkor ne is kérj konkrét tanácsot

77. cb82b220ce (válaszként erre: 76. - 3ecf06f159)
2009. aug. 25. 13:53
Bak vagyok,Ő pedig Nyilas.
76. 3ecf06f159 (válaszként erre: 59. - Cb82b220ce)
2009. aug. 25. 13:51
Nem bántani akartalak, és mondtad, hogy lesz...d, hogy Mérleg, vagy nem Mérleg, de hidd el, hogy számít...az alap jellemzők sokszor bejönnek, amiket írnak a csillagjegyek jellemzéséről...tényleg ne haragudj, de a párom is mindig ezt mondja, s annyira tipikusnak tűnik...tényleg ő sem bánt senkit, viszont könnyű megbántani...ne tudd meg milyen sokszor vagyok én a "villámhárító" másokkal való kapcsolatában...
75. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 74. - Cb82b220ce)
2009. aug. 25. 13:48
Akkor pakolj és menj, ne tedd ki magad megint egy ilyennek. Felesleges, úgy látszik, amit írsz abból, hogy nem sok minden közös bennetek már. Ő a gépé lett, te pedig hideg lettél. Az út, amit meg kell tenned pedig már ott vár, hogy rálépj. Nem kérdés. Sajnos neki a kényelmes, mert nem kell mennie sehova, mert ő otthon van. Te pedig nem.
2009. aug. 25. 13:46
Azoknak akik nem értik!Ami tegnap leírtam apróság volt,azóta történt egy nagy veszekedés amit itt nem részleteznék mert a barátaimnak szoktam elmondani azt ami már nagyon bánt,éppen azért mert aki nem ismer az könnyen ítélkezik...
73. cb82b220ce (válaszként erre: 70. - 94c02c5bb5)
2009. aug. 25. 13:45
igen,ezért gondoltam én is hogy cselekedni kell már.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook