Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek miért divat manapság "anorexiásnak lenni"? fórum

Szerintetek miért divat manapság "anorexiásnak lenni"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. ápr. 10. 14:48

Manapság szinte minden nő, aki nem ésszerű módszerrel fogyókúrázik, az anorexiásnak titulálja magát.

Érdekes, a nagyim korában pl. miért nem voltak anák? Akkor nem volt trendi? :)

Bár mama mindig mondja, hogy az ő idejében a fiúk a húsos menyecskéket keresték, mert azokon látszott, hogy van mit enniük.

2009. ápr. 10. 14:46

Ez nem divat, csak a sok buta fiatal kislány azt hiszi, hogy ez mennyire szuper, ha úgy néz ki mint egy csontváz.

De nem értem, h miért jó az. A pasik gyűlölik a gebe csajokat. Legalábbis a jó pasik :)

2009. ápr. 10. 14:45

így értve azért dfivat, amiért a biszexualitás is...

így különlegesebb az ember, figyelnek rá, sajnálják

2009. ápr. 10. 14:36

Ne tessék félreérteni, tudom én? hogy egy nagyon komoly és súlyos betegségről van szó, de mégis azt gondoom, hogy azok közül, akik "ilyennek" vallják magukat maximum a fele küzd valójában a betegséggel...a többieknek is biztos van testképzavaruk, de azért nem ugyanaz a kettő.

Ez kb hasonló, mint az, hogy elég sok fogyókúrázó ikább ráfogja a hormonális rendszere hiányosságaira a túlsúlyát gyakran valódi orvosi lelet nélkül...

2009. ápr. 10. 14:35
Szerintem nálunk nem divat, max. Amerikában. Az meg kit érdekel???
2009. ápr. 10. 14:35

Mert te is azt látod, mert én is azt látom, mert a férfiak nagy része befolyásolható, és sokszor azt AKARJA látni.

Ezért a nők tepernek, mint állat, és éheznek...

2009. ápr. 10. 14:33
Szerintetek miért divat manapság "anorexiásnak lenni"?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook