Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi visz rá valakit arra, hogy szerelmi kötést rakjon egy másik emberre? fórum

Szerintetek mi visz rá valakit arra, hogy szerelmi kötést rakjon egy másik emberre? (beszélgetős fórum)


1 2 3
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Dad1f54482)
2023. szept. 4. 17:27

Brad Pitt már fiatalon is csúnya volt. Élőben ismerek olyat aki ezerszer jobb pasi nem csak nála, hanem kb. mindegyiknél... Sajnos.


Az elméleted meg már csak azért is sántít, mert mindenki ismer olyan párokat ahol a pasi egy Adonisz, a nő meg... finoman fogalmazva "átlagos", mégis odáig van érte a párja.


Pont, hogy a ronda férfiak ácsingóznak a legjobban a szupermodell külsejű nőkre. Nekik lehet? Csak a nő érje be valami ronda incel félével mert ő maga "átlagos" ?

36. Angelique2 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 4. 15:07

Nem, a vágy egyáltán nem irreális.


Ennyire el vagy keseredve, és ezért szeretnél hinni abban, hogy ez hatni fog?


Tételezzük fel, hogy a dolog működik. (Nem, nem működik, de tegyük fel, hogy igen.)

Ha a legény jószántából nem vonzódik hozzád, akkor szerelmi mágiával magadhoz kötni, úgy, hogy valójában nincsenek érzelmei az irányodban, ez jó dolog volna?


Ez még a Harry Potter regényekben sem működött tartósan. Emlékszel, hogy Tom Denem anyukája beleszeretett a mugli fiúba, akit viszont ő nem érdekelt. Kevert hát egy szerelmi bájitalt, a srác el is vette... aztán el is hagyta, miután teherbe ejtette. A lány az utcára került várandósan, eladta az utolsó értékét, és egy árvaházban szülte meg a gyerekét.


Ha már a mesében is ilyen következményekkel jár ez, mit gondolsz, a valóság milyen lehet?

35. dad1f54482 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 4. 14:31

Igen. Lehet irreális ez a vágy is.


Olyat kell választani aki a szintjén van. Nem Bard Pittet stb., és akkor nem fog koppani folyton.


Ha jó csajról van szó, a jó pasinak ő lesz a ló. Egy átlag csaj átlag pasit akarjon, mert a jó pasinak mindig csak szamár marad.

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Dad1f54482)
2023. szept. 4. 13:51
"Rendkívül irreális" dolog arra vágyni, hogy akár csak egyszer is viszont szeressen az akit szeretsz. Illetve, hogy ne csak "ha ló nincs szamár is jó" alapon legyenek veled....
2023. szept. 4. 10:53
A tudatlanság és a totális agybaj? :D
32. dad1f54482 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 4. 10:50
Lehet nem reális amikre vágyik. Akkor könnyen összejön a 95% bárkinek.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - ,zumba)
2023. szept. 3. 15:07
Olyannyira, hogy van aki a dolgok 95%-át nem kapja meg, szóval gyakorlatilag semmit.
30. ,zumba (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 1. 14:45
Az életben nem kapunk meg mindent.
29. Angelique2 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 1. 14:18

Én nem szidtalak!

Nem tudom, miért gondolod, hogy mindent megkapok, amit csak akarok. Ez nagyon nincs így. Megértem az elkeseredésedet, de engem is utasítottak már vissza - és voltak boldogtalan kapcsolataim, amelyekbe jobb lett volna nem is belemenni. Szerintem a világon nincs senki, aki mindig mindent megkap, amit vagy akit csak szeretne.

Nem, természetesen én sem mosolyogva toltam el a biciklit. Nekem is iszonyúan fájt, amikor meg kellett értenem, hogy nincs esélyem.

Azonban nem látom be, erre miért a misztikus babona volna a megoldás. Nem bunkózni szeretnék, de ha ezt valóban így látod, akkor az ezoterikus fórumokon lehet érdemes körbenézned, hátha ajánl valaki egy jó vajákos embert, aki megfelelő ellenszolgáltatás fejében hozzád köti mágiával azt, akit szeretnél megkapni.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Angelique2)
2023. szept. 1. 06:30
Jellegzetes "érvelés" olyanoktól akik mindent megkapnak amit csak akarnak. F*ngjuk sincs, milyen az amikor valaki állandóan veszít. Te mosolyogva tolnád el a biciklit százhuszadszor is? Mondjuk minek kérdezem... tipikus galambsakk szituáció.
27. Angelique2 (válaszként erre: 26. - Globus)
2023. aug. 31. 23:29
Igen, veszíteni tudni kell méltósággal, ahelyett, hogy az ember kuruzslótól varázslóig rohangáljon, hogy valami jó kis szerelmi varázslattal megszerezhesse azt, aki "KELL" neki.
26. globus (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 13:45
Ha nem látja át valaki, hogy érzelmeit nem viszonozzák, okosan felismeri, hogy el kell tolni a biciklit.
25. Angelique2 (válaszként erre: 24. - Pencil)
2023. aug. 30. 00:35
Egy babona. Néprajzi könyvekben megtalálhatod az eredetét: varrd bele a hajfürtödet a legény ingébe és futni fog utánad; készíts viaszbábut, gyúrd bele a legény valamilyen személyes, apró tulajdonát, másik viaszbábuba gyúrd bele a saját kis valamidet, kösd össze a kettőt és teliholdnál ásd el valahová... ilyen butaságok, és ezektől remélik a hiszékeny emberek, hogy ez majd jól hozzájuk köti a választottjukat. Van, aki képes elmenni a megfelelő vajákos emberhez, aki sok pénzért megcsinálja ezt. (Mindezt 2023-ban, holott az eljárás szerintem középkorias, sejtelmes romantikát idéz.)
24. pencil
2023. aug. 29. 20:24
Mi az a szerelmi kötés?
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 820e00bff1)
2023. aug. 29. 20:13
Nem kívánok neked rosszat, de van aki várhat az örökkévalóságig, akkor se... Más meg azt nem szerez meg akit nem akar.
2023. aug. 29. 19:41
Vannak, akik hisznek benne .Vannak,akik szerint baromság . Èn mèg nem próbáltam ès nem is akarom, pedig kb . 15 ève nincs párom. Az ilyen hókuszpókuszoknak sosincs jó vège. Inkább kivárom a megfelelő embert,akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak .
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Birebora)
2023. aug. 29. 19:03
Mindenki megérdemelné, hogy legalább egyszer az életben viszont szeresse az akit ő szeret. Ehhez képest rengetegen élnek megalkuvó kapcsolatban. Annak viszont soha nincs jó vége 😥
2023. aug. 29. 16:31
Nagyon akarja, hogy a másik szeresse.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Globus)
2023. aug. 29. 16:22
Nagy tévedés, hogy csak a buta emberek folyamodnak ilyesmihez.
18. globus (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 13:32

Pontosan, hétköznapiasan egyszerűbbek. Mivel a kötés nem igényel doktorátust.

Lehet, azon a szinten nincs is szükség rá.

17. Panna.33 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 13:25
Szerintem olyanoké, akik hisznek természettudományos ismeretek és ennek megfelelő gondolkodás helyett.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Globus)
2023. aug. 29. 13:21
Teljesen hétköznapi emberek is lehetnek babonásak, úgyhogy én nem tudom "kiknek tulajdonsága".
15. globus (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 13:16
Biztosan van ilyen, és vállalkozó is rá, aki jó pénzért megígéri, de az alap mindig a babonaság. Az meg tudjuk, kiknek tulajdonsága.
14. dad1f54482 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 12:43
Hosszú téma.. ha gondolod írj rám.
13. Alnisa
2023. aug. 29. 12:25
A naivság, mert ilyen nincs.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Dad1f54482)
2023. aug. 29. 10:56

Az elkeseredettség vagyis a viszonzatlanság, pláne ha nem először éli át az illető (illetve NEM éli át , soha, hogy viszontszeretik)


Senki nem szeret és nem is TUD folyamatos sikertelenségben élni. A sikerélmény létfontosságú az ember életében szerintem. Főleg érzelmi téren. Mert mondhatod, hogy próbáljon meg másban sikeres lenni annak, akinek ott akadt meg az élete, nem fog rád hallgatni.


Ha valakit kizárólag a rossz, az elutasítás és a kudarc ér - különös tekintettel a szerelemre - az végül vagy belebolondul (és itt jön a képbe az említett "elmebetegség") és végső soron belebetegszik vagy "illegális" eszközökhöz folyamodik. Amivel végül magának is árt.


Egyébként a közvetlen környezetemből tudom, hogy működhet az ilyen fajta kötés. Ijesztő, de sokszor működik is.

11. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 08:09

Ha valaki ilyen módszerekhez folyamodik annak sok oka lehet. Az elkeseredettség elég valószínű ahogy írtad is.

Viszont ez egy nagyon veszélyeztetett lelki/szellemi állapot, ami csak rosszabb lesz ha ilyen dolgok felé fordul. Sajnálatos.

2023. aug. 29. 08:00
Azért azt ne jelentsük ki ennyire egyértelműen, hogy nincs hatása. Szerintem létezik olyan szintű elkeseredettség, ami idáig visz egy embert... Ha "elmebetegség" az ok, azt is kiváltotta valami (sajnos)
2023. aug. 29. 07:38
Egyrészt az ostobaság, másrészt a másik feletti uralkodni vágyás.
2023. aug. 29. 06:07
A butaság. Ártani nem árt vele, de nem is használ. Az a másik az egész hókusz-pókuszból nem fog érzékelni semmit. Az illető a maga által felépített rögeszméjével teszi tönkre saját életét.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook