Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi a megoldás ebben a helyzetben? fórum

Szerintetek mi a megoldás ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 28. 18:28

Sok beszélgetés ami oldani tudja a pasit.

Ha valóban kicsi a szerszám és kapott nőtöl megjegyzéseket vagy durvábbakat akkor az kemény gátat húz közétek, ehhez kell a bizalma feléd ami szerintem fél év alatt nem alakul ki ha nem vagytok minden nap együtt, de lehet akkor is több idő kell ha együtt éltek.

Tereld a szexre a témát ha dumcsiztok, kell egy kamu téma amit elmesélsz, minden konkrét méret infó nélkül de ezzel a tudtára adod hogy neked elég a kicsi is.

Pl nyomsz neki egy kamu sztorit hogy anno volt egy barinőd aki nagyon szerelmes volt egy pasiba és sokáig vágyott rá, de amikor meg kapta és szexre került a sor ki is szeretett belőle mert 18 centis mérete volt és az nagyon sok volt neki. Nálad is így járt volna mert te sem nagyon ugrálsz érte. Kis cuki legyen, azt szereted...

Nah most ez jutott eszembe hírtelen de biztos kreativabb vagy mint én találj ki valami hasonlót.


Csak nehogy ezzel meg mellé nyúlj, mert nálam is az van hogy ha teljesen erekcio mentes vagyok elég picike a búvár Jankó, mereven meg 19-20cm.

Egyik haveromról tudtam hogy kicsi van kb 14-15cm , de lankadtan vaskosabb volt mint az enyém.

Ez becsapós szerintem de gondolom nem ez az első amit láttál.

Egyébként magamból ki indúlva, a nagy pénisz makkját sok bőr fedi hiszen be kell tudnia fedni a teljes merevedési hosszt. Fél mereven sem látszik hogy mi lessz a vége.


Ezt csak azért írtam le hogy mérlegelj! Nem szeretnék olyan tanácsot adni ami ront a helyzeten, nem az a célom. :) Csak akkor mondj ilyeneket ha biztos vagy benne hogy pici van neki.De a legbiztosabb az lenne ha ő maga bökné ki mi baja van.


Azért érzem át a helyzetét ha lelkileg bele tiportak mert jártam így én is.

Az exemmel baromi ritkán szexeltem, mert ő nem akart. Aztán amikor 2-3 havonta 1x eszébe jutott hogy neki most kellene, csődöt mondtam. Amugy is mindig veszekedtünk de ezek után már impotens-ezett is, na akkor még durvábban lankadtam, Teljesen elhidegültem tőle ugy minden miatt. Én aki 1000% os szexmániás vagyok ,becsődöltem.

Aztán helyre tettem magam szeretőkkel és megnyugodtam hogy működöm továbbra is ahogy kell.

A szavaknak mágiája van, égbe emel vagy földbe tipor!


Azért ex kapcsolatokrol is dumáltatok biztos, onnan is táplálkozhatsz kicsit a múltjában.


Amugy fura a szitu, ennyi idő alatt nem fogtad hosszasan a farkát, de túl vagy egy rakat orgazmosn vele. :D

Érdekes és remélem fel lazul a pasid.

Neked meg grat, kitartó vagy és meg akarod fejteni a gondok forrását.

Sikert!

2023. márc. 6. 19:24

Ezt nem tudom biztosan, szerintem maszturbál. Egyébként azt érzem, hogy jobb a helyzet, az első pár alkalomkor fel sem igazán állt neki, most már alakul. Ezért gondolom, hogy valami lelki gát lehet. Mert amúgy mindent meg tudunk beszélni, de amikor finoman próbálom ezt a dolgot szóbahozni azt mondja, hogy ne aggódjak és nincs semmi baj.


És nagyon odateszi magát, hogy nekem jó lenne. Csak én így nyilván aggódom és bizonytalan vagyok, hogy kezdeményezhetek-e, hozzáérhetek-e stb.

9. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 6. 19:17
Hogy évez el? Maszturbál amikor nem vagy ott?
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 6. 18:37

Fél év nem olyan hosszú idő egy párkapcsolatban. Annyira viszont nem, hogy ne lehessen ezt nyíltan megbeszélni.

Arra tudok tippelni, hogy a párod vagy attól tart, hogy teherbe ejt vagy attól, hogy túl gyorsan elmegy és így "trenírozza magát".

2023. márc. 6. 17:58
Nekem volt hasonló anno egy exemmel, de csak pár hétig. Nála valószínűleg az volt a gond hogy nagyon kicsi és vékony volt neki. Gondolom ezt szégyellte. Nem nagyon engedte hogy hozzá nyúljak, de azért voltunk együtt. 4 hónap után kidobott, pedig én oda voltam érte. Ő volt az egyetlen pasi aki minden hogy tetszett. Pl olyan ruhája is volt ami nekem sosem tetszett pasin, rajta mégis. Meg nekem sosem tetszettek a hosszú hajú pasik, mutatott képet magáról amikor hosszabb haja volt, rajta még az is tetszett. Aztán pár év után újra össze keveredtünk, de ismeteleten dobott pár hét után 🤷‍♀️
6. bc84e599b2 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 6. 16:45
Én ezt elhiszem,csak furcsállom! Azért egy fél éves kapcsolatban nem igazán normális hogy nem feküdtetek le egymással mármint a te írásodból levonva nem történt behatolás a párod részéről. Felnőtt emberek vagytok,ezt illő lenne megbeszélni. Szerintem más lehet a gond,de mi innen úgy sem tudunk érdemben válaszolni neked.
2023. márc. 6. 16:37
Megérintettem, és éreztem, hogy nem nagy. De többször volt, hogy eltolta a kezemet.
4. birebora (válaszként erre: 3. - Bc84e599b2)
2023. márc. 6. 16:31
Ugyan ez lett volna a kérdésem.
3. bc84e599b2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 6. 16:29
Ha jól értem akkor fél éve nem érintetted meg a nemi szervét? Láttad? Vagy honnan gondolod hogy méretben van gondja? És akkor Ő soha nem "megy" el? Nekem ez furcsa!
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 6. 16:28

Eltelt már az az idő, amikor ajtóstól ronthatnál a házba.

Beszélj erről vele.

2023. márc. 6. 16:08

Helló!


33 éves nő vagyok, van egy 35 éves párom.


Nekem volt pár párkapcsolati csalódásom, de vele szinte minden tökéletes, első perctől kezdve éreztem, hogy ez más. Nagyon értelmes, kedves, odaadó, humoros és hasonló az értékrendje az enyémhez. Fizikailag is nagyon vonz, megvan a kémia. Lassan fél éve vagyunk együtt.


Amikor szexuális együttlétre kerül a sor, akkor azonban gond van.....Nagyon kezdeményező, gyengéd, simogat, csókolgat, érzem, hogy nagyon kíván. Viszont amikor a férfiasságához nyúlnék, elhúzódik. Többször kérdeztem, hogy mi a gond, ő azt mondja, hogy semmi, minden rendben van és amikor mondom, hogy szeretném, hogy neki is jó legyen, azt mondja, hogy majd sor kerül arra is. Egyébként engem kielégít, egy alkalom alatt többször is, de emiatt konkrét szex még nem volt. Érzem egyébként, hogy ilyenkor van rövid ideig merevedése, illetve reggel is van neki. Arra gondolok, hogy nem igazán nagy a férfiassága és van benne egy gátlás emiatt, esetleg rossz tapasztalata lehetett.


Szerintetek itt mi a jó taktika? Idő kell neki, hogy feloldódjon? Nem szeretnék ajtóstól rontani a házba, de egy-két tanácsnak nagyon örülnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook