Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek létezik olyan, hogy ha álmodunk valakivel, ő is rólunk álmodik? fórum

Szerintetek létezik olyan, hogy ha álmodunk valakivel, ő is rólunk álmodik? (beszélgetős fórum)


1 2
12. d43485a76e (válaszként erre: 1. - Adél78)
2011. dec. 9. 13:36

Nem, erről még nem számolt be senki.

Amiről eddig szó volt, az az intuíció, ami éber vagy féléber állapotban működik és elég gyakori.

Az álom az egy másik dimenzióban, egyszerűbben egy másik világban játszódik.

Ami a legérdekesebb, hogy ez a másik világ mindenkinek a saját, önálló világa.

Hogy két "álom világ" valahol "összeérne", arról még nem jegyeztek fel beszámolót.

2011. dec. 9. 13:28

Van egy ismerősöm akivel már régen találkoztam és álmomba mondtam neki valamit amit már nagyon rég el akarok mondani, viszont az életbe erre nincs esély, főleg, mert messze lakik.

Levél email meg hasonló társaik kilőve, ezt mindenképp személyesen kell.

Én abban reménykedem hogy az álom segít ebben hogy ha másképp nem is de legalább így sikerülne elmondani neki.

2011. dec. 9. 13:22
Tehát akkor nagyon összhangba kell lenni a másikkal ahhoz, hogy ez megtörténjen?
2011. dec. 9. 13:19
Tudtok tapasztalatot is írni?
8. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - Adél78)
2011. dec. 9. 13:18
Viszont ezzel az "álom dologgal" már nem vagyok biztos. Elvileg az agy tovább dolgozik,feltételezem azért álmodunk bizonyos emberekkel,mert tudat alatt....többet gondolunk rá. És este még mindig ezen "jár az agy".
2011. dec. 9. 13:15
nekem is volt nagyon sokszor ilyen! az álom részét nem tudom, de lehet, hogy volt csak nem mondta az illető akiről én álmodtam :D
6. 3da8f53e4a (válaszként erre: 2. - 7ac18b9dfa)
2011. dec. 9. 13:11
Igen,ezzel én is egyet értek (írtam is erről egy cikket, de még inaktív). Volt benne tapasztalatom bőven, sőt az elmúlt hetekben is.
2011. dec. 9. 13:09
Igen van.az én párom irt nekem,hogy velem álmodott és azon az éjjelen én is vele álmodtam.Többször előfordult már.
4. zsuzso100 (válaszként erre: 1. - Adél78)
2011. dec. 9. 13:09
Igen, tesóm pont a napokban számolt be ilyenről.
3. linksys (válaszként erre: 1. - Adél78)
2011. dec. 9. 13:07
Szia.) igen van ilyen, és ha emberek nagyon egy hullámhosszon vannak és mindenben egyezznek és a gondolataik is, akkor sok mindent megérezhetnek egymással kapcsolatban, gondolj csak az ikrekre, ők is tudják,ha a másiknak baja esik, vagy bármi történik velük.,,
2011. dec. 9. 13:05
szia! elképzelhető! nálam csak olyan volt, hogy nagyon erősen gondoltunk egymásra az egyik nap, hiányoztunk egymásnak és egyszerre írtunk sms-T :)
2011. dec. 9. 13:03

Szerintetek létezik olyan ha én álmodunk valakivel, ő is rólunk álmodik?

Esetleg talán ugyanazt?


Kerestem ezzel a témával fórumokat cikkeket de sajnos nem találtam. Valaki azt mondta, ha nagy összhangba vagyunk valakivel, vagy közel áll hozzánk, elképzelhető.

Nektek mi a véleményetek erről?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook