Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek illik eltikolni otthon félretett pénzt? fórum

Szerintetek illik eltikolni otthon félretett pénzt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
27. LoLiNa (válaszként erre: 23. - 5944e3a28a)
2007. szept. 5. 11:30
na az olyan férjet rugdosnám kifele a családból..
2007. aug. 30. 08:18
Az lenne az ideális, ha nem kellene a dugi pénz. Sajnos az élet azonban egészen másra kényszeríti az embert.
2007. aug. 30. 07:05
A családi élet harmóniájától függ.
2007. aug. 29. 17:30
nekünk nőknek megnyugtató ha van dugi pénz, olyan izgi.Nekem is van köcsögös pénzem de sajnos mindig bele kell nyúlni. De jó ha van.
2007. aug. 29. 17:00
Egy ismerősöm csak úgy tudta megvenni a gyerekének az iskolai tanszereket,hogy minden hónapban dugdosott valamennyit.Egyébként a férje elitta volna.Szerintem semmi rossz nincs benne,én is ezt teszem.
2007. aug. 29. 12:18
Az igazság az hogy nálunk én mint NŐ vagyok a nagyobb költekező. Sajnos. De nekem van midig dugi pénzem, míg a párocskámnak 2-3000 ft-nál több sosincs.Bár a boltba és mindenütt én vásárolok olyankor jól jönn ha kell a gyerköknek vmi plussz,vagy éppen nekem.
21. dundy
2007. aug. 29. 07:54
Nem csakhogy illik, kötelező!
20. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 2. - 4912cc9864)
2007. aug. 28. 20:34
Nem csunya dolog. Barmior lehet egy olyan kiadasod, amit nem szivesen osztasz meg vele.
2007. aug. 28. 20:32
Persze hogy illik :) amikor előkerül (hiszen úgyis valami közös lesz belőle) akkor nagyon nagy öröm!
18. 80ASIQ (válaszként erre: 5. - Bogyoka20)
2007. aug. 28. 20:08

Nem csak, hogy illik, hanem muszáj! Jól keres, de költi is! Súlyos pénzeket olyasmire is amivel nem értek egyet. Közös kasszán vagyunk amiből el-elcsórogatok az én kis dugikasszámba. Már elég szép summa gyűlt össze. Amikor könnyelmű, felelőtlen és pazarló költekezése miatt olyan helyzetbe kerülünk, hogy hozzá kell nyúlni, akkor nyúlok hozzá! De nem szabad pánikba esni. Nem rögtön nyúlni a pénzhez hanem csak a leg-leg-legvégső esetben!

Jól jöhet ez akkor is, ha elválik tőlem és ki akar semmizni. Amennyiben ez a törekvése látszólag sikeres, akkor nyúlni a svarckasszához!

Azért Neked válaszoltam mert pipa lettem arra, hogy "Mi nők szerintem jobban tudunk vigyázni a pénzre." Huhhh!! Hány meg hány olyan esetet tudok arra, hogy a nő szórja a pénzt, amit az ember keservesen megkeres. Aztán, ha netán elfogyott a pénz akkor a nő átpártol egy másik f@szihoz!

17. Safirah (válaszként erre: 16. - Tündérmaci)
2007. aug. 27. 15:30

Nagyon jó ötlet!:DDD

Végűlis az igaz, hogy az Uram mostmár tudja, hogy gyűjtöm a 200-ast, de azt nem tudja, hogy mennyi van már!:D Csak maradt egy kis titok nekem is!:D

16. tündérmaci (válaszként erre: 14. - Safirah)
2007. aug. 27. 15:26
Nálunk én a kétszázast a párom meg az ötszáast gyüjtjük ez tök jó mert nekem is van neki is tudjuk is meg nem is.
2007. aug. 27. 15:25
IGENNNNNNNNNNNNNNNNNN
2007. aug. 27. 15:11
Nekem néhány hónappal ezelőtt kattant be valahogy, hogy mi lenne, ha félre tennék egy kis pénzt, ami jól jönne, ha valakinek szülinapja, névnapja van vagy éppen Karácsony. Akkor nem (csak) abból tudnék vásárolni, ami épp van, hanem lenne egy kis többletem. Gondolkodtam, hogy milyen pénzt is gyűjtsek, mert valamiért azt találtam ki, hogy egy bizonyos címletet fogok eltenni mindíg, ha azt kapom a boltban. Végűl a 200-as mellettem döntöttem. Gyűlt is szép lassan, de valahogy nem bírtam tartani a titkot, mert a férjemmel semmilyen titkunk nincs egymás előtt és kb. 2 hónap után bevallottam neki és megmutattam a köteg 200-ast. Azóta már nyílt titok, hogy gyűjtöm és Ő is mindíg odaadja a kis kasszámba, ha van 200 forintosa. Persze így már elveszett az egésznek a varázsa, hogy ez az én kis titkom, de képtelen voltam titkot tartani előtte!:DDD
2007. aug. 27. 15:06
Szerintem kell,hogy mindketönknek legyen egy kis,,dugi pénze"legalább nem a közösböl kell ajándékot venni.
12. e71af41436 (válaszként erre: 2. - 4912cc9864)
2007. aug. 27. 15:02

én megleptem a párom mikor 3,5 év együttélés után megmutattam,hogy mennyit tettem el dugiba,albi és egyéb nehézség mellett. :)

örült neki nagyon.

mindkettőnknek van dugipénze(mi így hívjuk)de az összeget nem tudjuk. :)

nálunk én vagyok a pénzéhesebb,mindig puhatolózok neki mennyi van :DDDDD

szerintem nem kell ebből ekkora problémát csinálni.ha olyan dolgot akarsz venni belőle,ami minkettőtöknek jól jön,akkor mondd azt,hogy meglepinek szántad! :)

2007. aug. 27. 14:56
( de jó, hogy van )
2007. aug. 27. 14:55
Ha a sajátja akkor gyújtheti. Eltitkolni nem illik, de, ha nem szól róla az más. Szerintem van különbség az eltitkolás és a magátólnem beszél róla között. De egy őszinte kapcsolatban egyiket sem illik. Jó bonyolultat kérdeztél.:)
2007. aug. 27. 14:52
Szerintem,ez nem illem kerdese... en is mindig teszek felre...
2007. aug. 27. 14:43
Nekem is mindig van valamennyi,is mindig nagyon jól jött.Sokszor kihúzott már a kakiból,és nagyon örült a párom.
2007. aug. 27. 14:39
egysze volt ugyaneyyíim, akkor elmondtam neki... Lebaccintott, hog ymért nem mondtam meg neki, hisz ha már együtt élünk... meg hasonlókat vágott a fejemhez
6. vapi
2007. aug. 27. 14:39

Nekem is van titkolt pénzem, vagyis félretett.

Amikor elővettem egy részét, mert valahonnan kellett pénz, nagyon örült neki párom.

De ha tudna róla, akkor tuti el lenne költve...

2007. aug. 27. 14:37
Szerintem nem gáz.Ne legyen lelkiismeretfurdalásod.Mi nők szerintem jobban tudunk vigyázni a pénzre.Biztos jól fog az még jönni egyszer,lehet akkor a férjed is azt mondaná,hogy de jó hogy félretetted!
2007. aug. 27. 14:35

Nekem is van igaz nem ennyi ,szerintem minden nőnek kell hogy legyen ilyen

Sőt mégha megtudná hogy hitelkártyám is van ....szerintem húzná az ívet

2007. aug. 27. 14:34

jól teszed, gondolom okod van rá. Bár nem tudom hogy milyen a férjed, mennyire rendelkezik józan ítélő képességgel. Mert vannak olyan ffiak akik úgy gondolják hogy amíg van miből költeni addig szórja a pénzt, utána meg....... gondolom tudjátok.

tehát ne legyen lelkifurid :)

2007. aug. 27. 14:32
Van egy kis félretett pénzem, úgy 100.000 Ft. Szerintetek nagyon csúnya dolog, hogy a férjem nem tud róla? Kíváncsi vagyok a véleményetekre... Kicsit lelkiismeret furim van.
2007. aug. 27. 14:31
Szerintetek illik eltikolni otthon félretett pénzt?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook