Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek illik eltikolni otthon félretett pénzt? fórum

Szerintetek illik eltikolni otthon félretett pénzt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2010. okt. 18. 16:28
Persze hogy illik , föleg ha tekozlo a parod :)
2010. okt. 18. 16:27
Illik,nem illik,jó ha mindenkinek van félretett pénze!
2010. okt. 18. 15:56
Minden nőnek van dugipénze. Aki azt mondja, nincs, az hazudik.
2010. okt. 18. 13:35
Nálunk amit ő keres és én a közös.Ha maszekolunk az meg azé aki megkereste...
2010. jan. 7. 10:32

A válasz legalábbis szerintem:NEM!

A család költségvetése,pénzforgalma jó ha világos a család minden tagja előtt,még a gyermek előtt is.

Mert nem árt ,ha "szemünk fénye" aki mindent meg kap ,tudja hogy is megy ez a felnőttek világában.

Talán nem követeli meg ,hogy le kellene cserélni " a márcikitelcsit"

A házas(élet)társak pedig nem jól teszik ,ha bármelyikük akár jószándékból is ide-oda behajtogatva dug el pénzt.

Egyszer a feleségem tárcáján valami csatot akartam megjavítani.Kipakoltam belőle a maradék pénzt,a kiscetliket,a fényképeket,a tavalyelőtti TESCO akciók listáját,az aktuális fogyókúrás krémestészták receptjét... stb

Na mit találtam egy eldugott kis bugyor alsó csücskében? Hát évekkel előbb behajtogatott paírpénzt.Már rég el volt felejtve.

Na ilyennek nem sok értelme van.

2010. jan. 7. 05:58
Mi is mindketten dugunk el pénzt a férjemmel, szerintem nincs benne semmi rossz, mi legalábbis jó célokra tesszük így félre, semmi rossz hátsó szándék...
111. 274c9996b8 (válaszként erre: 109. - Dorina22)
2009. dec. 13. 17:19

Nem kell ehhez szef , gondolkodj el hova nem nyulnak ill keresnek SOHA ? !

Van ilyen hely hidd el , en evekig a cigarettas dobozomba gyujtöttem a penzt , tehat az ezust papir es a kulsö papir között volt :D Sokszor az orra elött volt a nagy tekozlo paromnak,de oda soha nem nyult ! Persze nem is tudta :D Meg jo hely a melyhutö feneke ..... persze ezek csak akkor valnak be ha nem dohanyzik a csaladi "szarka"/ szarkak!/ plussz fözni sem tud tojason kivul semmit :)

110. f8db0709b8 (válaszként erre: 106. - Szecsilla)
2009. dec. 13. 13:47
Nálunk mindketten "dugunk el pénzt",párom a kocsira teszi félre,hogy megtudja csináltatni,én meg jogsira gyűjtök!Nem tudjuk ki mennyit rak el,a maradékot összerakjuk és abból élünk.Ha esetleg plusz kiadás van,akkor azt a félretettből felesben oldjuk meg!
2009. nov. 7. 17:49

Sziasztok. Hol tudok beszerezni kicsi dobozt(széfet), amit csak kóddal lehet kinyitni?

A félretett pénzemből anyu kivesz nem keveset.

Nem is az a bajom hogy kivesz, hanem hogy nem szól róla. Ne nyúljon hozzá, kérjen tőlem.

Ma is rakom be a húszast, múlt héten még 190 e ft-om volt, most már csak 150. Úgyhogy szerintem EL KELL TITKOLNI a félretett pénzt.

2009. aug. 10. 18:10
Hat persze hogy , illik :)
2009. aug. 10. 16:41

Szerintetek illik eltikolni otthon félretett pénzt?



Hát nem tudom..Egyelőre legyen csak annyi amiből egyáltalán félre tudok tenni titokban,csak az a baj hogy annyira ki van hegyezve az a pár ft hogy ha elraknék meglátszana :((

2009. aug. 10. 12:15
nem illik, szerintem gusztustalan, de egy dolgot nem értek, habár nő vagyok, mért a nőnek kell legyen mindig tartalék pénze? a férfinek akkor mért nem lehet?
2008. nov. 9. 19:02

Osztom a véleméynem csókicával.

Egy jó házasságban még a dugipénzt sem tudod eltitkolni,mert mindent megbeszélünk,és előbb-utóbb erre is fény derül,egy kérdés,és már somolyog az ember.Egy idő után,ha minden rendben van akkor a hangjából,szeméből mindent meg lehet tudni,legyen akármi.

Régebben én is tettem félre pénzt,de a párom még azt is tudta,hol rejtegetem.

Az ajándékozással pedig úgy vagyok,hogy aprósággal meglepem,de komolyabb ajándékot együtt vesszük meg.

2008. nov. 9. 18:36
Van pénztárcám,csak a dugipénz nem oké,mert már nagyon régen lebuktunk ilyen titkos vásárlásokkal,mert csak rá kellett nézni a másikra,és már a szeméből tudsz olvasni olvasni,hogy valami van a háttérben.És ebből lett hatalmas nevetés,és már a meglepetés nem volt meglepetés)))Nekem az a meglepetés,/nem tárgy/mikor a férjem azt mondja,na megyünk kiruccani?,mert sokszor nem is számitok rá,és valóban meglep!!)))Már a lányaim is lebuknak az ajándékozás terén,mert ha valami közeleg,fel-alá járkálnak itt nálunk,szekrénynyitogatás stb./pedig már külön laknak,és mikor rákérdezek mit keresnek,válaszolják, csak szétnéznek)))
103. xbernyx
2008. nov. 9. 17:54

csokica..


akkor ok,,latom hany eves vagy....


de azert jo ha van..


es orulok hogy sikerult a hazassagod..


de 1 fiatal nonek mindig kell hogy legyen penze!!!!!!


a mai vilagban kell hogy legeyn!!!!!!!

102. csókica (válaszként erre: 99. - Edb6c38cef)
2008. nov. 9. 16:33
ki hogyan érzi jobban magát))Izlések és pofonok mindig különböztek!!:)))
101. csókica (válaszként erre: 100. - Csókica)
2008. nov. 9. 16:28
már nincs 18 éves!))
100. csókica (válaszként erre: 98. - Xbernyx)
2008. nov. 9. 16:25
már ezen tul vagyunk!!)))
2008. nov. 9. 14:46

Engem fiatalasszony koromban kioktatott egy kolleganőm ,hogy egy nőnek KELL, hogy legyen saját, félretett dugipénze.

De amúgy is, ha nincs dugi, akkor hogyan ajándékozzuk meg egymást? Engem csak ez a kérdés zavar. A közösből azért kivenni, hogy a páromnak ajándékot vegyek, az olyan furi...

2008. nov. 9. 14:32
ha majd a gyermeked 18-odaadod neki,,,vagy laksba segitel,vagy autora..amire szuksege van,.,.
97. katácskák (válaszként erre: 95. - Kedveske)
2008. nov. 9. 02:44
Nálunk is ez a helyzet. MükQdik.
96. csókica (válaszként erre: 94. - Xbernyx)
2008. nov. 9. 00:18

Ha meggondolja magát,és lelép,a házat ugysem vihetné mert közös tulajdoncsak akkor tudnék egy másik lakást venni,ha eladjuk, és igyekeznék talpra állni,nehéz lenne ,de biztos sikerülne.

De ne fessük az ördögöt a falra!!)))

Az utolsó mondatod nem értem hogy"max ha a fiat 18 majd odaadod neki"ez most fiat gépkocsi akart lenni,vagy 18 éves fiát,/vagy gyerek/

2008. nov. 8. 23:12
Mi nem titkoljuk egymás elől, hogy van és mennyi a félre tett pénzünk, de mindkettőnknek, van saját pénze, ami csak az ővé, és azt csinál vele amit akar.
2008. nov. 8. 16:35

en ep azt irtam,hogy azert jo ha van penz elrakva,,,mert lehet 1 nap a parod,meggondolja magat,,,es elmegy egy fiatal csajjal,,penzel,hazzal,,es akkor majd mit csinalsz??


ezert jo ha van dugi penzed.....van mihez nyulnod,,max ha a fiat 18 majd odaadod neki,,,,

2008. nov. 8. 12:55
Mi nem titkoljuk el,ugyanis a párommal imádok menni vásárolni is,mert nagyon jó ért mindenhez lehet női ruházat,vagy akár háztartási dolog,ez nekem többet ér, mintha egyedül bolyongnák és megvenném az áhitott dolgot.
2008. nov. 8. 12:39
nemhogy illik,hanem kell is. Egy nőnek mindíg legyen tartaléka, soha ne jőjjön zavarba ha kell egy kis pénz valamire.:)
2008. nov. 8. 12:11

sziasztok,..

szerintem igen...


es szerintem minden no rakjon felre titokban....


(mar csak azert is,mert sosem lehet tudni mit hoz a jovo..)


lehet a ferjed lelep,es te ott allsz majd semmi nelkul)))

2008. aug. 21. 18:58
Bárcsak a férjem előállna azzal, hogy "drágám, nézd, ezt a millát stikában gyűjtöttem, most elverhetjük"! Sajna erre kicsi az esély...
89. 4020
2008. aug. 21. 16:02
Háááát, nem szép dolog, az én férjem sem igazán szereti. Ő amúgyis egyenes, úgy van vele, hogy inkább menjünk el és vegyük meg együtt amire vágyunk.
2008. aug. 21. 15:52
Akkor ha valami meglepetésre készülsz ünnep név-születésnap.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook