Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek hogy hagyjam figyelmen kívül a másik dicsekvését? fórum

Szerintetek hogy hagyjam figyelmen kívül a másik dicsekvését? (beszélgetős fórum)

1 2 3
16. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 11:27
én meg macska nélkül.bár a lányomék jönnek egy-két havonta,én többet nem is igényelnék.
febr. 1. 11:27
Neki sok segítsége van: a 2 mama, + dédi mamák is 72 évesek. Jogsival, kocsival. Még ők is mennek a suliba a gyerekekért. Takarítanak nála, díszítik a házat karácsonykor, főznek-sütnek neki. Neki sok gondja nincs a gyerekekkel. És a nagy lánya is 12 éves már. A tesóját megfürdeti, pelenkázza stb.
14. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 11:23

Minek veszed fel? De most komolyan.... Nyomd ki, vagy vedd fel és mondd hogy majd visszahívod, aztán ne hívd vissza soha. Ennek semmi értelme nincs így, teljesen egyoldalú, nyomorultul érzed magad tőle, jobb az is ha nem is tartjátok a kapcsolatot. 🤷‍♀️


Valahogy próbáld amúgy a saját helyzetedben is meglátni a jót, igaz én nem akarok gyereket szóval nem tudom ebbe beleélni magam, az hogy 2 gyerek után még ikreket vár az konkrétan rémálom a számomra, nem olyasmi amivel nekem dicsekedni lehetne :D de próbáld a jó oldalát nézni. Szabad vagy, független, akkor és oda mész ahová akarsz stb...

13. libikóka (válaszként erre: 12. - L.luiselotte)
febr. 1. 11:21

Ez hülyeség,,lehet jó élete,,miért ne lehetne?


Itt a nagynéni a gond.

12. l.luiselotte (válaszként erre: 9. - L.luiselotte)
febr. 1. 11:17
különben nekem 1 gyerekem van és a Te életformád áll hozzám közelebb, ( l macsekom van ) ,és elégedett vagyok. A nőn mit irigyelni a gyerekek a férj és a háztartás rabja a kedves rokon.
11. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 11:16
Hát ez épp elég indok megmondani a néninek,,hogy ez van úgyhogy kár a szóért,,örülsz stb,,de nem érdekel.
10. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 11:15

Próbáld meg otthagyni ha rákezd,,ha utcán,,akkor sietsz.

Ha valahol bent,,akkor menj ki vizért,,kérdezd meg nem kér e ő is,,szakítsd félbe többször.

febr. 1. 11:14

Nem biztos, hogy igaz amiket mond. Javaslom ill., én ezt tenném a helyedben:

kezdd el sajnálni, hogy 4 gyerek + férj mellett mennyire le fog pusztulni, bezzeg neked aranyéleted van a két macskával.


Mindenkin lehet fogást találni

febr. 1. 11:14

Meg tudjátok 13 éve nem beszélek a csajjal. Lenéz engem.


Ha nem számolna be róla napi szinten, azt sem tudnám mi van vele. De így.. a gyerekeit sem láttam soha.

7. tien (válaszként erre: 5. - Tien)
febr. 1. 11:12
Ja ,csak ne hogy koppanjon a "más világba"tartozó leányzó.Kicsit több szerénység.
febr. 1. 11:12
Ahogy mondja, mondja... csak aha-zom, meg hümmögök, vagy "az igen". Szóval ilyeneket válaszolok.
5. tien
febr. 1. 11:10
Igen , magasról sz@rd le az ilyen kedves rokont.
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Libikóka)
febr. 1. 11:08
,,először:))
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 11:07

Leállítanám a nagynénit,,,igaz az helyzet függő mi módon.

Még akkor is ha nem bántana ha dolog,,egy idő után megúnja az ember,,sokáig tudok elviselni hablatyolást,előszőr finoman jelzem ,hogy elég.

Persze ez általában nem válik be,,aztán mikor szakad a cérna akkor gyorsan lerendezem,,mindenféle kertelés nélkül.

2. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 10:54
Ignoráld, nekem is van ilyen ismerősöm, aki csak dicsekszik.
febr. 1. 10:53

Van egy nagynéném, akinek a lánya annyi idős mint én. Régen szoros volt a kapcsolatunk, aztán kb. 20 éves korunkban egyszer csak nem válaszolt az üzeneteimre, majd letörölt mindenhonnan. Néném azt mondta, azért mert "más világ vagytok". Tehát én nyomi, ő meg menő. Ő tényleg pezsgő életet élt, bulizott, pasizott. Én otthon ültem és olvastam.


Teljesen más az életünk: 2 gyereke már van neki, és most ikreket vár. Van férje, aki imádja őt, értük él a pasi. Most vesznek új házat.


Nekem senkim, csak a munkám meg 2 macskám. És minden nap este felhív a néném, hogy ilyen a pocakja, meg a ház amit néztek, meg a baba cuccok, meg ezt főztem nekik, meg az új autó. Minden nap ezt hallgatom, hogy neki milyen jó. És viszonyítok, hogy nekem milyen semmire való az életem.

Éjszaka nem bírok aludni hetek óta. Nappal is ez jár a fejemben, hogy neki milyen szép nagy családja van/lesz, én meg egy macskás nyanya leszek, és magányosan öregszem meg.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook