Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek gyorsan elmúlik ez az év? fórum

Szerintetek gyorsan elmúlik ez az év? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. nov. 2. 12:50
Észre sem vesszük és itt a szilveszter a nyakunkon!!! Én nem bánom!!
2008. nov. 2. 12:46
az idot nem szabad surgetni,mert az élet nagyon rovid,5 évvel ezelott még énsem mondtam volna ilyet,de ahogy oregszik az ember egyre csak azt veszi észre hogy rohan az ido,én még nem vagyok olyan oreg,de mégis ezt érzem,és ez azota van így miota megismertem a nagy szerelmet-6 évvel ezelott.mostmár inkább lassítanám az idot,mégha rossz napok is
2008. nov. 2. 12:46
Az tuti!De már csak egy hónap,és elkezdünk készülni a karácsonyra....onnét +már gyorsan megy az idő!Remélem!!!
6. csókica (válaszként erre: 4. - Csókica)
2008. nov. 2. 12:45
hétvége/helyesen/
2008. nov. 2. 12:45

Szerintem igen:)

Én a karácsonyt várom a legjobban!!:)

Meg persze a Szilvesztert is!;) De csak a Partyzás miatt..:D

2008. nov. 2. 12:44
Már nyakunkon az következő év!!Hét vége valóban gyorsan telik,mert azt csinálod amihez kedved van,a hétköznapok meg sokszor szürkék,és nehezen telnek.
2008. nov. 2. 12:44

Én ezt az egész évet észre sem vettem.

Csak most kezdek felébredni, hogy lassan karácsony lesz...

Lehet eddig aludtam???? :)

2008. nov. 2. 12:43
Én tiszta szívemből remélem, hogy igen, de én a tanítási évre gondolok, aztán leérettségizek és minden sokkal nyugodtabb lesz....
2008. nov. 2. 12:41
Sziasztok!Nekem olyan lassúnak tűnik ez az egész....Ha 7vége van az annyira gyorsan megy,ha 7köznap nagyon lassú..Szerintetek gyorsan vége lesz a 2008-as évnek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook