Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek fontos, hogy a szülésnél legyen választott orvosotok? fórum

Szerintetek fontos, hogy a szülésnél legyen választott orvosotok? (beszélgetős fórum)


1 2
5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - 9d6cbcbded)
2008. dec. 23. 20:51

szia...

igazad van de mégsincs,mert az ember azért választja az orvost,hogyha kell meg ha nem akkor is ott legyen és legalább próbáljon nem ugy tenni mint aki tesz is azért a 40000ftért valamit...és akkor még ő elég olcsó...és tényleg nem foglalkoznak veled,ha van választott dokid...sajna tapasztalat...

köszönjük a jókivánságokat,én is szép ünnepet kivánok...

4. scorpiolady (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2008. dec. 23. 20:46
Hát, szerintem se szülj nála, én egy éve és másfél hónapja szültem, nem volt fogadott dokim, se szülésznőm, sajnos császározni kellett, mert faros volt a fiam, a doki nagyon rendes volt, meg a szülésznő is, igaz volt egy bunkó doki a felvételnél, de ő csak egy gyakornokocska volt. Amíg a megőrzőben voltam, több szülésznőgyakornok és szülésznő is foglalkozott velem, két doki is megnézett az operálón kívül, mivel éppen műszakváltást is ott töltöttem, a mellettem lévő kismamának volt dokija, ezért vizitkor mindig mondták majd jön a dokija és megnézi és szülésznő is csak egyszer ment oda hozzá, mondván a doki ugyis mindent elrendez. A dokija egyetlen egyszer jött oda hozzá, amikor letelt a három óra és mehetett a szobájába. Ja és mi se a dokinak se a szülésznőnek nem adtunk egy vasat se.
2008. dec. 23. 20:43

Szia!

Nekem sincs orvosom és egyáltalán nem izgulok mi lesz! Én azt gondolom, hogy kötelessége az ügyeletes orvosnak a legjobb tudása szerint ellátni és nem hiszem, hogy egy "fizetett" orvos jobban tudna segíteni, mint egy másik. Neki sem jó, ha komplikáció lesz az ő ügyelése alatt!

Szerintem ezen ne izgulj, inkább vegyél a bébinek azon a pénzen hasznos dolgokat:)

Boldog babavárást és Kellemes Karácsonyt Kívánok!

2008. dec. 23. 20:39
Gyakorlatilag nem, mert minden a szülésznőn múlik!! Pedig még nem szültem, de ott voltam jó pár szülésnél....
2008. dec. 23. 20:37

Kinek mi a véleménye és főleg a tapasztalata...feltétlen kell-e a szülésnél,hogy legyen választott orvos vagy arra bizzuk magukat,aki épp ügyel???!!!Amikor az első gyermekemet vártam,7 évvel ezelött,akkor is volt választott orvosom,kerek perec kijelentette,hogy mennyi az annyi...és amikor oda került a sor,hogy tegyen is érte valamit,akkor ő persze sehol sem volt,csak az utólsó pillanatban esett be,és gondolta át a helyzetet,5 percen múllott az életünk,és még az fájt nagyon,hogy amig az én orvosom sehol sem volt,az ügyeletes pedig"van saját orvosa,foglalkozzon vele az"cimszóval tett rám magasról...

Azóta eltelt 7 év,de én valamiért maradtam nála...ő egyébként egy nagyon jó orvos,ez köztudott,csak nála is sajnos a pénz az ami dominál,lehet,hogy nem hitte,hogy megkapja a pénzét???

Most újra várandós vagyok,természetessen továbbra is hozzá járok,de eldöntöttem,hogy nem fogok nála szülni...rettegek,hogy nehogy megismétlődjön az ami akkor volt,az első babámnál,azonkivűl úgy gondolom,hogy az a pénz amit annó kért,annak mostmár a dupláját kéri és a kórház dolgait használja és még plussz a fizetését is hazaviszi...

én pedig úgy gondolom,hogy jó lessz az a pénz nekünk is,pláne,ha belegondolunk,hogy mennyit kap havonta egy kismama...szégyen gyalázat...

csak kikerül valahogy az a gyerek,olyan még nem volt,hogy valakiben benne hagyták volna...

és még egy gondolat...a kolléganőm bent volt valakivel a szülőszobán,éjjel,és azt mondta,hogy nekik nem volt orvosuk és kinyalták a seggüket is,de a másik ágyon akinek volt magán dokija,arra pedig tettek magasról,igy jártam én is,csak mi majdnem az életünkel fizettünk érte,és nem a fizikai fájdalom volt az amitől szenvedtem,hanem,hogy magamra hagytak...

meezy

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook