Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kedves hódmezővásárhelyiek! Dr. Kováts Dénest vagy Bolemant választottátok orvosotoknak? fórum

Kedves hódmezővásárhelyiek! Dr. Kováts Dénest vagy Bolemant választottátok orvosotoknak? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 27. 13:40

Köszönöm a válaszokat! :)

Megkérdezhetem, hogy ti a szülés után, mennyit hálapénzt adtatok neki? Nem tudom most mennyi a "szokás" ..

2013. jún. 25. 09:37

Szia!

Én 2 gyermeket szültem Dr. Kováts Dénesnél. Egyikük 4 éves lesz, másikuk 2. Mindkét terhességemnél voltak problémák, de nagyon jól kezelte őket, végig odafigyelt, maximálisan meg voltam vele elégedve, és még a markát sem tartotta, persze azért adtunk neki a szülés után pénzt. A szüléseknél és az utógondozásnál is nagyon rendes volt. Az első terhességnél voltam párszor a magánrendelőbe, 2 havonta oda hívott. A másodiknál csak a kórházban voltam, mindig ultrahangozott a probléma miatt. Én őt ajánlom, Bolemannak nagyon sok a betege, de azért ő is rendes!!!

2013. jún. 25. 08:51

Szia! Én 8 hónapja szültem, császármetszéssel, Dr. Kováts Dénesnél. 42.hétre született a kisfiam, végig nagyon kedves, türelmes volt a doktor úr.

Nálunk is apás szülés lett volna, de a műtét miatt ez nem így lett. Nekem csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban :)

2013. jún. 19. 11:53

Kedves Anyukák!5 hetes terhes vagyok,nem régen költöztem vissza vásárhelyre. Előző gyermekeim Dr. Kiss Józsefnél szültem. Most tanácstalan vagyok kit válasszak. Dr.Kováts Dénest és Bolemant ajánlották. Szeretném tudni, nektek mi a tapasztalatotok velük kapcsolatosan, milyen orvosok, empatikus, kedves, türelmes, stb..Apá szüléshez hozzáállásuk!

Köszönöm a válaszotokat! Csilla

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook