Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek ez normális? - antibiotikum fórum

Szerintetek ez normális? - antibiotikum (beszélgetős fórum)


1 2
8. da33d8ee16 (válaszként erre: 6. - Aa84065182)
2012. okt. 4. 20:32

Akkor menj vissza az orvoshoz, mert elég régnek tűnik az a tavaly!

Kicsi a valószínűsége, hogy "immunis" legyél az adott gyógyszerre.

7. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. okt. 4. 20:23
Grapefruit-mag cseppeket és ezüstkolloidot javaslok a brutál antibiotikum helyett.
6. aa84065182 (válaszként erre: 5. - Da33d8ee16)
2012. okt. 4. 20:21
Tavaly egyszer kaptam, a mandulagyulladásra, előtte nem emlékszem, hogy szedtem volna valaha is. Persze sima Augmentint igen, de az évekkel ezelőtt volt.
5. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. okt. 4. 20:16
Többször kaptad már az augmentin duot?
2012. okt. 4. 20:10
Elméletileg nem is lehet sokáig egyfajta antibiotikumot szedni. Még az is lehet, hogy a sok betegséged miatt, amire tavaly antibiotikumot kaptál, rezisztencia alakult ki bizonyos fajtájú ab.-re. Szerintem mindenképp menj vissza, és közöld, hogy semmit sem javultál, írjanak fel mást.
3. pumukli1985 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. okt. 4. 20:08
Menj inkább fül-orr-gégészetre!Ott lehet h kapsz olyan gyogyit ami tényleg 2-3 nap alatt rendbe hoz!A háziorvosok csak az Augmentint ismerik!És lassan már nem használ senkinek...
2012. okt. 4. 20:07
szerintem holnap irány az orvos.
2012. okt. 4. 20:04

Segítsetek légyszi véleményekkel!

Múlt héten enyhe megfázást érzékeltem, kis torokfájás, kis gyengeség. Vettem C vitamint, lemondtam a munka utáni programjaimat, és inkább pihentem itthon, nehogy nagyon kitörjön rajtam. Tavaly ugyanis 3 hónap alatt 2 tüdőgyulladásom és egy mandulagyulladásom volt zsinórban.


Mégis kitört rajtam, pénteken nagyon fájt a torkom, szombaton elhasználtam vagy 100 zsepit minimum, úgy folyt az orrom, vasárnap reggelre már igen nehezen szedtem a levegőt, elmentem ügyeletre. Aszonták, hörgőgyulladás, írtak fel antibiotikumot és köptetőt, elkezdtem szedni.

Ma csütörtök van, és éppen csak egy kicsit vagyok jobban, holott már 5. napja szedem az Augmentin duot, iszom a köptetőt, szedem a C vitamint és fekszem. Én nem tudom, de eddig valahányszor antibiotikumot kellett szednem, 2-3 napon belül mindig sokkal jobban lettem, de én most már lassan egy hete fulladok, nehezen kapok levegőt! Estére a sok (mit sok, rengeteg) köhögéstől-orrfújástól teljesen kifáradok. Amit felköhögök, az még mindig zöldes színű, orrfújásnál is.

Felhívtam tegnap az orvosi rendelőt, az asszisztens szerint várni kell, ha rosszabbodik az állapotom, menjek be. Holnap még egyszer megpróbálom majd felhívni, mert ez szeritem nem stimmel! Már vagy 2 napja legalább jobban kéne lennem, de nem vagyok! Csak beteg, nyűgös és fáradt attól, hogy nem kapok rendesen levegőt.:((((

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook