Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek ez a fajta életmódváltás jó lesz? fórum

Szerintetek ez a fajta életmódváltás jó lesz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2018. jan. 27. 12:10
Ja azt elfelejtettem hozzá tenni,hogy reggelire igyekszem a legtöbbet enni például sült vagy főtt tojás egy kis virslivel,vagy sima hal konzerv ilyesmiket szoktattam enni. Utána ebédre egy kis csirke húst eszek salátával. Utána uzsonnára mogyorót vagy gyümölcsöt banánt eszek, például.Utána vacsorázok valami könnyű tojásfehérjét csirke hússal.Akkor este is vacsorázok valami könnyűt illetve lefekvés előtt már nem eszem 2-órával szóval napi 5-6-szor eszek kisebb adagokat.A kenyeret és az édességeket,tészta féléket nagy ívben kerülöm édességet max egy héten egyszer eszem.Majd teszek fel képet úgy lehet jobban látszik az alkatom és könnyebben tudtok segíteni.
2018. jan. 27. 12:06

152-centi magas vagyok jelenleg sajnos 82-kiló.Azért döntöttem így,hogy le fogyok mert

éreztem hogy sok a súly amit cipelek

illetve nem is éreztem így jól magam a bőrömben.A terhesség is rá,segített mivel a

terhességem előtt 62-kiló voltam mivel

miközben terhes lettem be kell vallanom én is kissé elhagytam magam és fel szaladtak a kilók az után,híztam meg 85-kilóra most viszont

két hete mióta,életmódot váltottam fogytam 3-kilót.Tippeket szeretnék,az életmód váltásomhoz.A kenyeret és az édességeket kerülöm. Maximum egy héten egyszer eszek egy szelet, süteményt.Akkor igyekszem minél több vizet,illetve teát inni,zöld teát.Illetve be,iktattam a reggelit.Minden 3-óránként eszek.Igyekszem sok zöldséget enni.Illetve halat,csirke húst,tojást.Heti 3-szor mozgok egy óra hosszát tornázok itthon.Arra lennék kíváncsi hogy ehhez a magassághoz szerintetek mi lenne az ideális súly amivel nem lennék kövér.A hasamra hízok jobban eléggé vastag csontozatú vagyok 24-éves.Az,az inkább alma alkatú vagyok.

2018. jan. 27. 12:01
Szerintetek ez a fajta életmód váltás jó lesz e?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook