Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek ennek mi lesz a vége? Öngyilkosság vagy gyilkosság? fórum

Szerintetek ennek mi lesz a vége? Öngyilkosság vagy gyilkosság? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2014. nov. 30. 00:47
Írta ma nekem, hogy keressek neki munkát. De 16 évesen hol? Várhatott volna 2 évet, addig kibírhatta volna valahogy suliban.
9. Evawitch (válaszként erre: 5. - 9c57fd10dc)
2014. nov. 30. 00:43
Rengetegen támadnak rá, mindenféle kölykök, akik képesek bármire.
8. Evawitch (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2014. nov. 30. 00:43
Azért, mert az ilyenek hajlamosak az öngyilkosságra. Mindenhonnan bántást kap és ha változna is, a múltja akkor is megmaradna mindenki fejében. Sikertelennek látja az életét és elégedetlen.
7. Evawitch (válaszként erre: 5. - 9c57fd10dc)
2014. nov. 30. 00:41

Nem tud változni, pedig azt kellene. Egész megye tudja már, hogy ki ő és minden pletykát hallanak róla.

Mi ilyenek soha nem voltunk. Nagyobbik húgom meg bunkó, nagyképű és ő is beszólogat neki. Egyedül nekem osztja meg a dolgait.

2014. nov. 30. 00:39
Én máshol lakom, egy albérleti szobában, nem tudom magamhoz venni, nincs hova és miből. Ha legalább lenne pénzem, akkor jó lenne, de így...
2014. nov. 30. 00:37

Komolyan érdekel, hogy miért ölnék meg és ki?

És mi az a legális füvezés?


Másik suliba kéne atiratni, de ehhez a csajszinak is meg kéne valtoznia...

4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. nov. 30. 00:28

Emiatt miert olne meg vki?...:-/

Bazi felelotlen dolog ,hgy senki nem tudja kordaban tartani... Se sajat magat, se a szulei, se senki. Kap majd egy bazi nagy (vagy tobb) pofont az elettol es helyrerazodik az agya.

Legalis fuvezes?? Levok maradva, bakker :)

26 es 29 evesek vagytok,mint testverek es nem tudtok ra hatni semmivel?!?! Necces!!!!

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. nov. 30. 00:28
Egyik sem. Nem is értem ez a két verzió miért merült fel benned.
2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. nov. 30. 00:26
Jó kilátásokat helyezel a húgod elé. Meg kéne próbálnod segíteni neki. Nem fogják megölni, de prosti még simán lehet. Te vagy a nővére, láthatóan másra nem számíthat mert a szüleitek leszarják. Hajrá. Vedd magadhoz, neveld, beszélj vele. Vidd át másik sulib akármi.
2014. nov. 30. 00:21

Elejéről leírom a történetet.

Húgom 16 éves lesz nemsokára. Szüleink elváltak, amikor még ő kicsi volt, mi 10 és 13 évvel vagyunk idősebbek nála. Anyám a férjével lakik, én külön,másik húgom apámmal a mamám házában.A legkisebb anyámékkal élt. Elkényeztették, félre nevelték, jól elrontották. Mindent megkapott, amit kért, édességet vagy bármi tárgyat. Nem tud vigyázni semmire, em becsüli meg a dolgait. Igazi szőke p..a lett belőle, aki elégedetlenkedik mindennel. Tavaly járt középsuli első osztályába, amit elrontott, mert csavargott, haverozott és nem tanult. Idén újra járja, mert nem indult már az a szak, amire ment. Most se tanul, nem érdekli az egész. Nyár elején anyám férje kidobta otthonról, apáméknál lakik azóta. Ott is gondok vannak, mert anyám ígérte, hogy albérletbe mennek, otthagyja a férjét (más oka is van, hogy külön akar tőle lenni). Semmi nem lett belőle, nincs rá pénze. A lány ugyanúgy csavarog, most néha (nem úgy, mint tavaly) szív legális füvet, hétvégente buliba jár és iszik. Piát se bírja, amúgy is van baj a májával, párszor majdnem összeesett. Fél év alatt 7 fiúval feküdt le. Részegen játssza az agyát a discoban. Suliból is lóg.

A legrosszabb az, hogy valakinek küldött bugyi nélküli, melltartós képet és feltették facebookra. Rengetegen látták a városban (megyeszékhely) és sokan kiröhögik az utcán, ismeretlenek. Mindenki róla beszél. Van fent olyan képe, amin fehérneműben van, és odaírta, hogy nem vagyok ri..anc csak melegem van. Azt is sokan nézik és már szerkesztik át vicces feliratokkal. Kitalálták azt is, hogy miket dugott fel oda magának, ami nem igaz.

Mindenki röhög rajta, utálják, meg akarják verni. Egyik nap az új telefonját is eltörték verekedés közben. Suliból ki fogják rúgni, mert lassan 16 esz a télen és sokat lógott. Most főleg, hogy utálja már az egész suli. Nem mer bemenni.

Szerintetek mit lehet csinálni vagy mi lesz ennek a vége? Szülők nem hatnak rá, azokra nem lehet számítani. Apáék már mondogatják, hogy jó lenne, ha elköltözne már albérletbe az anyjával, mert nem erről volt szó, hogy ott vannak hárman a kis lakásban. Apával alszik egy szobában. Elegük van, mert rendetlen, nem vigyáz semmire, tróger.

Vajon öngyilkos lesz vagy megöli valaki előbb utóbb?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook