Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek bárányszőrös vagy polárral bélelt lábzsákot vegyek? fórum

Szerintetek bárányszőrös vagy polárral bélelt lábzsákot vegyek? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 28. 10:55
Köszönöm mindenkinek!:)
2010. okt. 27. 22:52
nekem a bárányszőrösnél derült ki,hogy a fiam allergiás az állati szőrökre,de ez nem jelenti azt,hogy rád is vonatkozik.
2010. okt. 27. 22:50

Jájj, bocs, elnéztem! Azaz félreértettem: én bundazsákra gondoltam!!!


(Jujj, de gáz!!!)

2010. okt. 27. 22:48

Sziasztok!

Nekünk csak polárral bélelt van. Azaz az egyik polárral bélelt, a másik meg asszem vatelin+pamutszövet, kívül mindkettő orkános.

2007 telén teszteltük mindkettőt, nem volt velük gond. Pedig 2-3 órákat sétáltunk az októberi, amúgy fagyos lányommal, és sosem volt hideg semmije.

Én úgy használtam, hogy nem is öltöztettem alá, csak egy vékony body és kezeslábas/pizsirugi/rugdalózó (ki hogy hívja) volt alatta, felette meg egy polár takaró 4be hajtva, és arra raktam rá a babakocsi huzatát. A gyerek alatt is volt egy összehajott polár takaró.

5. martin3 (válaszként erre: 1. - Kitti1981)
2010. okt. 27. 22:43
nekem is volt mindkettő, a bárányszőrős sokkal drágább, de jobb is, ha mindegy a pénz, akkor bárányszőr, de ha számít, akkor a polárral bélelttel sem fog fázni...sőt egy meleg kezes-lábas és egy jó pléd is megteszi...ugyanaz a hatása...
2010. okt. 27. 22:26

Szia!

Nekem mindkettö van,de a baranyször jött be igazan.

2010. okt. 27. 22:07
Talán a polár nem levegőzik úgy, mint a bárányszőr, amit a Brendonban, Kikában lehet kapni azok kellően vannak kezelve is a babának, olyan jó finom :)
2. Süngombóc (válaszként erre: 1. - Kitti1981)
2010. okt. 27. 21:59
Polárral védettet szerintem....
2010. okt. 27. 21:52
Segítsetek!Bárányszőrős vagy polárral bélelt lábzsákot vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook