Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek az rossz, ha valaki nyugodtabb természetű? fórum

Szerintetek az rossz, ha valaki nyugodtabb természetű? (beszélgetős fórum)


13. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Laura5470)
2020. nov. 29. 19:31
Ne essen rosszul!😀 Egy üde színfolt lehetsz az egymást szurkáló kolléganő között és ezt nem viccből mondom. Jobban is jársz, ha nem vagy benne minden traccs partiban, és nem avatod be őket minden dolgodba. Csak egyre vigyázz, hogy ne zsigereljenek ki teljesen, mert sajnos a kollégák néha hajlamosak utazni azokra, akik nem szólnak vissza.
2020. nov. 29. 18:55
nem
2020. nov. 26. 11:58
Én is nyugodt természetű vagyok, nem szeretek kibeszélni másokat. De sajnos az ilyen embereket nem szeretik, csendes és visszahúzódó jelzővel illetik. Valamiért kevésbé bíznak meg bennünk mint az olyanba aki nagyszájú és a szemedbe jópofizik a hátad mögött meg jól kibeszél. De én akkor se vagyok hajlandó soha beállni a sorba! Nekem 3 munkahelyem volna mindenhol ezt tapasztaltam. Viszont az egyik helyen hosszabb ideig dolgoztam és elég stresszes hely volt és voltak olyan szituációs mikor már nem bírtam tovább kiakadtam és jól megmondtam a véleményem a másik szemébe kicsit se szépen. Na mikor lenyugodtam jól el is szégyelltem magam, bocsánatot akartam kérni. De tudod mit vettem észre? Utána kedvesebb volt velem az illető és nem nézett le! Úgyhogy továbbra is tartom, hogy nem kell beállni a sorba pletykálni, viszont fontos a határozottság és legyen véleményed és mond is ki! Azt jobban tisztelik még ha nem is egyezik az ő véleményükkel.
2020. nov. 26. 11:21
nem
2020. nov. 26. 10:53
Nem rossz, sőt inkább jó-tulajdonság.
2020. nov. 26. 10:48
nem szerencés, pláne egy nagyszájú kollektivában. A csendes emberekre könnyen ráfogják hogy lassú, állóviz, bamba, ez gondolom neked sem hiányzik. Próbáld meg felvenni a tempójukat.
2020. nov. 26. 10:45
Én sem értem. Sajnos azt hiszik manapság az emberek hogy csak igy lehet érvényesűlni. Őszintén én nem is érzem jól magam abban a társaságban. Nem alakítanek ki velük szorosabb viszonyt sem. Foleg ezzel a nővel nem aki ezt mondta. Nem valami tapintatos senkivel sem. Le orditja a fejet simán bent bárkinek ha nem úgy megy valami ahogy mondja. Mivel ő helyettes is. Van mikor normális de az ritka. Inkabb olyan Meg játszos. De csúnyán le tudja a masikat járatni. Es ettől inkább próbálom távol tartani magam ha nem muszaly nem keresem a társaságát.
6. NomNom (válaszként erre: 1. - Laura5470)
2020. nov. 26. 10:01

Szia! Én is ilyen vagyok és néha engem is zavar hogy nem mindig vagyok az a cseverészős típus. Viszont próbálok mindig a céges eseményeken részt venni (már amikor még volt ilyesmixD) és ha hívnak vhova menni hogy lássák.hogy nem vagyok totál befordulós.

Ezen kívül a higgadt természet kimondottan előnyös tud lenni, már bebizonyosodott számomra.

5. buspics (válaszként erre: 1. - Laura5470)
2020. nov. 26. 09:59

Ezt a jelzőt már én is megkaptam a munkahelyemen. De ennek voltak előzményei. Jóban voltam régen azzal a társasággal, de az ottani főnök elkezdett velem bunkózni valamiért, és egy idő után már nem volt kedvem hozzájuk szólni. Csak ugye ezen nem gondolkoznak el, mert másokat kritizálni a legkönnyebb. Szerintem ne adj az emberek véleményére, mert az éremnek két oldala van!


Egyébként nem is értem, miért "elvárás" az, hogy az ember idegbeteg legyen és ordítozzon a munkahelyén.

4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Laura5470)
2020. nov. 26. 09:27
Ha valaki higgadt, az soha nem baj.
3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Laura5470)
2020. nov. 26. 09:24
Én is ilyen vagyok, bár nálunk hála a jó istenkének nincs kibeszélés meg feszkózás, nagyon aranyosak a kollégáim. Viszont én is azt látom hogy mindenki sokkal jobban... hogyismondjam kifejezi az érzéseit a munkával kapcsolatban, és kiakadnak meg idegeskednek olyan dolgokon, amit én nem vennék fel. Nekem a munka az munka, nem érint meg olyan szinten hogy felidegesítsem magam rajta vagy elsírjam magam miatta. És nem barátkozni meg csacsogni járok ide, hanem pénzt keresni. Persze ettől még barátságos vagyok mindenkivel és szoktunk beszélgetni, de el tudok lenni egész nap anélkül hogy bárkihez is hozzászólnék. Ha bajom van azt is megtartom magamnak, nem csapkodok meg puffogok bent senkivel amiért bal lábbal keltem vagy összevesztem a családdal vagy mittudomén.
2. 98aa2e5eda (válaszként erre: 1. - Laura5470)
2020. nov. 26. 06:59
Abszólút nem rossz. viszont vigyázz a munkahelyi pletykagépekkel, állj be a sorba, mert az illeszkedik be legjobban, aki hasonló mint ők. kávézz és bagózz velük, úgy tudsz csatlakozni, figyelj arra mi az aktuális pletyi, de soha ne mesélj fontos dolgokat magadról, jó párkapcsolat, nyaralás, saját lakás, új autó, dicsekvés mint téma, a részedről kizárva. :D legyél semleges.
2020. nov. 26. 06:43

5 hónapja dolgozok a jelenlegi munkahelyemen én vagyok ott a legfiatalabb. Ez az első munkahelyem. Es sok mindenben bizonytalan is vagyok a tudásommal kapcsolatban ezért ha szólnak valamiért hogy ezt rosszul csináltad nem akadok ki hanem megcsinalom úgy ahogy mondjak. A többiek úgy vettem észre oda mondják a másiknak ha valami nem tetszik nekik én nem szoktam

Sokkal inkább a magam dolgaval törődök a munkahelyen. A kollegam megkerdezte hogy te nem szoktál ki kellni magadbol. Olyan nyugodt vagyok mindig nem idegeskedek csendesebb vagyok. Az ő lánya gyorsan fel kapja a vizet mindenre. Hat mondom én nem tudom olyan gyorsan ki kellni magamból. Egyebkent kicsit rosszul esik ez a csendes jelző. Mert bár nem ordibalok másokkal es nem állok bele valakibe, attól függetlenül szeretek és sokat is szoktam beszélni. Nyilván ha rossz napom van nem szólok senkihez inkább. De a munkahelyen is sokszor inkább csak a dolgomat vegzem. Nem akarok minden percben le állni velük csevegni. Mert ők allandoan le állnak csacsogni, sokszor kibeszelik egymást. Es nekem ehhez nem mindig van kedvem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook