Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted megbízható dolog ékszert vásárolni neten keresztül? fórum

Szerinted megbízható dolog ékszert vásárolni neten keresztül? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 19. 13:14
én vettem már ezüst gyűrűt a neten keresztül, és semmi gáz nem volt vele. Biztonság kedvéért azért informálódtam a cégről (amerikából küldték a kiválasztott dolgot, előre utalással). Viszont, arra figyelni kell, h a vámosok szúrópróba szerűen vizsgálhatják az iylen csomagokat, és bizony van, akinek súlyos vámot vetnek ki a portékájára, uhogy akkor már azért nem is olyan kedvező az ékszer ára! Én szerencsére megúsztam ezt, uhogy kb. fele annyiból vettem ezüstgyűrűt, mintha itthon vásároltam volna. Jah, és ékszerész is megnézte, és eredeti, nem ócskavas (szóval, nem átverés volt).
11. Anitaaa03 (válaszként erre: 9. - RockyRoad)
2012. márc. 19. 11:59
igen ebben van igazság:).
10. Anitaaa03 (válaszként erre: 7. - Abigél)
2012. márc. 19. 11:58
te hol vásároltál?
9. RockyRoad (válaszként erre: 5. - Anitaaa03)
2012. márc. 19. 11:52

En ugy vagyok vele, ha akarnak, boltban is at tudnak vagni, mivel ranezesre nem tudnam megmondani mi hany karatos :SS Szoval ez nem tartana vissza engem.

Ha van lehetoseg utanvetellel rendelni, akkor valaszd azt.

2012. márc. 19. 11:52
Németországból rendeltem neten keresztül ezüstékszert, és csak paypal-os fizetési mód volt elérhető, de nem akadt probléma. Persze sokat számít, honnan, milyen honlapról rendeled.
2012. márc. 19. 11:50
Én rendeltem már, nem is egyszer. Eddig semmi gond nem volt. Mindig előre utalok. Persze, sokat számít, hogy melyik netes áruházban veszi az ember...
6. Anitaaa03 (válaszként erre: 2. - Schybie)
2012. márc. 19. 11:49
Melyik áruháztól?megkérdezhetem?és mennyi idő alatt vitték ki?
5. Anitaaa03 (válaszként erre: 4. - RockyRoad)
2012. márc. 19. 11:49
Nem tudom hát előre nem utalnék inkább utánvéttel így a megérkezés miatt nem annyira.inkább a valódisága miatt.igaz csak ezüstött szeretnék,de azért az sem 100ft:S
4. RockyRoad (válaszként erre: 1. - Anitaaa03)
2012. márc. 19. 11:38
Mi miatt aggodsz? Hogy nem erkezik meg, vagy hogy pld nem olyan karatot kapsz mint rendeltel?
2012. márc. 19. 11:38
válaszoltam = VÁSÁROLTAM:)))
2012. márc. 19. 11:38
Igen, én válaszoltam. Futár hozta, akinek személyesen fizettem, előtte bontottam ki az árut (nehogy gond legyen:)) kaptam hozzá számlát és karátot igazoló papírt is. Nekem pozitív az élményem.
2012. márc. 19. 11:32
Vásárolt már valaki webshopba házhozszállítással ékszert neten?Megbízható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook