Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tehetek, ha egy apróhirdetési oldalon cserében állapodtam meg azonban a partner nem küldi a csereholmikat, ő meg már rég megkapta? fórum

Mit tehetek, ha egy apróhirdetési oldalon cserében állapodtam meg azonban a partner nem küldi a csereholmikat, ő meg már rég megkapta? (tudásbázis kérdés)

13. kryssz (válaszként erre: 12. - Alfonso)
2013. márc. 25. 20:02
Váltottunk leveleke persze, nade ezek mit bizonyítanak s legfőképpen hol? Bíróságra nem mehetek ezzel az érékkel. Én ajánlottként, persze, de ez sem bizonyít semmit szerintem. A lakása kb. 300 kmre van tőlem, s ha oda is megyek, tuti nemnegedne be, vagy ha mégis, azzal is mit érnék.:-(
12. Alfonso (válaszként erre: 11. - Kryssz)
2013. márc. 25. 16:12
E-maileket váltottatok?Ha igen akkor úgy!Illetve ha ajánlottan vagy csomagként adtad fel neki akkor annak nyoma van,de ha sima levélként akkor sehogy...Vagy oda mész a lakására...
11. kryssz (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2013. márc. 25. 14:45
De hogy tudom mindezt bizonyítani?
10. Regin_a (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2013. márc. 25. 14:26

Mintha valahol/?/ született egy jogszabály, hogy kis értékű esetben az illetékes jegyzőhöz fordulhatsz


A Vaterán meg eladóként nem könnyű az új regisztrálás , mert bankszámla és lakcím kell hozzá, az meg feltünik ha ugyanaz

Term. kikerülni mindent lehet

9. Alfonso (válaszként erre: 8. - Kryssz)
2013. márc. 25. 09:34
Regisztrálj Vaterára ott azért biztonságosabb sokkal és csak olyan eladótól vásárolj vagy cserélj akinek már sok pozitiv értékelése van.Eladni is tudsz ugyanúgy igaz van jutalék de szerintem megéri...
8. kryssz (válaszként erre: 6. - Alfonso)
2013. márc. 25. 09:30
10.000 Ft-ról van szó. Eddig gyanúlanul vásárolgattam így, utaltam a pénzt, kaptam érte az árut, ezek után nem merek, hisz mindegy, hogy csere, vagy vásárlás, ugyanúgy átverhetnek.:-(
7. Alfonso (válaszként erre: 5. - Kryssz)
2013. márc. 25. 09:29
Régóta vaterázom de szerencsére még nem volt ilyen.Csak megbízható eladótól vásárolok,vagy cserélek.
2013. márc. 25. 09:28
Sajnos akkor átvertek.Mit cseréltetek?Nagy érték?
5. kryssz (válaszként erre: 2. - Alfonso)
2013. márc. 25. 09:28
Vaterázásnál is előfordulhat szerintem - negatív érékelés fejében - mad új néven regisztrál, nem?
2013. márc. 25. 09:27
Egy ismim vett így telefont,előre utalta a pénzt és nem kapta meg a telefont.Feljelentette az eladót de nem lett belőle semmi.
2013. márc. 25. 09:26
Mármint megkapta az enyémeket, hisz én a megállapodásunknak megfelelően postáztam. Ő meg csak hiteget engem, ilyen-olyan kifogásokat talál hetek óta.
2. Alfonso (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2013. márc. 25. 09:26
Ezért kell Vaterázni...Szerintem semmit nem tehetsz,sajnos.
2013. márc. 25. 09:25
Mit tehetek, ha egy nees apróhirdetési oldalon cserében állapodtam meg azonban a partner nem küldi a csereholmikat, ő meg már rég megkapta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook