Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni!? fórum

Szeretőnek lenni!? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőnek lenni!?

42. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 40. - 437861a9e5)
2007. ápr. 19. 17:11
Elhiszed neki, amit mond a hazassagarol? Hogy valoban nem szereti ill. nem kivanja a feleseget stb? Ha ilyen gyakran lennenek egyutt, a felesege is felre jarna, es nem biztos, hogy hazasok lennenek meg.
41. caravell (válaszként erre: 40. - 437861a9e5)
2007. ápr. 19. 16:34
Úgysem hallgatnál rám, ha azt írnám, szállj ki minél előbb... 2 gyerekkel szemben nem sok esélyed van és a párod korából ítélve nem is nagyok, messze még a függetlenség, még másodhegedülhetsz néhány évig. Tapasztalatból tudom, az én barátom még ide is költözött hozzám és négyszer visszament, utoljára azt mondtam, maradjon ott. Kicsit belehaltam. Bőven van időd, hogy független férfit keress magadnak és ne csak használjanak, mint egy ingyenes termékmintát...
2007. ápr. 19. 15:34
Igen 2 havonta egyszer,hát elég gáz,nem csoda hogy megcsalja a férje.De elmondta nekem hogy nem szereti a feleségét és nem is kívánja annyira,viszont ott a 2 gyerek.A gáz most az hogy kezdek belemenni érzelmileg is a dologba,eddig csak szex volt de azt hiszem hogy érzek iránta valamit,hiányzik ha nem vagyunk együtt,sokat gondolok rá....de hát nős és 30 éves én meg 19 vagyok...most vagy abbahagyom vele(amit nem fogok tudni megtenni) vagy szenvedek és továbbra is találkozgatunk titokban...szar ügy de úgy néz ki szerelmes vagyok belé..:-S
39. mimo (válaszként erre: 14. - Hobitka)
2007. ápr. 19. 00:21
Ez szép dolog volt hogy nem tetted meg, bár ilyenkor nehéz ellenállni a vágynak, hiszen olyan jó egy idegen érintés, ráadásul ha igy kényeztet a magán életben, szerintem az ágyban is uthenger lett volna.DDDDDDDDDDD
38. 80ASIQ (válaszként erre: 36. - 437861a9e5)
2007. ápr. 19. 00:10

2 havonta egyszer????

Hát ez súlyos!!!!

Még 50 évesen 21 év után is megvan a heti egy. Hogy miért nem több annak is oka van. Jómagam ezt (egyedül) kiegészítem.

2007. ápr. 18. 22:00

Én is ilyen helyzetben vagyok,nem először.Amíg nem találom meg a megfelelő és életre szóló partnert,miért ne?31 éves vagyok,nekem is vannak igényeim.Azonban kizárólag(!)teljesen független-és ebből adódóan fiatalabb:)-pasikkal kezdek,akik még örülnek is,hogy szeretőjük van(azt hiszik szegények:))Ettől én még nem vagyok holmi rossz nőcske,s tuodm,hogy én is "csak" szeretetre vágynék s ezt pótlom a szeretősdivel.

Mindettől függetelenül azt hiszem,hogy erre nem minden nő/ffi "alkalmas".Nem azt állítom,hogy érzéketelennek kell lenni,csak tudni kell leállni,ha erről avagy arról az oldalról több az érzelmi befektetés.

Summa summarum:egy szeretős felállásban mindkét fél jól jár,ti.nincsenek kötöttségek,terhek,elvárások,csak a csinosat,szépet ilaatosat stb. kapod és viszont!:)

2007. ápr. 18. 18:22
6 éve házások,ez lemaradt az előbb.
2007. ápr. 18. 18:21

Sziasztok!



Én 19 éves vagyok és egy 30 éves nős pasi szeretője vagyok. éve házasok van 2 gyerekük is.Jó nem vagyok rá büszke,de nem én csábítottam el,hanem ő kezdeményezett,nekem pedig nagyon tetszett.mert egy irtó jó pasi.Még csak 1 hónapja találkozgatunk.Én megadom neki azt amit a felesége nem(szex terén).A feleségét már unja,én pedig sokkal vadabb vagyok,nyitottab és egy csomó dolgot kipróbálunk amit a felesége nem akar vagy nem tud:-p Nekem nincs lelkiismeretfurdolásom emiat,végülis a feleség dolga az hogy megadja a férjének azt amire vágyik,és a pasi ne keressen más csajt akivel megcsalja.Szereintem meg is érdemli a feleség,én a helyébe ilyen jó pasinak mindent megadtam volna,ők meg csak 2 havonta egyszer szexelnek....ezért kellek én a férjnek:-)

34. marica137 (válaszként erre: 16. - Lady)
2007. ápr. 16. 07:49
Teljesen egyetértek veled!!!
33. marica137 (válaszként erre: 22. - Janita)
2007. ápr. 16. 07:48
Majd szeretnék erről beszélgetni veled 24 évi házasság után is. Akkor még én is ugy gondolkoztam mint. _Most ? Sok minden változott, de nem bántam meg!!!
32. dc233342e1 (válaszként erre: 30. - Cc9c99725a)
2007. ápr. 8. 17:52
igazad van en is igy latom
2007. ápr. 8. 16:57
Nem tudom elkepzelni ezt a dolgot,de megtortenhet akarkivel.
2007. ápr. 8. 06:46

Láttam már ezt a kérdést, az első nap. Azóta is gondolkodom, mit írjak... :)

Nehéz dolog. Szerintem mindenki megszédül egyszer... A baj akkor kezdődik, ha túl komolyra sikerül, és nem tudsz dönteni. Vagy rosszul döntesz.

Nagyon tud fájni!

2007. ápr. 1. 20:22
Biztos érdekes lehet.Egy kis változatosság,talán még jól is jönne.
28. dc233342e1 (válaszként erre: 8. - Mamóca)
2007. ápr. 1. 20:08
Nos ;latjatok feleim szumtukkel mive lettunk :ugyanis ebben a rohano tarsadalomban meg mindig az attol felunk hogy vajon a szomszed mit mond ? Rengeteg ember szenved az eloiteletek miatt az egesz vilagon .
2007. márc. 29. 21:24
Erről sokat beszélgettünk a barátnőimmel.Ha két független ember szexuális kapcsolatáról beszélünk, akkor többnyire arról van szó, hogy az együtt töltött időn kívül semmilyen elvárással nincsenek egymás felé. Mindketten megőrzik szabadságukat. És itt van a kutya elásva. Mindezekből kifolyólag a két fél jól érzi magát benne, mert nincsenek veszekedések, mert senki nem kérhet számon a másiktól semmit. Nincs birtoklási vágy, nincsenek elvárások. De még szerethetik egymást, érezhetik egymással jól magukat! Ha ez a kapcsolat szorosabbá válik, akkor elvárások keletkeznek. És innentől kezdve a kapcsolatban megszületik a birtoklási vágy, és a kapcsolat haldokolni kezd. A felek már nem érzik szabadnak magukat. Mi ezt szürtük le a dologból. Sokan említeték, hogy amikor együtt éltek a másikkal nem működött a kapcsolat, állandó volt a veszekedés. Válás után a gyerek miatt tartották a kapcsolatot, és onnan kezdve már jól kijöttek. Ezt talán Levendula értené. Kiváncsi lennék a véleményére, miért van így?
2007. márc. 29. 21:10

Latta valaki a Hutlen c. filmet?

Ebben a filmben benne van minden. Erdemes megnezni. Richard Gare, Diane Lane es Oliver Martinez jatszanak benne.

25. bige (válaszként erre: 24. - Castellina)
2007. márc. 29. 20:48

számonmra nem feltétlenül a 3.-nak levést jelenti. ez "picit" más kategória. ez így tisztességes, tiszta sor. a másik állpaot számomra nem elfogadható egyszer már leírtam milyen okból. engem bántottak, én nem vagyok hajlandó bántani. ettől függetlenül nem ítélkezem.

simán, korrekt kapcsolat nyugodtan lehetséges. viszont szerintem egy idő után kívánja az ember, hogy szeressék, hogy máskor is benne legyen a másik vagy valaki az életében. szóval ideig működhet, de hosszú távon szerintem nem.

2007. márc. 29. 18:51
Ezt a szeretőnek lenni dolgot hogy értitek? Harmadiknak lenni? Vagy két független ember szexre épülő kapcsolatát?
23. mamóca (válaszként erre: 22. - Janita)
2007. márc. 29. 08:49

Teljesen egyetértek veled! Ez a baj ma a kapcsolatokkal: hiányzik belőlük a tisztesség, az egymás iránti tisztelet! Minek házasodik, aki nem érzi jól magát a társával, vagy miért nem válik el, ha már nem úgy szereti, mint az elején?! Én tisztelem, szeretem, becsülöm a férjem, soha nem okoznék neki fájdalmat. A házassággal egy szerződést köt az ember, amit nem lehet megszegni!

Egyébként a szex ugyanolyan jó, mint az elején, sőt... Ahogy telik az idő, egyre inkább tudja az ember, mit szeret a másik. Nem értem meg a más véleményen lévőket...

22. janita
2007. márc. 27. 12:53
Nem éri meg megcsalni a párunkat. Megvetendő dolog. Én 8 éve élek együtt a párommal, és meg sem fordult a fejemben ilyesmi, pedig lehetőség az volt rá.Nem lennék rá képes, ezzel átlépnék rajta.Ő megtisztel vele, hogy hűséges és én is ugyviszont.
21. 80ASIQ (válaszként erre: 16. - Lady)
2007. márc. 27. 00:28
Pontosan így van! (21 év)
2007. márc. 27. 00:20

Akik nem szeretik a kötöttséget azoknak jó ez!

Én 10 hónapig voltam, ilyen helyzetben egy nős pasival, és annyira megtetszett a kötetlenség, hogy már nem nagyon akarok nagyon komoly kapcsolatokba belemenni.Így járhatok bulizni meg ahová akarok, nem szól bele senki mit csinálok!

2007. márc. 26. 22:41
Én sajnos voltam ebben a szerepben és mondhatom nem éreztem magam jól.Végülis engem is otthagyott az illető, nem is akárhogy.Sokat tanultam belőle.
18. zsuzso100 (válaszként erre: 14. - Hobitka)
2007. márc. 26. 22:34

Ezt mintha csak én írtam volna!

Azt hiszem nekem is csak az kell, ami neked, a kedvesség...

Eljátszom a gondolattal, de nem tudnék tovább lépni!

17. bige (válaszként erre: 8. - Mamóca)
2007. márc. 26. 22:13
szerintem szeretőnek nem csak azt az embert hívják, aki belemászik mások kapcsolatába, hanem ha nem közös programokról, közös életcélról szól a történet, hanem az együtt töltött kellemes órákról "csak". szóval bizony-bizony Te is voltál már szerető:-)))ami éppenséggel nem elvetendő dolog
16. Lady
2007. márc. 26. 20:54
Megmondom öszinten en tartanek egy ilyen szeretöt,akivel neha talalkozunk de csak a szexröl szoljon az egesz!Egy tartos kapcsolatban hiaba szeretitek egymast es hiaba beszeltek meg mindent 6-8 vagy 10 ev utan mar nem olyan a szex! Nincs olyan vibralas meg izgalom.Ismered a masikat,tudod mi lesz a köv x percben es kesz.
2007. márc. 21. 21:05
Hát... én a páromat 13 éve ismerem. egy másik srác kezéről csapott le 21 évesen. néhány év elmúltával össze is házasodtunk. boldogan élünk. De itt jön a csavar. a véletlen öhozzott azzal a régi sráccal. Ha férjem nem jött volna, ő lett volna a tuti befutó.Egy ese öjötünk beszélgetni. semmi nem történt köztünk, csk csevegtünk. Ő is kapcsolatban, én is kapcsolatban. És mégis: MEGFoRDULT a fejemben, h jó lenne vele... Tudom, h hülyeség, de mégis. Soha nem csaltam meg a férjem, bár alkalmam lett volna rá. Most 13 év után megkísértett a gondolat és nem tudok tőle szabadulni. Tudom ,h nem fogommegtenni, de JÓ JÁTSZANI A GONDOLATTAL!( még hozzá fűzném: nem vagyok vehemens vérmérsékletű. A sokszor többre becsülöm az öbújást, mint magát az aktust.)
2007. márc. 21. 08:59
Kb 10 éve történt. Már 5 éve voltunk együtt a párommal és kezdett ellaposodni a kapcsolatunk. Ő új munkahelyet talált, közben edzőterembe is járt heti 3x, ez elég sok energiát kivett belőle. Nem nagyon foglalkozott velem, egyre kevesebbet beszélgettünk. Nekem hiányoztak a kedves szavak, az odabújás, simogatások. De azért szerettem és nem akartam szakítani. Röhej, de még csak egy éves házasok voltunk. Akkor megismerkedtem egy pasival. 15 évvel volt idősebb nálam, igazi úthenger stílussal. Elárasztott bókokkal, órákat beszélgettünk telefonon. Igazi királykisasszonynak éreztem magam mellette. Újra NŐ lehettem, akit valaki csodál. Többször lett volna alkalmunk, hogy megtegyük a következő lépést. Én mindíg elutasítottam. Most már tudom, hogy kihasználtam, mert nekem csak a "széptevés" kellett tőle, több nem. Persze ő ki volt akadva, hogy hiába nyomul, nem ér célt. De nem tudtam volna megcsalni a párom.
13. Shally
2007. márc. 21. 08:17
Ha már így álltok a férjeddel miért nem váltok el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook