Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni!? fórum

Szeretőnek lenni!? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőnek lenni!?

❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯
2007. ápr. 28. 16:28

de tudtad, hogy van felesége, ig ymár nálad volt az az ütőlap...

azzal ne védekezz hogy ő akarta...

Egyet kívánok neked, soha ne éld át hogy milyen lehet az asszony helyzete...

azt hogy te hivtad, azt meg megalázonak találom... nem tudsz magadnak összeszedni egy normális palit?

2007. ápr. 28. 16:25
Meg nem ő hívott mindig,mert ha olyanom volt akkor írtam neki hogy este jöjjön ki kicsit hozzám,szal kölcsönösen kihasználtuk egymást.
2007. ápr. 28. 16:24

Én nem érzem magam hibásnak.A pasi nyomult rám,nekem eszembe se jutott hogy kikezdjek vele.Ismertük egymást,beszéltünk néha és egyszer mikor kettesban maradtunk elkérte a számomat és utána felhívott,találkoztunk.Ő kezdeményezett,igaz hogy belementem,de ha őt nem érdekli hohy nős,akkor engem miért érdekeljen?

Ha nem velem akkor mással csalja meg úgyis,ő ilyen.

2007. ápr. 28. 16:20

mert ne is haragudj, de te vagy a hibás, mert te másztál bele egy pár boldogságába...

most futsz mint a nyúl? nem megbántani akarlak csak érdekel a te véleményed...



szerintem, s kiemelem saját tapasztalat, igen is meg vagy alázva már csak azzal is, hogy általában csak akkor hiv ha valaki szeretője vagy, ha könnyíteni akar magán...

2007. ápr. 28. 16:18
Nem alázott meg szerintem,vagyis én nem érzem úgy,azért akarom befejezni mert a hülye elmondta a haverjainak hogy mi van köztünk(gondolom hogy adta elő)pedig megigértük egymásnak hogy nem dumálunk ki semmit,erre tudja a fél baráti köre és majd valaki közülük tovább terjeszti és kiderül minden,és majd én szívok a legnagyobbat,mert ugye mindig a 3.ik felet hibáztatják..
2007. ápr. 28. 16:14
miért is? eleged lett a megaláztatásból?
2007. ápr. 28. 16:10
Nem szeretem,vagyis mostmár nem tudom hogy mit is érzek valójában,azt hittem nem szeretem,de úgy néz ki hogy azért kicsit csak érzek valamit iránta,ezért akarom befejezni mert nem szeretnék ebbe mélyen belemnni,és erre most jöttem rá nemrég...
2007. ápr. 28. 16:06
Biztos hogy be tudod vele fejezni? Tapasztalatom alapján nehéz elszakadni valakitől akit szeretsz... én 3 évig voltam szerető
244. 437861a9e5 (válaszként erre: 242. - 4912cc9864)
2007. ápr. 28. 16:04
Eddig nem volt rossz,de mostmár az,ezért is fejezem be vele majd,miután jól megszivattam valahogy,mert megérdemli.
243. 437861a9e5 (válaszként erre: 239. - 0da025d011)
2007. ápr. 28. 16:03
Lehet hogy az lesz,abbahagyom vele,most nagyon berágtam rá,tetű dolog a haverjainak "dicsekedni" azzal hogy mi van/volt köztünk.
2007. ápr. 28. 16:03

Letti, neked ez nem rossz?

bocs hogy igy ismeretlenűl belekérdezek, csak érdekel, mert ........

2007. ápr. 28. 16:01

Dehogynem gondol rám,mikor otthon van is velem smsezik még éjszaka is ha nem velem van...erről ennyit.

Én is élem az életem meg ő is,csak találkozunk néha(mondjuk hetente többször is) és jól érezzük magunkat,ez egy kaland...igaz most haragszok rá...

240. H MAYA (válaszként erre: 238. - 437861a9e5)
2007. ápr. 28. 15:42

Nem értelek benneteket,nincs szabad férfi vagy nö .Miért az kell aki a másé,ez valami birtoklási vágy.

Nem nőttetek ki a gyerekorból,mindig az a játék kellett amivel a másik gyerek játszott.

Te hogy érted azt hogy megtartani egy férfit,naponta többször" rajta lovagolni",vagy mit kellene tenni.

Persze te ráérsz és ugrasz ha a pasinak fel... ugy tetszik,de ha teveled végzett,csak hazamegy a családjához.És nemgondol rád a következő alkalomig.Te egyedül bóklászol mig ő családi körben tölti az ünnepeket,és csak a feleségével és a gyerekeivel éli az életét.

Te csak egy epizód vagy az életében, neked ennyi elég,nem vágysz többre?

239. 0da025d011 (válaszként erre: 238. - 437861a9e5)
2007. ápr. 28. 15:16
Ne kicsit sajnáld a feleséget,és sajnáld meg már magad is!Lépj ki ebből a kapcsolatnak nevezett akármiből,mert igy csak szenvedsz.Azt hittem szivtelen vagy,de úgy látom inkább vakon szerelmes.Lehet megvan sértve a hiúságod,és lehet is sértve,hiszen ez a baromi jó pasi átvert.Vesziteni is tudni kell,de te itt csak nyerni fogsz,akkor,ha megpattansz.Egy tapasztalattal több és egyszer még hasznát is veheted ennek a tapasztalatnak.
2007. ápr. 28. 13:39
Én csak elmondtam hogy mit gondolok a nejéről...én megértem hogy ott a 2 gyerek és nem könnyű velük egyedül,mert a férje alig van otthon,szinte csak aludni jár haza,mert egész nap "szórakozik",ráadásul még csalja is...kicsit talán sajnálom is a nőt,de ha nem tud megtartani egy pasit akkor nem kellett volna hozzá mennie meg gyereket szülni neki,mellesleg szerintem csak azért szült mert azt hitte hogy ez majd megoldja a problémákat köztük és ha ott a gyerek(vagyis 2)akkor a férje majd nem csalja meg,hát tévedett szegény..
237. erikpipi (válaszként erre: 233. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 28. 13:18

"Szereintem meg is érdemli a feleség,én a helyébe ilyen jó pasinak mindent megadtam volna,ők meg csak 2 havonta egyszer szexelnek..."-Momentán erre nyílt ki az a bizonyos bicska.

Mellékesen én is beleestem pár éve...

De soha, mondom soha nem jutott eszembe kritizálni a nejét, aki otthon volt 2 pici gyerekkel és építkeztek.Azt gondoltam, azért érezzük jól magunkat, mert én ráérek erre arra, nekem nincs gyerek, adhatok magamra amikor akarok. (Kiderült, a neje otthon rakja a téglát, hogy szép házuk legyen.)De: mi lenne, ha én lennék a neje helyében? Moshatnám a büdös zokniját, elviselném azt amit egy röpke randi alatt nem látok. És úgy mellékesen: egy foggal nem lehet csikorogni.Belegondolni sem merek egy ilyen csapodár hapsi pl. milyen ajándékkal kedveskedik otthon. Mert ugye ő a nejével, majd a csajával, esetleg mással is.Egy kis gomba, egy kis akármi.......

20 évesen sem gondoltam másképp. Vannak az anyás tipusok, vannak a több pasit kipróbálók de végül célba érők, és vannak az alapból ringyók!

2007. ápr. 28. 10:52
...sokan csinálják,és élnek kettős...*
235. 0c97fbb607 (válaszként erre: 234. - Vixi77)
2007. ápr. 28. 10:51

Én sem tudok azonosulni vele,soha sem voltam én sem Barbi baba,és nem is voltam szerető soha,sem nem tartottam szeretőt,mert ha másra vágytam,őszinte voltam,és kiléptem a kapcsolatból.De megérteni meg tudom,és ez a jelenség van,létezik,ha veled nem ,megteszik mással.Mert ilyenek az emberek.Az egyenes utat ritkán válasszák.Ez nekem is érthetetlen.

Mégis megtörténik,sokan csinálják,és élek kettős életet.....én is csak próbálom megérteni....

234. Vixi77 (válaszként erre: 233. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 28. 10:35

Momentán én mindig is családra, gyerekekre vágytam, mióta az eszemet tudom. Ez szerintem nem kor, hanem beállítottság kérdése. Persze fialalabb koromban én is könnyebben fogtam fel az életet (szerintem, aki még nálam is többet bulizott, az már káros :-)), de soha még csak eszembe sem jutott, hogy valakitől elvegyem az apukáját, férjét, mégha csak pár órára is. Többször is lett volna rá alkalmam, jelentkező lett volna rá, de szinte meneküldtem az ilyen helyzetekből. Ez az én erkölcsi értékrendembe nem fér bele. De elfogadom azt is, hogy nem vagyunk egyformák, másnak lehet eltérő véleménye, de nem tudok vele azonosulni.

És azt sem értem, hogy miért jó valakinek a második hely? Miért elégszik meg vele? Nem tartja magát elégnek ahhoz, hogy valakinek az életében csak ő legyen?

233. 0c97fbb607 (válaszként erre: 232. - Vixi77)
2007. ápr. 28. 10:29

Könyörgöm,20 éves?????Ti soha nem mondtátok fiatal korotokban,hogy én bizony nem szülök gyereket,én bizony nem szolgálok ki egy pasit sem,én bizony nem mosok ,főzök takarítok,senkire????Dehogy is nem!Ezt legalább egszer mindenki elgondolta.Csak jött egy pasi,akibe halálosan beleszerettünk,akiért bármit megtennénk,akinek boldogan szülnénk gyereket.

Lettike,még nem tart itt,még soha nem szeretett valakit így,ezért ne legyetek dühösek rá,inkább sajnálatra méltó!

232. Vixi77 (válaszként erre: 229. - Erikpipi)
2007. ápr. 28. 10:18
Igen, Lettike hozzáállása az élethez nekem is egy rossz viccnek tűnik. Kíváncsi vagyok arra, hogyan fog neki esni, ha vele történi meg ugyanez a történet, csak abban ő lesz az átvert fél... Ha egyáltalán a sors megajándékozza őt egy családdal.
231. 0c97fbb607 (válaszként erre: 219. - 7e433abb8e)
2007. ápr. 28. 09:04

Sziasztok!Elégettük tegnap a levágott gallyakat,közben szalonnát sütöttünk hagymával,és rákérdeztem erre a témára,hogy férfi fejjel ,házas fejjel mit gondol róla.A hazugságot,a másik folytonos becsapását sokkal nagyobb hibának tartja,mint magát a félrelépést.Jól gondoltam,hogy ha megtörténne,elmondaná nekem,és megbeszélnénk.

A "nyomozgatást"pedig szintén nem tartja helyesnek,Úgy gondolná,ha én ilyent tennék,akkor nagyot csalódna bennem.Az,hogy valaki nem olvas bele a párja magán leveleibe,nem nézegeti meg az sms-eit,alapvető dolog egy kapcsolatban,alapvető tisztelet és bizalom a másik iránt.

Röviden ennyi,és nem hiszem,hogy fehér holló lenne a férfiak között,mert szerintem sokan így gondolják.

230. margareta51 (válaszként erre: 229. - Erikpipi)
2007. ápr. 28. 06:36
Igazad van Erikpipi,"addig jar a korso a kutra mig nyaka torik"ennek a fiatal holgynek is ilyen sorsa lesz.
229. erikpipi (válaszként erre: 211. - 437861a9e5)
2007. ápr. 27. 23:45
Azt írtad ikrei vannak, 1 évesek. A szomszédomban is egy ikres pár lakik. Kb. ennyi idősek. Nem a "szerető" szerepre nyílt ki a bicska, hanem ahogy lenézted a nejét, hogy csak 2 havonta. Tök jó lehet neki, 2 gyereket egyszerre etetni, kiszedni a szarból, fürdetni, éjszaka 2 szer háromszor felkelni mert egyszerre bőgnek, úgy általában 2 egyidős gyereket nevelni, és még a háztartást is vezetni. A férjben kellene annyi tolerancia, hogy segítené ,felvállalná a gyerekek körüli teendők egy részét. Ha csak egy rövid időre is. Nyilván nem teszi, inkább veled kefél.Inkább sajnáld a nejét, hogy egy ilyen szemetet kapott, és örülj, hogy nem neked jutott..........
228. mano7
2007. ápr. 27. 22:00
Ja és a te eseted teljesen más tészta kedves Sanya199.Te nem vagy nős.Ugye?Na látod.Te henceghetsz.
227. mano7
2007. ápr. 27. 21:57
De miért jó ez nektek?A másik félre nem gondoltok?És van új BMV-d?
226. 9a2354601b (válaszként erre: 225. - Mano7)
2007. ápr. 27. 21:52
Én is szeretek hencegni, igaz. Ha sikerül egy jó kis pipit felcsípni, szeretem mutogatni a haveroknak, hogy irígykedjenek. Mint amikor az embernek van egy új BMW-je.
225. mano7 (válaszként erre: 224. - 9a2354601b)
2007. ápr. 27. 21:42
Szerintem Lettike nem is igazán a kiabálástól tart.Hanem attól a megaláztatástól ami utána jön,a kedves haveroknak köszönhetően,akik tudják.Senkinek nem lenne semmi godja ha a fickó nem dumálta volna el a haveroknak.De sajnos ez rátok srácokra jellemző,hogy hencegni kell avval aki éppen a soros.Te pedig örülj annak,hogy eddig ügyesen csináltad,és nem buktál le minden alkalommal.
224. 9a2354601b (válaszként erre: 222. - Mano7)
2007. ápr. 27. 21:21

Nem mindig bukik le az ember, én legalább 50%-ban megúsztam :-))

Lettike megúszhatja. ha meg kiderül, maximum egy kis kiabálás lesz.

223. 9a2354601b (válaszként erre: 211. - 437861a9e5)
2007. ápr. 27. 21:19
Á nem kell idegeskedni. A szülők mindent elnéznek a lányuknak. csak a feleség nem fog megbékélni soha :-))
❮❮ ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook