Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni!? fórum

Szeretőnek lenni!? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőnek lenni!?

2007. ápr. 23. 23:32
Pár gyerek után sajnos nem tarthatjuk az iramot egy süldőlánnyal!Amíg annak a fejében csak az aktuális problémák járnak(letört a körmöm,mikor menjek szoliba...stb)addíg nekünk minden egyes pillanatban ti férjek jártok a fejünkben,meg hogy mit vegyek a boltba,hogy legyen vacsi,persze bútor tisztitó is kell a takarításhoz.......NA ERRŐL KELLENE LESZOKNUNK VÉGRE ÉS MAGUNKKAL IS TÖRŐDNI!!!!!
101. 80ASIQ (válaszként erre: 94. - 5e67f791bc)
2007. ápr. 23. 23:27

Nem mindíg negatív a változás, de sokszor az. Nem én találtam ki, látom, hallom, olvasom. Ami engem illet, amikor megismertem a feleségem 60 kg volt. Esküvőkor talán 65. Később 70. Így tetszett a legjobban. Terhesen 80. Egyénként is magas, tehát így is jó volt!! Most biztosan kevesebb valamivel, nem is lenne baj, csak eltelt 21+2 év. Ha azt mondanám, hogy egy fiatal 20 vagy 32 éves nem tudna jobban felizgatni, hazudnék. Az egy más kérdés, hogy az együtt töltött idő miatt már úgymond egybe forrtunk.

Szándékosan mondtam a "papucs" szót, jó azt olvasni, amikor cáfolják az embert. Szerintem segíteni kell a feleségnek, mégiscsak férfi az ember, túl kell licitálni munkában az asszonyt!

100. 0c97fbb607 (válaszként erre: 97. - 0da025d011)
2007. ápr. 23. 23:17

Látod ,látod.....nem érted a lényeget!Mint ahogy én sem értettem pár évvel ezelőtt!Tudod miért látsz szépnek?Mert már én is annak tartom magam!Elfogadtam magam annak ami vagyok,aki vagyok!Hozzám tartozik a kipukkadt lufihasam,hozzám tartozik a nagy orrom,meg egy csomó minden,....

Én többször utasítottam vissza a férjemet,és csak örülni tudok hogy kitartott mellettem!

99. 80ASIQ (válaszként erre: 93. - D@nu)
2007. ápr. 23. 23:16
Amit Te írsz azt is tökéletesen megértem! Bár nem ismerem a női vágyakat, ösztönöket.
98. 80ASIQ (válaszként erre: 92. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 23. 23:13

Pedig Te bátorítottál fel! Most mi lesz velem?

(Kár, hogy a félelemtől vacogásra nincs valami smile/szmájli.) De azért nehogy nagyon a lelkedre vedd! :)

97. 0da025d011 (válaszként erre: 90. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 23. 23:07
Az adatlapodban van egy kép,gondolom te vagy.A kép alapján nem kell idegesnek lenned az unalmas jelző miatt.Én nem is tudom mernék-e képet küldeni magamról.Charlie dala jut mindig eszembe,hogy aki szép az reggel is szép.Na,én már évek óta sötétben szeretkezem...Unalmas vagyok vagy sem,a férjem nyocszor utasitott vissza 22 év alatt.Ebből egy eset igazolt,41 fokos lázzal feküdt.Én meg most álmosan fekszem.
96. 0c97fbb607 (válaszként erre: 95. - Hobitka)
2007. ápr. 23. 23:03
Mert szeret!Ezt nem értik sokan!Azt hiszik ,hogy a Lettikék vitték el a férjük szeretetét ,pedig nem!Az már csak egy okozat....
95. Hobitka (válaszként erre: 91. - 80ASIQ)
2007. ápr. 23. 22:40
Hát én nagyon sajnálnám, ha a párom így gondolkodna! Szerintem sokkal jobban becsül, most mikor látja, hogy minden tőlem tellhetőt megteszek a családunkért, mint amikor gondtalan fruskaként csak az járt a fejemben, hogy jól nézzek ki. Persze most is szereti, ha csinos vagyok, de látom a szemén, hogy most érettebben szeret, És nem hiszem, hogy megjátsza!
94. 5e67f791bc (válaszként erre: 91. - 80ASIQ)
2007. ápr. 23. 22:35

Aldott altalanositas! Olyan konnyen el lehet e moge bujtatni mindenfele velemenyt! A valtozas mindig szuksegszeruen negativ?

Miert erzed papucsnak magad mert probalsz segiteni, amiben lehet? Ez miert erdemel negativ jelzot? Te magad nezed le magad a papucssagodert! Nem pedig O Teged!

93. d@nu (válaszként erre: 91. - 80ASIQ)
2007. ápr. 23. 22:31
Igazad lehet, biztosan kívánatosabb egy ilyen lány! Mint ahogy egy fiatal csődört is inkább megkívánhatunk, mint egy sörhasú, borostás, kocsmázó, tökeit vakargató férjet. Jól teszed, ha segítesz otthon, hiszen talán méltányolni fogja ezt az asszony és nem cserél le - miután a segítségeddel visszatér a régi bája. :))))
2007. ápr. 23. 22:21
kedves FÉRFI!...önmagunkat kigúnyoljuk,ha kell,de mástól nem tűrjük el!!!!!!
91. 80ASIQ
2007. ápr. 23. 21:53

Kedves Feleségek! Gondoljatok bele! Nem kívánatosabb egy 20 éves mindíg friss, mindíg vidám szép csinos leányzó mint egy főző, mosó, takarító, gyereknevelő, fáradt feleség?

Amikor az ember megnősül arra a nőre gerjed akit feleségül vesz. Ha változik valami az ritkán pozitív, érdekes lenne, ha az lenne, igaz? Inkább negatív. Telnek az évek, a kezdeti gerjedelem mérséklődik, majd előbb utóbb, keményen kűzdeni kell, hogy eleget tegyen az ember.

Jómagam papucs vagyok, mert próbálok segíteni amiben csak lehet, hátha akkor jobb kedve lesz az asszonynak és valami visszajön a régi bájából.

(Vagy lenéz papucsságomért, de ezt még sosem vallotta be.)

90. 0c97fbb607 (válaszként erre: 88. - 0da025d011)
2007. ápr. 23. 21:22

És vajon miért vagyunk idegesek az unalmas feleség jelzőre?????Talán mert valahol igaza van???hát persze!Igaza van!!!

Én is melegítőben járok már vagy 8 éve!!!!!Nem megyek fodrászhoz,kozmetikushoz!!!!Nem veszek magamnak szexi fehérneműt,csak kényelmes bugyit!

...Gondolom nem vagyok egyedül..:DDDDD)))))

Hát akkor????Nem mi vagyunk a hibásak???Dehogy is nem!!!Csak gondoljatok bele!!!!A férjeink azért vettek el minket hogy szerethessenek,akkor legyünk végre azok amik vagyunk,vagy voltunk..x ével ezelőtt!

2007. ápr. 23. 21:13
Szerintem is tök jó lenne.Egy kis izgalom,hogy lebukok.Amilyen mázlim van!!!
88. 0da025d011 (válaszként erre: 73. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 23. 20:55
Félreértés történt.Nem hibáztatnám ezt az ifjú hölgyet,sőt inkább csak a pasit.Idézőjelbe tettem volna az unalmast,ha tudnék ilyen jelet irni,de összekutyultam itt valamit.E leányzó nevezte unalmasnak és szerencsétlennek a feleségeket.Na,erre dühödtem fel.Oké,hogy neki igy jó.A feleségnek adott estben nem az ő kapuját kellene döngetnie.Ezt az életformát valóban én választottam.Sok mindent nagyon rosszul csináltam.Igyekszem lazitani,bár elég nehezen megy.A férjem évekig nem segitett,most már igen.Na,és amikor pihentebb vagyok én is tudok vad cica lenni.Amúgy köszönöm,hogy szerinted nagyszerű ember lehetek,nekem magamról más véleményem van.
2007. ápr. 23. 20:06

Sziasztok!


Sajna én is belecsúsztam egy ilyen szeretős szituba, pedig az igazság az, hogy én mindig elitéltem az ilyesmit.Beleszerettem úgy egy pasiba akinek barátnője volt, hogy észre sem vettem. A pasi mindig aZt mondta, hogy ő ott akarja hagyni a csajt, de ő ráakaszkodik, Most már tudom, hogy valószínűleg neki pont ezt mondta rólam. A szex nagyon jó volt, sőt több mint jó. A csaj amikor rájöt hogy vagyok engem vett elő, mintha csak én lettem volna a hunyó, én pedig ennek ellenére is annyira sajnáltam, hogy ha akart velem találkozni és kérdéseket feltenni én beleegyeztem. A csaj egy idő után szinte már zaklatott. A pasi ingázott köztem és a csaj között, ha velem volt akkor ő kellett neki, ha vele akkor pedig nekem írt szerelmes leveleket, sms-ket. Ha összeveszett a csajjal mindig megkeresett és ha nem hallgattam meg eltelt 2 hét és újra hallottam, hgy a csajjal van. Én ezt meguntam, nagyon nehéz volt kiszálni belöle, sokáig szenvedtem, de úgy fogtam fel, hogy bíztosan ez a bűntetésem.

86. 0c97fbb607 (válaszként erre: 85. - D@nu)
2007. ápr. 23. 20:01
Teljesen mindegy,mit teszel,egy ilyen esetben,így is ,úgy is vége van.....nem fogod tudni megvígasztalni magad,senkinek a hibáztatásával...
85. d@nu (válaszként erre: 81. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 23. 19:57
Jól teszed, én nem biztos, hogy kibírnám valaki hibáztatása nélkül. :)
84. 0c97fbb607 (válaszként erre: 83. - 437861a9e5)
2007. ápr. 23. 19:54
Tedd azt!De nem árt néha tanúlságokat is levonni belőle.....
2007. ápr. 23. 19:30

Nem akartam megbántani egyik feleséget sem,bocsi...

Okés tényleg nem tudom milyen feleségnek lenni,mert még nem voltam,de én csak élem az életem még most..

2007. ápr. 23. 18:44

Ja!Lettike,ha jól láttam ,még csak 20 éves!!!!Hát mi a fenét kellene csinálnia,mint ,hogy éli az életét úgy ahogy gondolja???Persze jobban tenné,ha nem nős pasikkal kezdene,mert azok már foglaltak.De most csak gondoljatok bele!Ha nézitek néha a tévét,a klippeket?Hát mi a fene jön le belőle????Az ,hogy egy pasi mellett 8 nő vonaglik,ha nő énekel,akkor meg kb 40 kiló és bombanő,és szintén "eladja" magát!

Csak azt szerettem volna kihozni ebből,hogy nem feltétlen buták,közönségesek,erkölcstelenek a mai fiatalok,csak azt másolják le amit a tévébenm,az újságokban látnak.Onnan pedig csak az jön le ,hogy az egyedüli üdvőzítő dolog az a pénz,a vékony test,a műkörmök.

Lettike már ebben a világban nőtt fel......most akkor modhatjuk....bezzzeg az én időmben!!!!!

81. 0c97fbb607 (válaszként erre: 79. - D@nu)
2007. ápr. 23. 18:33
Igen ez így van!De én még mindíg úgy vagyok ezzel a kérdéssel,hogy külön álló embernek tekintek bárkit,még a férjemet is!Nem a tulajdonom,nem az enyém,csak vagyok olyan szerencsés,hogy velem él.És lehet hogy a szívem fog megszakadni,de akkor is tiszteletben fogom tartani a döntését,ha már nem akar engem.És nem fogok emiatt hibáztatni senkit ,sem őt ,sem mást ,sem magamat.
80. d@nu (válaszként erre: 78. - Unikornis)
2007. ápr. 23. 18:11
Gondolod? :)
79. d@nu (válaszként erre: 76. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 23. 18:10
Igazad van, sok esetben egyszerűbb mást hibáztatni, de nem hiszem, hogy itt Lettike hibáztatásáról lenne szó, egyszerűen csak kevesen tudnának úgy élni és viselkedni, mint Ő, hiszen - mint azt olyan jól megbeszéltük - más dolgokat tartunk értéknek...
2007. ápr. 23. 17:57
Szerintem ez egy Lettike show.Nem is létezik, mi meg majdnem össze ugrunk a mü csalin. Ha meg valóban létezik nem lehet ennyire arogáns és beképzelt.
77. unikornis (válaszként erre: 68. - 437861a9e5)
2007. ápr. 23. 17:29
A válaszom BÁLUBÁ Tudod hoyg mit jelent?
76. 0c97fbb607 (válaszként erre: 74. - D@nu)
2007. ápr. 23. 16:50

Nekem nem nyílik ki a bicska a zsebemben.Minden ember más ,más értékrenddel.Felesleges őt hibáztatni egy ilyen helyzetben.A legfontosabb az,hogy magunkat tiszteljük,szeressük.A lgnagyobb aduász az az ő kezükben,hogy mi tartjuk magunkat csúnyábbnak,megfáradtabbnak,elhasználtabbnak.......persze pár gyerek után,már nem bomba alakkal,kényelmes melegítőben elég nehéz önbizalmat erőltetnünk magunkra....

De minden anyában,feleségben ott az akarat,hogy újra az lehessen aki volt!A legkényelmesebb megoldás,másvalakit okolni .

Mindenki kezében ott a kulcs,csak erőt kellene vennünk magunkon,hogy bedugjuk a zárba......könnyebb mást hibáztatni ,utálni a meg nem tett dolgainkért...

2007. ápr. 23. 16:40

Én is voltam ilyen helyzetbe.Az én férjemnek is volt szeretője.Amikor én megtudtam már rég nem volt köztük semmi,ők nem azért szakítottak,mert rájöttem és válaszút elé állítottam a férjem.Azért lett vége,mert egyszerűen ráunt,megutálta,megundorodott tőle.Utálta,hogy folyton hívogatja,állandóan csüngött volna rajta.Nem akarta a ribanc megérteni,hogy első a család,nem pedig ő.

Amikor kiderült a dolog a ribi felhívott és mindent elmondott telefonon,meg még rakott egy-két dolgot hozzá,hátha ennek hatására szétmegyünk.Gondolta ha az övé nem lehet ne legyen az enyém se.Gonosz egy teremtés...

74. d@nu (válaszként erre: 69. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 23. 16:18

Szerintem a nők 99%-ának kinyílik a bicska a zsebében a "Lettikéktől". Egyébként egyetértek vele abban, hogy egy ilyen helyzet kialakulásához mindhárom emberre szükség van.


Nem hiszem, hogy feltétlenül azért dühösek a többiek Lettikére, amilyen szerepben van, hanem azért, mert hozzájuk hasonló családanyákat "becsmérel" (bocs', nincs ide jobb szavam) úgy, hogy még sohasem volt a helyzetükben. Én magam voltam már 19, nekem is volt "lehetőségem" ehhez hasonló kapcsolatra, ám én mégsem tettem meg, gondolom megtette más helyettem. Ettől nem tartom magam különbnek, mint Lettikét, csak olyan embernek, aki másmilyen értékrend szerint éli az életét. Nem mondom, hogy az én értékrendem a helyes, de számomra az övé nem az.


És mindentől függetlenül: bármit oszthat még a sors, sohasem tudom, hogyan fog alakulni az életem, ki tudja, mi fog történni, vagy "beleférni"...

73. 0c97fbb607 (válaszként erre: 71. - 0da025d011)
2007. ápr. 23. 16:07

Értelek ,de szerintem még sok -sok ezren leírhatták volna ugyanezt a pár sort.3 gyerekem van,alig járok valahová,teszem a dolgom......amit ÉN vállaltam!Egyedül én!Túl vagyok már azon ,hogy mást hibáztassak az ÉN életemért!Mert Én akartam férjet ,Én akartam gyerekeket,Én akartam ezt az "unalmas "(?)életet!

Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja,mindíg meg van a változtatás lehetősége!!!!!

Hugyimonika,nagyszerű ember lehetsz,légy kicsit önzőbb,és néha lazíts!A férjednek elsősorban asszonyra van szüksége,nem dadára,nem háztartási alkalmazottra,hanem arra akibe beleszeretett egyszer....

Tudom nehéz újra visszaállni egy idő után,de igenis muszály!!!Turmixold össze a régi önmagad az újjal,és biztos vagyok benne ,hogy az egyensúly,az egység helyreáll.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook