Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni fórum

Szeretőnek lenni (beszélgetős fórum)


20. oneman (válaszként erre: 19. - Simple)
2020. febr. 27. 17:00
Nekem nem független nővel volt kapcsolatom, de eszem ágában nem volt, hogy konkurenciának tekintsem a férjét. Itt folyton azt olvasom hogy úgysem fog elválni, keressen mindenki függetlent, stb. Pont ez volt a jó benne hogy nem akart többet, nem akarta elhagyni a családját. Azt sem szerettem volna hogy bárki megtudja, se az ő férje, se az én feleségem, se a szomszéd, nem akartam kiállni a nyilvánosság elé sem vele. Ez a mi kettőnk dolga volt, teljes titokban, amihez senkinek semmi köze, mondhatnám magánügy. Nem döntött lelki nyomorba, nem akartam kiszállni belőle, jó volt ahogy volt.
19. simple (válaszként erre: 17. - Oneman)
2020. febr. 26. 20:08
Ilyen értelemben akkor nem voltam szerető. Akinek én szeretője voltam, független férfi volt.
18. oneman (válaszként erre: 15. - Simple)
2020. febr. 26. 20:04
Hogyan definiálhatjuk pontosan a szerető fogalmát? Mi különbözteti meg a barátnőtől, illetve a baráttól?
17. oneman (válaszként erre: 15. - Simple)
2020. febr. 26. 20:00
Sok mindent jelenthet, én például szeretem a szexbarát szót, amit nem nagyon használ senki. Számomra a szerető a klasszikus hármas egyik tagját jelenti, ahol van a feleség, akit megcsal a férj egy fiatalabb és szebb független nővel, utóbbi a szerető. Ő szeretné magának kizárólagosan megszerezni a férjet, ezért mindenki nagy lelki kínlódáson megy át, dől a nyomorba, stb. Szerintem a fórumnyitó is erre gondolt.
16. oneman (válaszként erre: 14. - 1c0f052a51)
2020. febr. 26. 19:49
Én már elég öreg vagyok, mondhatni vén kecske, ami történt az múlt idő, nem nyalok már sót sem, nemhogy fagyit. :-)
15. simple
2020. febr. 26. 17:30
Itt páran fogalomzavarban vannak. A szeretőség nem azt jelenti, hogy valakit csalnak velünk.
14. 1c0f052a51 (válaszként erre: 13. - Oneman)
2020. febr. 26. 17:10
Te tudod, te életed. Csak nehogy visszanyaljon a fagyi 😋
13. oneman (válaszként erre: 12. - 1c0f052a51)
2020. febr. 26. 15:29

Lehet hogy akit megcsalnak, az nem is tud róla, tehát akkor nem is szenved. Akár sok-sok éven át. Valahol olvastam talán egy hölgy írta, hogy reggel az egyik pasival, délben a másikkal, este meg a férjével. Ez még milyen gusztustalan, nem? :-)

Az is lehet hogy van akit nem zavar, mert nem gondolja hogy kizárólagosan birtokolja a másikat, ahogy például vannak akiknek az sem okoz problémát, ha valaki a munkatársaival, vagy az azonos nemű barátaival elmegy bulizni.

2020. febr. 26. 10:26
Hát igen, ha úgy vesszük, ez még igaz is lehet. Csakhogy!! ha szeretői státuszról beszélünk, ott mindig van egy vagy két megcsalt fél is, akikről nem vesznek tudomást a szeretők, hogy ő hogyan éli meg ezt a csodás barátságot, aminek szenvedő alanya lett akaratlanul. Ilyen formán ez a "jó emberi kapcsolat" megmérgez más emberi kapcsolatokat, gyerekek további sorsát, és úgy gusztustalan, ahogy csak van. Ezért mondom, hogy öltöztetheted bármilyen köntösbe, attól még az, ami.
11. oneman (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. febr. 26. 10:23
Úgy emlékszem ott tényleg kulturáltan lehetett társalogni, mint egyébként más fórumokban is. Több ilyenre emlékszem, még érzékenyebb témákban is. Csak aztán behalt egy idő után, ahogy általában lenni szokott.
10. oneman (válaszként erre: 9. - 1c0f052a51)
2020. febr. 26. 10:21
Igen, csak vannak különbségek a kapcsolatokban, hogy ki hogyan éli meg. Ahogy a fórumnyitó is írta, van akinek ez lelki nyomor, civakodás, mindenféle bonyodalmak, boxolás, stb. Számomra is a szerető szó inkább ezt jelenti. Olvashattunk más véleményt is, van akinek nagyon tetszett, imádta, még pénze is lett ezáltal. Erre mondtam én hogy ez inkább barátság, szeretet, jó emberi kapcsolat.
9. 1c0f052a51 (válaszként erre: 8. - Oneman)
2020. febr. 26. 10:06
Nevezheted aminek csak akarod, akár rózsabokor násznak is, attól még a tény tény marad :DDD
8. oneman (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 26. 10:05
Gondolom a kérdés a nőknek szól, de azért válaszolok, hogy a másik oldal egy képviselőjének a véleménye is elhangozzék. Én is voltam, bár én inkább barátságnak mondanám extrákkal. Életem legjobb időszaka volt, ha rajtam múlt volna sosem szálltam volna ki, lelkileg is jó hatása volt rám. Sokáig tartott, ha a barátság részét is nézzük több mint 15 év.
7. Pampalini (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 19:35
Hogy viseltem, hogy megcsalt? Beboxoltam egy szélvédőt, mert ha a faszit ütöm meg, akkor ott hal meg a helyszínen.
6. globus (válaszként erre: 5. - Gyöngy:))
2020. febr. 25. 17:31
Nincs acsarkodás ott sem, most éppen ránéztem. A téma érzékenysége ellenére egészen kulturált beszélgetés folyt.
5. gyöngy:) (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. febr. 25. 17:11
Csak ott nem tud anonim lenni.
2020. febr. 25. 16:52
Halál pontosan ugyanezen címmel van már másik fórum. Használd a keresőt.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 16:43

Nagyon szuper volt, imádtam minden percét a viszonynak. Szexeltünk jó sokat, és rengeteg pénzt sikerūlt lefejni róla.


Nagyon bátor vagy, hogy anonim faggatod a nėpet.

2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 16:36
Én voltam szerető, 4 évig. Nagyon tetszett a helyzet, semmi kötöttség, ha úgy volt találkoztunk és jóléreztük magunkat. Akkor szálltam ki amikor komoly kapcsolatom lett.
2020. febr. 25. 16:20

Nem akarod itt acsarkodás,nem azért indítottam a fórumot, senkinek sem jó a szeretői viszony, embereket tucatjával dönt lelki nyomorba.

A kérdésem aki ilyenben valaha volt, bármelyik oldalon, hogy viselte, meddig tartott, mikor tudott kiszállni ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook