Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni fórum

Szeretőnek lenni (beszélgetős fórum)


1 2
11. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Nimfomaca)
2013. szept. 19. 12:14

Szóval szabadítanád:)

Ne haragudj, de nem hiszem, hogy jó vége lesz. Sőt, már most is eléggé bele vagy habarodva, ő pedig csak használ, mikor kedve van, (ideje engedi, de ez ugyanaz...) szóval ez nem jó. Hacsak nem szeretsz szenvedni.

10. Nimfomaca (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2013. szept. 19. 12:10
Őt szeretném,de teljes egészében,nem fél órákra mert utánna miután találkoztunk,és hazamegy..na azt az érzést nem kivánom senkinek...2 napig kiborulok...egészen addig még fel nem hiv,hogy mikor tali ujból...ki kéne ebből szabadulnom..bár,már ritkábban keres...mult pénteken hivott,és bocsánatot kért h a héten nem találkoztunk,de sok a melója..erre mondtam neki,hogy én már nem is akarok veled..erre Ő ,kérlek(nevem) ne csináld már ezt..tudod hogy sokat dolgozom........
9. Nimfomaca (válaszként erre: 5. - Napsugár..)
2013. szept. 19. 12:06
Igazad van..teljesen..nem akarok másodhegedűs lenni..de azt mondta hogy nem lehet több ,igy fejezte ki magát:" testi-lelki kapcsolat nagyon jó veled,és én szeretnék veled amikor csak tudok,találkozni"
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - Nimfomaca)
2013. szept. 19. 12:05
Mit szeretnél? Szabadulni, vagy szabadítani? :)
7. 937a2a883a (válaszként erre: 5. - Napsugár..)
2013. szept. 19. 12:03

Egyetértek ezzel.

Először mindenképpen zárja le a kapcsolatát a férfi,ha tényleg akar a fórumindítótól valamit.Azzal bizonyítja is valamennyire,hogy komolyan gondolja és őt akarja.De amíg nem hagyja el a barátnőjét,addig nem nagyon hinnék neki.

Szeretőnek lenni meg nem hiszem,hogy jó dolog.Vagy lelkiismeret-furdalásod lesz előbb-utóbb,vagy zavarni fog,hogy nem csak te vagy neki és nem foglalkozik veled eleget.

6. Nimfomaca (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2013. szept. 19. 12:02
Nem kérdés.Csak jó beszélni róla:) mással nem tehetem meg.Amugy ettől rosszabb dolog szerintem nincs a világon..még hogy jó dolog,ugy érzed van valakid,közben 1edül vagy,őt nem hivhatod fel ha szeretnéd..meg van szabva:reggel 6-tól,du 4.-ig kereshetsz CSAK..borzalmas
2013. szept. 19. 11:59
Ha beférkőzikegy harmadik a kapcsolatba , már rég megette a fene, én azt mondom.Ha ő is akar, és te is, akkor adj neki időt, hogy lezárja a kapcsolatát, amennyiben ezt akarja.Szóval zárja le, aztán gyere te a képbe.Addig ne.Ha meg nem akarja lezárni, akkor menjen a levesbe!Ne fuss olyan után ami nem vesz fel! Gondolom nem szerető akarsz lenni, vagy nem tudom. :)
2013. szept. 19. 11:59

Húúú szerintem készülj fel az anyatigrisek széttépnek !!!!

Gondolom nem a Mi válaszunktól fogod eldönteni,hogy mit tegyél!

Volt ismerősöm akinek jól végződött és volt akinek nem!

2013. szept. 19. 11:58
Mi a kérdés tulajdonképpen? Ha nem akarsz találkozni vele, akkor minek az utolsó mondatod.
2013. szept. 19. 11:58
Irj naplot,ird ki magadból. Tudom nem könnyü,bár én sosem voltam ebben a helyzetben. Ha gondolod cseveghetünk privátban .
2013. szept. 19. 11:55

nem mondhatom el senkinek,elmondom mindenkinek....

viszonyom van egy nem független pasassal..már többször elküldtem,nem akarok vele találkozni,ő könyörög hogy találkozzunk,mert "vonzódik" hozzám...nincsen értelme,mégis mindig rá gondolok...nem nős,mielőtt elitélnének,mert itt az nagyon szokás..barátnője van..Tudom a legkönnyeb ezt mondani,felejtsd el,van kapcsolata,igy-ugy amugy..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook