Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként... fórum

Szeretőként... (beszélgetős fórum)


1 2
2019. júl. 25. 16:53
És mi lesz még itt!! Egészen addig mig a pasa itt van a Földön. Lesz majd a hagyaték is amikor a kislány is tartja a markát arra vagyonra, amit a feleséggel közösen hoznak össze.
31. birebora (válaszként erre: 28. - Tüsszy)
2019. júl. 25. 16:52
Már csak van a két anyának annyi sütnivalója, hogy nem kezd egy ilyen jellemtelen alakkal.
30. birebora (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. júl. 25. 16:51

Már ki érzi magát a paradicsomban a pasi?:) Azt elhiszem, dughat legálisan két felé:)

Ha ez így lenne, mindkét nő megérdemelné a sorsát.

29. Tüsszy (válaszként erre: 28. - Tüsszy)
2019. júl. 25. 16:48
Annyi különbséggel, hogy két anya nem fognak bandázni. Bár, még az is lehet.😁
28. Tüsszy (válaszként erre: 27. - Birebora)
2019. júl. 25. 16:46
Pedig titkon minden hozzászóló tudja, hogy az lesz, amit írt.
27. birebora (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. júl. 25. 15:59
Atyavilág!!:)
26. birebora (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2019. júl. 25. 15:53
Ezt még nem hallottam, de jó:)
25. Panna.33 (válaszként erre: 24. - Lapbarna)
2019. júl. 25. 14:33
Látod, milyen maradi vagy?! Pedig élhetnétek szép mozaik családban, ahol a két kamasz nem tudja eldönteni, hogy kik is ők egymásnak, mert az anyuka is meg az apuka is hozott gyereket a családba, és élőben megvalósulhat a klasszikus "nappal húgom, este dugom" szituáció. Nincs is annál idillibb.
24. lapbarna (válaszként erre: 17. - 0adc8842b1)
2019. júl. 25. 10:42

Szerencsére mások remekül elmondták, miért is baromság az, amit te írtál, én sem fogalmazhattam volna meg jobban.

Az meg nem egészen világos, hogy hogyan jön az én életem a kérdezőéhez, vagy akár hozzád, ha már itt tartunk. A betokosodás nem nálam és úgy nagy általánosságban nem ott kezdődik, hogy valaki elkötelezi magát egyetlen ember mellett. Megnézted az adatlapom, ez igen dicséretes. Nem kérek elnézést, amiért 20 éve vagyok együtt az urammal.

23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - 0adc8842b1)
2019. júl. 25. 10:07
Ismertem ilyet, mindenki ráment. Akármennyire is gondolták, hogy működni fog, nem ment nekik.
22. f8db0709b8 (válaszként erre: 19. - Tüsszy)
2019. júl. 25. 10:02

A kérdezőnél csak gyerektartásra kötelezhető,nem arra,hogy eltartsa őket....


Anyuka akarta a gyereket,nevelje fel!


Ez a szeretősdi dolog ilyenkor tud kínossá válni..meg mikor egymásra mutogatnak,meg keresik a felelőst az egész helyzetért.

Ezt nekik kell megoldani,ők látják át valóban mi a helyzet,de mindenképp igényel bírósági beavatkozást,ha csak apuka nem mond le a jogairól,mert akkor gyerektartásra se kötelezhető!


Én ugyan így vagyok a dolgokkal,épp ezért nem kontaktolok egy bizonyos emberrel,mert a szemembe nem ember .

21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. júl. 25. 09:48

WOW!!! Micsoda gondolat menet!

Mi az, hogy a pasi kislánya? A nő és a férfi közös kislánya, akit csak az anya akart. Értelmezésem szerint, az első gyermekével szemben, mint érzelmi, mint anyagi téren hátrányban van a kislány.

Nincs két feleség, feleség és szerető van.

"Biztosan nem esne jól, ha a kislányát egy más, vadidegen nevelné."

Lehet a "vadidegen" tisztességesebben, emberségesebben nevelné, mint a vérszerinti apa. Megeshetne, hogy egy korrekt a kapcsolatból nem kikacsintgató FÉRFI nevelné fel. Nem az agya helyett a farkatától vezérelt hím. Az ember alapjában monogám.

Még a farkas, hattyú, gerle stb.... is egy párt választ.

Ez a közösködés meg beteg gondolat. A muszlim országokban is csak azok tudnak több feleséget vállalni, akiknek van annyi pénzük, hogy mindegyik feleségnek ua. anyagi támogatást, lakást, kocsit megadjon a törvényeik szerint. A csóróknál ott sem megy az ilyesmi.

Ha van (lenne) lányod, eltudnád viselni könnyűszívvel, hogy ő, és az unokád másodhegedűs legyen?

Ha fordítva lenne, te boldogan élnél a feleséged másik pasijával, akitől netán szült szintén gyereket, hogy mindketten nevelgessétek a saját gyerekeiteket? Sosem gondolnál rá, hogy inkább letépnéd a tökét, mint az asztalnál osztozzatok mennyit tesztek be a közösbe, melyikőtök menjen éppen nagybevásárolni, vigye le a szemetet, na és beszélitek meg melyikőtök a ka.osabb, kivel bújjon aznap ágyba az asszony?....nevetek, ahogy elképzelem.

Szép példa lenne a gyerekeknek. Kommunában nőnének fel.

20. Tüsszy (válaszként erre: 19. - Tüsszy)
2019. júl. 25. 08:44

Ez a többnejüség ugye nem a mi kultúránk, vallásunk szerinti.

Itt szőnyeg alatt megy az egész.

19. Tüsszy (válaszként erre: 18. - F8db0709b8)
2019. júl. 25. 08:42

A hapsi amit főzött egye. 2 családot kell eltartani. Ha tetszik ha nem.


Bár azt is bírom a kérdezőnél, hogy most kérdezi mit tegyen. Eddig sem tette. Ő is azt eszi, amit főzött.

Nekem nős,barátnős pasi, vagy a barátnőim kiszemeltjei eleve tabuk.

18. f8db0709b8 (válaszként erre: 17. - 0adc8842b1)
2019. júl. 25. 07:41

Konkrétan az apukát bigámiára biztatod,tartson el 2 családot és még a két anyuka is legyen jóban. ..vicces vagy..

Sztem igenis döntse el,kivel marad!Ez így nem korrekt a pasi részéről!

17. 0adc8842b1 (válaszként erre: 14. - Lapbarna)
2019. júl. 25. 07:38
Miért baromság? Indok? Mindkét gyermek két anyától az apa gyermekei is. Te hagynád, esetleg a gyermekeidet, más idegen nevelje? 38 és 42 éves korod között semmi nem történt. Be vagy tokosodva. Ki tudja, mennyi olyan vad élettársi kapcsolat van, ahol akár 2 feleség is van egy férfinél. Csak nem fogod fel, hogy ilyen is lehetséges.
16. birebora (válaszként erre: 15. - Panna.33)
2019. júl. 24. 21:35

És jöhet a 3. gyerek:)

Na jó, ennyire nem vicces:(

15. Panna.33 (válaszként erre: 1. - 24b0c9edc2)
2019. júl. 24. 21:21
Szerintem költözzetek össze öten egy szép nagy házba.
14. lapbarna (válaszként erre: 13. - 0adc8842b1)
2019. júl. 24. 20:24
Mekkora baromságokat tudsz írni.
13. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - 24b0c9edc2)
2019. júl. 24. 20:20
Csináld amit eddig tettél. A szerető maradjon meg, hiszen a kislánya nálad van. Ugyanakkor a kisfiát is szereti. Természetes. Ha a két feleség elfogadja, akkor osszák el a szabadidejüket és próbáljanak megismerkedni. Biztosan nem esne jól, ha a kislányát egy más, vadidegen nevelné. A kislány anyja anyagilag tudja nevelni a lányát. Az apuka pedig segítse, és mindkét családja legyen fontos. Lehet, hogy még "paradicsomban" fogja érezni magát.
12. Bözsi néni (válaszként erre: 11. - Bözsi néni)
2019. júl. 24. 18:40
húzzon
2019. júl. 24. 18:39

Én anyaként nem tenném ki a gyerekemet annak, hogy az apja átjáróháznak használja az életét.


Vagy apja akar lenni és törődik vele, látogatja rendesen, vagy húzon a fenébe!


A gyerekem életét egy f@sz miatt sem teszem tönkre!!

10. lapbarna (válaszként erre: 1. - 24b0c9edc2)
2019. júl. 24. 17:36

Azt írta, hogy "ha olyan kedve volt, akkor latogatta a kislányt" (a pasi).

Számomra ez azt jelenti, hogy csak felhasználja a gyereket. Ő az indok, hogy téged is kontroll alatt tartson.

Ha lenne egy komoly kapcsolatod, és látná, hogy nem tud tovább manipulálni, talán soha többé nem látogatná.

Sajnálom.

9. birebora (válaszként erre: 1. - 24b0c9edc2)
2019. júl. 24. 17:31

Mit csinálj?

A kislányhoz menjen, beszéljetek mert a gyereked apja, de mint szerető zárd le. És igenis ha elérkezettnek látod az időt és találsz olyat akivel el tudnád képzelni a jövőtöket zárd le!

Te ennél többet érsz és a kislány is. Erre gondolj, légy erős. Nem kelletek neki eléggé, ez számomra erről szól.

8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - 1b61bc89b3)
2019. júl. 24. 16:21

Kiírta magából a dolgokat...talán mire végzett vele,rájött mi a helyes út...


Én elítélem az egész ilyen dolgot,egyszerűen sosem értettem miért jó kifelé kacsintgatni,ill belemászni egy házasságba.

Egy gyerek nem megoldás a helyzetre

Másrészről,aki ezt 1x megtette,sokadszor is megfogja,bizony téged is csalni fog....

Ha igazán boldog akar lenni valaki,egyedülálló féllel próbálja,sok gondolkodástól,stressztől,hazugságtól óvhatja meg magát.

2019. júl. 24. 16:11
A kérdező már nem tagja a Hoxának. Ezt nem értem.Kérdez és kilép?
6. Orsi2017 (válaszként erre: 1. - 24b0c9edc2)
2019. júl. 24. 16:05
Keress egy másik partnert aki valóban szeret téged és elfogadja a kislányod.
2019. júl. 24. 16:04
Szerintem attól hogy tartod vele a kapcsolatot,és ő éli az életét a családjával,pont hogy maradj nyitott arra hogy neked is lehet valaki aki mellet élsz.Elfogadja a kislányod, és téged.Nem is értem milyen jogon követel tőled teljes hűséget,ha közben ő szabadon éli az életét.Élj a mának.Érzed magad jól vele,de ne érezd magad elkötelezve.Főleg ha felelősséget sem vállal a közös kislányotokkal szemben.Ha megismerkednél valakivel akivel komolyra is fordul,cseppet se bánd.Akkor fogod érezni menyivel jobb családban élni olyannal akivel mindent megtudtok osztani.Persze ha szeretni fogod az illetőt annyira hogy a kislányod apjáról lemondj, mint viszonyról.Mert nem lenne úgy érdemes új kapcsolatot kezdeni ha nem tudod lezárni.Élj nyitottan szerintem ne zárkózz el.
2019. júl. 24. 16:02

Én sem ítéllek el, bár jobb lett volna, ha nem mész bele egy ilyen kapcsolatba, de hát az élet hoz hülye dolgokat. Az a helyzet, hogy beleszerettél egy "mindent akarok, de nem igazán adok" pasiba. Ő akarja a régi családját, de akar téged és a kislányodat is. Aztán majd jön egy "frissebb husi" és akkor majd azt is akarja. És ez csak rosszabb lesz. Te, aki lássuk be, még mindig szereti ezt az embert, titokban abban reménykedsz, hogy rájön, hogy te vagy a mindene, csak téged akar és otthagyja a családját érted. Csakhogy ez valószínűleg nem fog megtörténni. Ha meg is történne, neked is ugyanaz lenne a sorsod, mint a kedves feleségének. Erre a "szeretők" sosem gondolnak. Ha a feleséggel megtette, valószínűleg veled is megteszi. Én megértem, hogy nem tudsz elszakadni tőle, voltam én is olyan szituban, amikor az eszem tudta, hogy hülyeséget csinálok, de a szívem magasról lesz*rta, viszont a dolog egyre rosszabb és rosszabb lett. Végül véget vetettem a dolognak. Két teljes évig, ha nem többig teljesen kész voltam. Most viszont már látom, hogy nagyon-nagyon jól tettem.

Kicsit próbáld meg átgondolni, hogy mit is kapsz te ettől a férfitól? Szexet. És még? Kapsz tőle biztonságot? Családot? Szeretetet? Utóbbit nem hiszem, még ha azt is mondja és kétnaponta felbukkan. Ő valójában magát szereti, de azt nagyon. Mikor kényelmetlen a helyzet, lelép, nem foglalkozik veled, aztán mikor otthon kicsit uncsibb a légkör, vagy megneszeli, hogy más kakas is kapirgál az ő szemétdombján, felbukkan. És manipulál. Azt mondja szeret, hogy nem akarja, hogy másé legyél. És ha te mondanád neki, hogy én sem akarom, hogy mással (konkrétan a feleségeddel) legyél? Na akkor kamillázik egyet és jön a halomnyi kifogás, hogy de a kisfia, de a család, meg most nem lehet, meg különben is nem történik köztünk már semmi stb. Ez nem szerelem, ez birtoklási vágy. Amit egyszer megszerzett, azt meg akarja tartani.

Egy ismerősöm mondta mindig a tiédhez hasonló helyzetekre, hogy mindenki meg akarja úszni a dolgokat. Mindent akarnak, felelősségvállalás nélkül. Meg akarják úszni a döntés felelősségét, a szar érzést, a szenvedést, pedig a változásért sokszor először rohadtul meg kell szenvednünk. Te többet érdemelsz egy ilyen kapcsolatnál. Ha a barátnőd lenne ebben a szituban, mit tanácsolnál neki? Valószínűleg azt, hogy "zavard el ezt a széltolót, mert sose leszel boldog mellette". Ezt persze már korábban meg kellett volna tenned, így hogy ott van a kislányotok, így már mindig lesz egy kapocs köztetek, amin keresztül ott lesz az életedben. Ezért valójában már elzavarni sem tudod. Abban igaza van az előttem szólónak, hogy az uraság, ha már része akar lenni a kislánya életének, akkor járuljon hozzá anyagilag is, ha még nem teszi. Én a helyedben (de ez csak az én verzióm, lehet, hogy nem ez a helyes megoldás) lezárnám ezt az egészet. Leülnék vele, megbeszélném, hogy hogyan lenne kivitelezhető, hogy láthassa a kislányát, de velem ne legyen szorosabb kapcsolata. Mert ez az "itt is van családom, ott is van családom" senkinek sem jó. Persze, neki igen, de ha tökös férfi lenne, választana és vállalná a döntéssel járó felelősséget. De nem vállalja és így, ha jól számolom legalább négy ember életét keseríti meg (a feleségét, a kisfia életét, a tiédet és a kislányodét). Ebben az egész dologban, neked kell végre lépned, mert a pasinak ez így jó, ahogy van, ő nem fog változtatni és te iszod meg a levét.

2019. júl. 24. 15:50

Két vasat tartanék s tűzbe, vagyis másik, új kapcsolat után is néznék. Miért kell azt a lányod apjának megtudni. Kis faluban laktok, hogy mindenki mindenkit figyel?


Vagy ha neked jó ez a hárem, maradjatok így. Biztos ebben is van izgalom.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook