Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretném néha kifesteni a szám, de minden rúzs rövid idő alatt, egy pocsék, összecsomósodott valami lesz a számon, mit csináljak? fórum

Szeretném néha kifesteni a szám, de minden rúzs rövid idő alatt, egy pocsék, összecsomósodott valami lesz a számon, mit csináljak? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 4. 21:31

Válassz megfelelő minőségű rúzst

Pl.próbált ki az FLP Sonya smiknkészletének a rúzsát,nem fogsz csalódni

2008. okt. 30. 22:15
Én valamelyik nap rátaláltam a nem sűrűn használt neszeszeremre, abban találtam egy Misztik rúzst, sötét kék míg felnem keded, de utánna átváltozik a szádon egész normális színre. Kirúzsoztam vele magam, de az még másnap is ugyanúgy látszott! Gyárthatnának még ilyeneket szerettem ezt a fajtát.
2008. okt. 30. 18:03
Én minden este vastagon bekenem a számat níveával, persze előtte a fogkefés masszírozás sem maradhat el. Mielőtt felteszem a rúzst, előtte is bekenem, de csak vékonyan, annyit teszek rá, hogy szépen be tudja szívni. Ja és sok folyadékot iszom, ami segít abban,hogy ne száradjon és ne cserepesedjen ki a szám se nyáron se télen.
2008. okt. 30. 16:40
köszönöm a tanácsokat, kifogom próbálni!
2008. okt. 30. 13:38

Fogkefével radírozd át minden este a szádat, mint a bőrradír...

Amikor arckrémezel, akkor a szádat is kend be, de ne labelloval meg ilyen hülyeségekkel, hanem a rendes arckrémeddel...

Ha még így is összecsomósodik, akkor rúzsozás elött alapozd le, a felesleget szedd le zsepivel, aztán jöhet a rúzsozás meg a szájfény!

2008. okt. 30. 13:33

:)

negyed órával sminkelés előtt az arcod és a szád is kend be semleges, illatmentes arckrémmel (előtte azért nézd meg, nem érzékeny-e rá a szád...)

ha beszívta, de van még valami felesleg, itasd le papírtörlőkendővel (ne dörzsöld) ne használj túl sok glicerint tartalmazó krémet, mert az morzsás lehet utána, egyszerű, könnyű cucc kell, ha nagyon natúrba nyomod, akkor kicsi mandula-olajjal masszírozd be az ajkad és az arcod. Utána vidd fel az alapozót az arcodra és egy keveset a szádra is!

A krém miatt nem fogja az alapozót beszívni a szád, sem az arcbőröd, így nem tömi el a póusokat sem.

Ezután tedd fel a szájceruzával a körvonalat az ajkadra, majd ecsettel fesd ki a szád, így nem lesz sok felesleg rajta. Ha nincs ecseted az ujjaddal is megpróbálhatod, kicsit trancsírozd a rúzst és pöttyögetve tedd az ajkadra (gyakorlást igényel). Most jön a harapás a pzsre vagy papírtürcsire...

Ha egyenletes lett, akkor mehet rá a tiszta, áttetsző szájfény. Abból sem kell sok, mert maszatolhatja a rúzst szintén. Amúgy elég ha csak egy-másfél ujjnyi csíkot rajzolsz fentről le a szájfénnyel és azt húzod el jobbra-balra ujjal vagy ecsettel.


ennyi a titok :)

a csókálló rúzsok többynire makacsabbak, azoknál érdemes az ecsetet bevetni.

2008. okt. 30. 13:28
Én csak szájfényt használok,az nagyon jo,szépen csillognak az ajkaid,jobb mint folyton nyálazni.Probálj meg szájfényt használni.
8. Dóri38 (válaszként erre: 7. - Vikasz)
2008. okt. 30. 13:28
igen, az enyém is pont olyan,ezért én sem rúzsozok, csak néha olyan jó lenne!
2008. okt. 30. 13:25
Nálam ugyanez a probléma. Egy idő után összecsomósodik és olyan fehéres réteg képződik a számon. Én már nem is rúzsozok:((
2008. okt. 30. 13:22
Amit kb.1 éve vettem 2500 ft. volt, a mostani 3600,a legújabb ,szájfény is van hozzá. Vasárnap kipróbáltam, de egy óra múlva rémesen nézett ki rajtam
2008. okt. 30. 13:20
egy jobb minoseguvel kene probalkoznod,sok jo marka van
2008. okt. 30. 13:19
Fektess be egy jo minosegu ruzsba. Soha ne vegyel olcso kozmetikumot, nem eri meg.
2008. okt. 30. 13:19
Nem kell festeni, vagy többet nyalogasd.
2008. okt. 30. 13:19
Használj spray-t.:D
2008. okt. 30. 13:18
Szeretném néha kifesteni a szám, de minden rúzs rövid idő alatt, egy pocsék, összecsomósodott valami lesz a számon, mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook