Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit csináljak, ha azzal telik az életem, hogy a saját szerencsétlenkedésem miatt fizetek folyton és mindenért megszenvedek? fórum

Mit csináljak, ha azzal telik az életem, hogy a saját szerencsétlenkedésem miatt fizetek folyton és mindenért megszenvedek? (beszélgetős fórum)


1 2
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Dézy2022)
2022. jún. 18. 19:08

Akkor nincs munkám. Kevesebb lehetőségem is lenne családot látogatni 400 km-re, mert eltelne egy nap,mire odaérek és 2 napnál tovább nem tudok egyéb okból távol maradni itthonról. Bevásárlás is kín lenne,mint előtte. Heti 1x megyek, mert nincs se kedvem, se időm boltozni folyton, cipekedni pláne nem. Attól folyamatosan kiborultam.

Nincs férjem vagy más, aki tudna segíteni.

2022. jún. 18. 08:32
Lehet, h le kellene tenned az autót. Nem akarok gonosz lenni, de van akiből ez a készség hiányzik.
45. Bichi (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 08:44
El nem tudom képzelni, hogy kárt okozok, és azt nem veszem észre. Ha ilyen problémád van, akkor nem is értem, hogy kaphattál jogsit. Amúgy a párhuzamos parkolást is lehet gyakorolni, csak akarni kell :)
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Dad1f54482)
2022. jún. 17. 07:34
Nem járok sűrűn Magyarországra sajnos. Évente 3x és max 2 napra. De jól jönne a különóra. 🙂
2022. jún. 17. 07:19

Az újabb autókban vannak kamerák ami segít parkolni. Pár év és minden autóban lesz szinte. Ez lesz a megoldás.


De szívesen adok különórát is itt mo-on :)

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Bichi)
2022. jún. 17. 07:06
Párhuzamos parkolás nem megy ,nem kellett soha így megállni,max a sor végére. Szűk helyen nem szeretek be vagy kiallni, mert nehéz a távolságot megítélni bármitől is.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Bichi)
2022. jún. 17. 06:52
Menet közben panikolok sokszor ,hogy vajon okoztam e kárt. Az előző eset óta mindig.
2022. jún. 17. 06:48
Amúgy ez a probléma, hogy pár évvel ezelőttig azt se tudtam hogy működik az autó. Nem ültem senki mellett ,főleg nem elől. Akinek a szülei mellett van valami tapasztalata, vagy férje, ellettársa mellett belelát a vezetésbe, ők előnnyel indulnak neki az egésznek. Nekem csak egy türelmetlen jogosítvány nélküli ember volt mellettem és egy visító nő, aki életveszélyesen vezet, de parkolni tud. Az úton nem bír egyenesen menni ,mert matat, cigizik.
2022. jún. 17. 06:43
Nem is látok most sehol hibát. Lehet pánik volt. Ez a fóbiám.
38. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 06:23

Magyarul nekimentél valakinek annyira, hogy a te kocsidon látszik, "észre sem vetted", és otthagytad? Mert akkor nem csoda hogy aggódsz, főleg ha van egy kamera, amin látszik hogy te voltál. Magyarországon kívül ezt sokkal komolyabban veszik.

Egyébként vannak olyan szolgáltatók, akik pont a jogosítvány megszerzése után a gyakkorlatot segítenek elsajátítani. De ha már a megemelkedett biztosítás is gondot okoz, akkor gondolom ez sem fér bele.

Mondjuk ha én ilyen kis béna lennék, biztos nem kockáztatnám a saját és a más épségét vezetéssel, vagy tennék ellene, hogy legalább a parkolás menjen.

A parkolást a legkönnyebb gyakorolni, leraksz két papírdobozt, aztán hajrá, semmi nem történik ha nekimész, mi is ezt csináltuk anno a gyerekemmel, mikor jogsit szerzett...

37. Ági0830 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 06:09
Én egy új tükröt vettem volna. Lehet méretre csináltatni tükröt.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Soufflet)
2022. jún. 17. 04:10
Utólag, már úton voltam akkor gondolkodtam, vajon lett e valami. 2 éve így van, amióta az első történt. Ez a fóbiám, hogy vajon megint mit csinálok rosszat.
35. vigyefene (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 04:06
A legjobb megnézni h mennyi helyed van, mielőtt beülsz a kocsiba. Elől is, de főleg hátul.
34. Soufflet (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 04:04
Ugye most viccelodunk
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Vigyefene)
2022. jún. 17. 04:04
Nem láttam sötétben és esőben, a másik a hátam mögött milyen messze van. Arra figyeltem.
32. vigyefene (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 04:00
Félig nyert ügyed van, már csak a parkolást kell gyakorolni.
31. vigyefene (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 03:59
Mielőtt kijössz, kicsit menj hátra, úgy több helyed lesz kifordúlni. Fordulásnál nagyon élesen kell fordítani a kormányt.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Soufflet)
2022. jún. 17. 03:58
Milyen szerződést?
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Vigyefene)
2022. jún. 17. 03:57

Fura.

Vezetéssel nincs bajom, csak parkolni ne kelljen.

28. Soufflet (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 03:57
Te illagelis bevandorlo vagy, aki nem kotott szerzodewt? Mert akkor lojenek csak ki a holdra!
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Soufflet)
2022. jún. 17. 03:55
Nem törtem szerintem ,reggel megnézem. Lassan akartam kiallni a párhuzamos parkolásból és a jobb első része az én autómnak valószínűleg a másik bal hátsó részéhez ért. Reggel tudom megnézni, csak ment sehova ,ha már 2 napja ott állt.
26. vigyefene (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 03:55

Nézd csak milyen utakon vezetek én.


[link]

25. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 03:55

2 éve parkolási kisebb kàrt okoztam,amivel 3-al lefokoztak



Ez mi a szar?

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Vigyefene)
2022. jún. 17. 03:52

Itt nehéz. Egy van aki visít, de ő meg lefáraszt ,mert neki minden adottsága megvan a normális élethez ,aztan várja a sajnálatot, segítséget. Például hogy mindent felvasárol, ami épp tetszik neki és a villanyt kapcsolják ki nála, mert nem fizette. Ilyenek. Aztán én adjak kölcsön.

Pont ez a baj, hogy ő se jutott semmurevaz életben, de megtehette volna ,ha ésszel él, én meg próbálnék ésszel élni, ha lenne..

23. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 03:51

...es nincs kokbaszbol a kerites.


Csak ne add fel, es az barhol igy van.


Az auto tortel autot? Mrgyik orszagba?

22. vigyefene (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 03:50
Ezek a dolgok majd mind elmúlnak, a jövőben már tanultabb leszel.
2022. jún. 17. 03:47

Múltkor nekiálltam az előszoba akasztós gardróbot összerakni és a tükröt átszúrtam csavarral,mert túl hosszú volt,ahogy tettem bele. Rendelhettem másik szettet és abból csak a tükör kellett. Többit nagy nehezen eladtam.

Na ilyenek miatt van elegem.

Vagy a jogosítvány miatt is szó szerint megszenvedtem. Dupla áron, de inkább 3x-os.

20. vigyefene (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 03:46

Drágaságom.

Ez a "felkötöm magam", egy nagyon őrült gondolat, villám gyorsan verd ki abból a cuki fejedből. Inkább keress magadnak pár barátot.

19. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 17. 03:46
Torodj bele, es tanulj! Egyre kevesebb lesz.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Vigyefene)
2022. jún. 17. 03:43
Gondolkodom, hogy felkötöm magam, mert mire jobb munkahelyet találtam, a biztosítás meg növekszik a hülyeségem miatt. Mellette amúgy is drágul minden ,aztán ez is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook