Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék jópofa sms-eket Mikulásra. Tudnátok ilyeneket? Versek is megfelelőek. fórum

Szeretnék jópofa sms-eket Mikulásra. Tudnátok ilyeneket? Versek is megfelelőek. (tudásbázis kérdés)

2008. dec. 4. 19:51
[link] most találtam közel 100 sms verzió télapóra :)
2008. dec. 4. 19:49
Ha egy dagadt,piros ruhás pasi megragad és betuszkol egy zsákba ne ijedj meg! Csak arról van szó,hogy téged kértelek ajándékként a télapótól!
2008. dec. 4. 19:45
Felöltöm piros ruhám, a szarvasok a szán elé állnak,s a szánnal hozzád szállnak. Eltelt egy év, újra itt vagyok,szivedbe boldogságot hozok. Boldog Mikulás napot! :)
2. ba80
2008. dec. 4. 19:35
Van egy nagyon rossz hirem a számodra.Nem akartam elmondani,mert tudom,hogy milyen vagy,hogy sokat fogsz szenvedni,de mivelhogy barátok vagyunk úgy gondoltam,hogy jobb ha tőlem tudod meg és nem mástól.Nem tudom mit csináljak,hogy elmondjam vagy ne.Nekem sem jött,hogy elhigyem mikor megtudtam,de egyszer te is meg kell tud az igazat:A MIKULÁS NEM LÉTEZIK:))
2008. dec. 4. 19:20

Sziasztok!

Szeretnék valami jópofa smseket Mikulásra.Tudnátok ilyeneket?Versek is megfelelőek.Légyszives segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook