Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretlek Nyunyuka, nagyon! fórum

Szeretlek Nyunyuka, nagyon! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretlek Nyunyuka, nagyon!

1 2
6. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Annie1130)
2013. okt. 19. 11:54

Én kedves vagyok, eleget tettem a kérésének, értékeltem.

Pedig mikor a második bekezdésnél lavórt kellett hozni, majdnem feladtam.

5. Annie1130 (válaszként erre: 3. - Bd55e3f068)
2013. okt. 19. 11:51
Ne légy gonosz!:D ;)
2013. okt. 19. 11:50

A másik cikket én már régebben olvastam, de most újra átfutottam. Nekem az a véleményem, hogy valóban a szülő a legfontosabb egy gyereknek, és fordítva is így igaz. De egy igazi szerelmet nem rombolhat szét egy ilyen súlyos esemény sem, sőt inkább még szorosabbá szokta kovácsolni.

Talán még jóra fordulhat.

2013. okt. 19. 11:50

Nyálas és semmitmondó cikk.

Most ezzel akarod visszanyafogni magad?

2013. okt. 19. 10:37
Elolvastam mindkét cikket. Nekem úgy tűnik, mintha feladtátok volna, illetve a hölgy adta volna fel...Mármint a kapcsolatot....Talán túl sok volt neki egyszerre megküzdeni egy krízishelyzettel és egy kapcsolatban is helytállni. Pedig a mondás szerint a Jóisten nem rak olyan terhet a vállunkra, amelyet ne bírnánk el...
2013. okt. 19. 09:08
Egy történet arról, hogyan lehet egy ismerkedésből igaz Szerelem. Nagyon nagy baj, hogy ilyen esetekben mindig a rossz tulajdonságok, a hibák kerülnek előtérbe,holott a csodálatos és gyönyörű dolgoknak kellene.

Ugrás a teljes írásra: Szeretlek Nyunyuka, nagyon!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook