Szereted a virágokat? (beszélgetés)
Ha több mint 100 cserép virág van a lakásunkban, akkor szerintetek szeretem őket. Naná!!!!!
Bár egy kicsit macerás mindet kiültetni, azután vissza. Ilyenkor jó lenne tudni, hogy pontosan mikor is fordul rosszra az idő! Igyekszem a cserepeiket egyedivé tenni, vagy kaspót, vagy kosarat, vagy festett csepepet kapnak. És akárki jár nálunk nem távozik üres kézzel. Amit sikerül szaporítanom, azt elajándékozom.
Sziasztok!
Hát, szeretem őket, de ők nem szeretnek engem. A kaktusz kivételével mind elpusztul velem egy légtérben... sajnos. Van egy nagy fikuszom, ő kitart, már vagy 10 éve jön-megy, költözik velem, biztos nagyon akar élni.
Amúgy nem értek hozzájuk, és (bár lehet, hogy elítéltek érte) nekem egy kutya, egy kisállat pl többet tud adni lelkileg, esztétikailag, mint egy virág.
Azért a másokét irigykedve nézegetem (de ez titok!) :-)
További ajánlott fórumok:
- Tudnátok-e olyan virágokat, növényeket ajánlani, amelyek egy viszonylag sötét lakásban is tarthatóak?
- Ti mikor teszitek ki a virágokat?
- Mivel színezhetek száritott virágokat, hogy szép színük legyen?
- Nagyon szeretem a virágokat és vigyázok rájuk, de van egy páfrányom, ami kezdi megadni magát. Segítsetek mit tegyek, hogy helyre jöjjön!
- Szeretem a virágokat
- Ma itthon voltam, és csak a virágokat ültettem át, semmi...