Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes férj fórum

Szerelmes férj (beszélgetős fórum)


2021. febr. 22. 14:45
Beszéljétek meg. Valamit megkap ott amit tőled nem. Szerintem sem lesz már szerelmes beléd, de ki tudja, hátha a másik férfi felé kialakult szerelem elmúlik és visszatér hozzád.
2021. febr. 22. 10:13
20 éve vagyunk együtt, a gyerekek 19,18,16 évesek
11. db29d3dd8c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 22. 10:07

Mióta vagytok együtt? Mekkorák a gyerekek?


Én is nagyon javaslom a Tűzálló (Fireproof ) filmet, segíthet. Könyvben is megvan, be lehet szerezni.


Ez kemény menet lesz, de ha szereted Őt és meg akarsz tenni mindent,hoyg rendbe jöjjön a házasságotok, akkor sikerülhet. Egy nőnek nagyon fontos, hogy érezze minden nap hogy szeretik, de ezt te is tudod szerintem.


A másik pasi érzelmileg ad neki valamit, így újra nőnek érzi magát. De ha nincs viszonyuk, akkor az is jelez valamit... a feleséged lehet, hogy csak figyelmet akart.

2021. febr. 22. 07:28
Nincs és nem is volt testi kapcsolat köztük, érzelmileg elhanyagoltam mert sajnos csak a munka meg az hogy mindenük meglegyen az számított. Mindenben segítettem de, csak a beszélgetések maradtak semmi több, azt mondja mindig türelem majd hátha jó lesz újra
2021. febr. 21. 23:05
Azt írod, hogy szerelmes vagy belé. Akkor maradj vele amíg lehet, ki tudja mit hoz a jövő. Már csak a gyerekek miatt is jobb így szerintem.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 19:41

Ha már semmi érzelem, akkor válj el! Nem kell a gyermekek mögé bújni!

Vagy úgy képzeled a jövőbeni életed, hogy az asszony majd eljár a pasikhoz te meg nyeled a könnyeid?

Ez a nő már nem lesz újra szerelmes beléd.


Viszont neki kényelmes a helyzet, mert míg hetyeg, addig tudja, hogy a családot te ellátod, biztonságot nyújtasz.

2021. febr. 21. 19:28
Vess magaddal számot, hogy meddig bírod így. Egy nagyobb beszélgetés nem ártana a feleségeddel, hogy ő hogyan látja a jövőt.
6. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 19:09

A másik férfival van kapcsolata?


Egy dolog az elhidegülés, más dolog a szerelem.

Válj el, mert így csak te fogsz tönkremenni.

5. Süti 2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 16:34

Szia!

Gyerekek milyen idősek?

4. 6b72794f68 (válaszként erre: 3. - 6b72794f68)
2021. febr. 21. 16:29
* legyintettél, * megtudjátok. Átírta a telefonom, bocsánat.
2021. febr. 21. 16:27

Nézd meg a Fireproof (Tűzálló) c. filmet, hátha segít. Sok sikert!

Amúgy mit tegyél, beszéljétek meg, mi történt, hol romlott el, voltak e jelek vagy Te csak legyintett él rá, megtudhatom e javítani a kapcsolatot?! Egy Nőnek mindig kell a figyelem, a dícséret, hogy érezze fontos Neked, szeretve és elfogadva van, persze ez fordítva is igaz.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 21. 16:16
Válj el.
2021. febr. 21. 15:57
Sziasztok, a feleségem elhidegült, de annyira hogy más férfiba szerelmes. Együtt maradtunk de nem érez irántam semmit. 3 hónapja még csak meztelenül sem láttam. Mindent megteszek értük hiszen van 3 gyerekünk is, de ez már nagyon nehéz, nagy ritkán megölel és ennyi. Nem tudom mit tegyek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook